Nie wierzę xD McLareny były jak rakiety, a ten mimo wszystko z trzeciego uklaczował XD Red Bull to mega świry. NA ŚWIĘTA CHCIAŁBYM USŁYSZEĆ JAK W 2021 ,,MAX VERSTAPPEN MISTRZEM ŚWIATA"
#f1
#f1
źródło: temp_file7195626153816118555
Pobierz
źródło: max verstappen f1 69 number 1 XDDD Zrzut ekranu 2025-11-21 022046
Pobierz
źródło: temp_file7500365318253996940
Pobierz
źródło: 1577887_1
Pobierz
źródło: image_picker_37F2BE41-DB30-419D-A356-7CD5E2713A4C-49635-0000066C01EDFBC7
Pobierz
Ekshibicjonista
od 31.10.2021
Rocznica
od 02.11.2025
Gadżeciarz
od 01.11.2016
Mikroblogger
od 24.07.2022
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
źródło: memik
Pobierz