Przecież po takim zgrupowaniu jakie się szykuje i atmosferce to ja myślę, że Farerowie w naszych wjadą jak golarka w owczą wełnę. No dobra, może aż tak to nie, ale dwugłowy łorzeł czarny to już będzie mordęga #mecz #pilkanozna
@MePix w moim RCKiK w przypadku dyskwalifikacji w danym dniu dostajesz 2h zwolnienia od pracy czyli reszta jest do odpracowania. Raz mnie zdyskwalifikowali to wziąłem na żądanie, a kwestia odrabiania to już pewnie indywidualne ustalenia w twoim miejscu pracy.
Nie rozumiem co się stało z kibicowaniem Polakom - jak czytam te wpisy to wszyscy na dzień dobry zakładacie że przegramy z Meksykiem. Jasne że jest to bardzo prawdopodobne, ale kurła zero wiary w naszych? Same półzabawne memy wrzucane już teraz.
Nie twierdzę że ich rozwalimy czy coś, ale ludzie - spokojnie możemy ich pokonać. Skąd tyle negatywnych emocji na niecałe 10 godzin przed meczem?
@Minieri Kadra gra brzydko, Michniewicz nie powinien zostać selekcjonerem, pzpn to bagno, a coś takiego jak ta mityczna polska myśl szkoleniowa nie istnieje. Szczęsny mówi, że z Argentyną na punkty nie liczy, ja rozumiem nie pompować balonika bo nie ma podstaw, ale takie podejście piłkarza jest skandaliczne, o wygraniu turnieju powinien marzyć każdy piłkarz, który tam pojechał, oczywiście mierząc swoje szanse z rozsądkiem. Zawiedli mnie na wszystkich mundialach w XXI wieku,
@nightrain: przy wykonywaniu karnego po dobiegnięciu do piłki nie można się zatrzymać, jeszcze raz obejrzyj to co wrzuciłeś a potem porównaj z tym 'mniej więcej' lewego
Mireczki, Kilka dni temu pisałem że organizuje #fantasyekstraklasa oraz #fantasy1liga i właściwie mógłbym również działać z Fantasy Premier League. Ktoś, niestety nie pamiętam kto, napisał że wykopowa liga w FPL już istnieje, więc poprosiłem o kod no i chyba będę czekał i czekał.
Stąd też zapraszam do Wykopowej Premier League. Kod do dołączenia
- Dlaczego czasem nie mogę wybrać jakiejś postaci ze zwolnionych (przykładowo na górze jest Xerath na szaro, nie mogłem go wybrać)?
- Od czego zależy czy mogę się z kimś wymieniać czy nie (przykładowo mogę wymienić się z Pykem lub Patheonem, ale nie mogę z Lux)? W sumie nie rozumiem tego wymieniania nie tylko w ARAM, ale w normalach tak samo (raz mogę a
źródło: F5CjkcGXcAEfkW5
Pobierz