Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko182
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
krolrpg

krolrpg

Dołączył 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 140
  • Znaleziska 55
  • Mikroblog 85
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 5
greedy_critic
greedy_critic
14 godz. i 8 min temu
  • 19
W gimnazjum chodziłem do jednej klasy z moniką. Monika była gruba i brzydka, ale to nie powstrzymywało jej przed byciem okropnym człowiekiem. Niszczyła związki, kłamała na temat innych osób, a jeśli jej podpadłeś to zrobiła wszystko, żeby zmanipulować ludzi wokół tak, by zwrócili się przeciwko tobie. Raz usłyszałem jak śmiała się słodko, bo jedna dziewczyna zaczęła się podobno przez nią ciąć. No i ta monika znalazła sobie chłopaka, ale będąc w związku
greedy_critic - W gimnazjum chodziłem do jednej klasy z moniką. Monika była gruba i b...

źródło: image_picker_A52224DE-EE63-40B9-A70D-4C3886335352-11114-000003A50A096985

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krolrpg
krolrpg 13 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 4
@greedy_critic: Jakie on ma, ogromne poparcie... poczytajcie sobie tam komentarze. Ludzie go wielbią i to dosłownie, oraz mu całkowicie współczują, gdyby mogli to by go nosili na tarczy. Oni mu tam oddają cześć jak Cezarowi, nigdy w życiu nie widziałem, tak chorego zbiorowego, uwielbienia, nie licząc pewnych krajów.
krolrpg - @greedy_critic:  Jakie on ma, ogromne poparcie... poczytajcie sobie tam kom...

źródło: Abraracouricix

Pobierz
  • Odpowiedz
krolrpg
krolrpg przed chwilą via Wykop
  • 0
@niemiecki-ekko: Chyba kpisz. Śledziłem dokładnie komentarze pod tym filmem, ty chyba nie zrozumiałeś, o co mi chodzi, oczywiście że są komentarze krytyczne(i jak na razie nikt ich nie usuwa bo sprawdzałem, w momencie pisania wcześniejszego), ale na jeden taki, jest dwadzieścia albo trzydzieści, komentarzy które Kiszaka całkowicie popierają, i ta skala to jest akurat fakt(bez żadnego usuwania tych krytycznych). Film ma prawie 3k lajków, nawet gdyby zrobił podobną akcję, co
  • Odpowiedz

amakuta
amakuta
08.06.2026, 13:02:45
  • 24
#kiszak Dla obrońców menelobijcy pobicie kogoś na ulicy to "nic takiego".
amakuta - #kiszak Dla obrońców menelobijcy pobicie kogoś na ulicy to "nic takiego".

źródło: nic nie odjebał

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krolrpg
krolrpg 08.06.2026, 14:03:15 via Wykop
  • 7
@amakuta: Radelive - "wszystko sprowadza się do tematu, pobitego menela"(u nich to bez różnicy, czy ktoś nagra na niego film czy skomentuje, oni zawsze widzą tylko jeden argument: "pobicie menela". Tymczasem...odkąd tu jestem a czasem się nawet udzielam, mogę stwierdzić, że tylu merytorycznych komentarzy na temat Kiszaka jak tutaj, nie ma nigdzie, dosłownie jeden wykopek(tyle wystarczy), jest w stanie obalić, większość głupot jakie mówi Kiszak, no ale według, Radelive, wszystko
krolrpg - @amakuta: Radelive - "wszystko sprowadza się do tematu, pobitego menela"(u ...

źródło: Screenshot 2026-06-08 at 14-16-17 Kiszak i recenzje na steam Gothic Remake #h2p_gucio #gucioufo #gucioshoty #gucio #gothicremake - YouTube

Pobierz
  • Odpowiedz
krolrpg
krolrpg 08.06.2026, 14:54:10 via Wykop
  • 3
@ActiveekHere: Hmmmm, dla ścisłości dodam, ci najwierniejsi, bo w tej sekcie u niego także jest pewien rodzaj hierarchii, atakują niczym osy, komentarze ludzi krytykujących Kiszaka, tak było u nrgeeka, część zostaję u Kiszaka, bo "robotnice" często same się zaorają i nie mają nic mądrego do powiedzenia, ale ci bardziej agresywniejsi i dłużej go oglądający, jednak szukają trochę dalej, niż jego kanał i widzą że tak powiem "więcej". Są też tacy
  • Odpowiedz
ElMurano
ElMurano
07.06.2026, 13:10:16
  • 134
Dawać mi kolejnego akolite kiszki do r--------a, robi się to bardzo łatwo i przyjemnie XD

#kiszak #bekazludologuff
ElMurano - Dawać mi kolejnego akolite kiszki do r--------a, robi się to bardzo łatwo ...

źródło: IMG_20260607_150745

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krolrpg
krolrpg 07.06.2026, 13:53:53 via Wykop
  • 9
@ElMurano: Jazon próbuje udowodnić, że wszyscy wokół są emocjonalnie zaangażowani, podczas gdy on jest rzekomo jedyną osobą patrzącą z dystansu. To klasyczny przypadek chorego człowieka, który twierdzi, że siedzi ponad konfliktem, ale jednocześnie jest jednym z najbardziej aktywnych uczestników tego konfliktu. Sprawia wrażenie gościa, który wszedł do płonącego budynku tylko po to, żeby wszystkim wyjaśnić, że to oni przesadzają z tym pożarem. Czubek, który pomylił spamowanie „xD” z inteligencją, a
  • Odpowiedz

659

Jaś Kapela nie kryje goryczy

Kapeli roi się we łbie, że jest bardziej wartościowy niż Pani na kasie

kombajnbizon
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 28.05.2026, 10:01:31
  • 176
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    lewackalogika
  • #
    heheszki
  • #
    polska
krolrpg
krolrpg 28.05.2026, 21:25:03 via Wykop
  • 4
@skrecu:
krolrpg - @skrecu:

źródło: KAPELA TO DEBIL

Pobierz
gimemoa
gimemoa
28.05.2026, 20:35:57
  • 18
Trafione przypadkowo w komentarzach na Steam XD
#gry #kiszak #007firstlight
gimemoa - Trafione przypadkowo w komentarzach na Steam XD
#gry #kiszak #007firstlight

źródło: 1000001219

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krolrpg
krolrpg 28.05.2026, 21:18:01 via Wykop
  • 11
@gimemoa: Trafione pod jakimś filmem, który ktoś wcześniej wrzucił, kolejny "ludologiczny" fanatyk z niskim IQ, który niby nie będzie stawał w obronie Kiszaka, ale z drugiej strony: weź typie go nie obrażaj xD. Ktoś "obraził" świętą matkę boską Kiszakowską a ty podczłowieku nie masz prawa, krytykować "wielkiego ludosa". Tych ćwierćinteligentów broniących tego casuala i normika, mnoży się coraz więcej.
krolrpg - @gimemoa: Trafione pod jakimś filmem, który ktoś wcześniej wrzucił, kolejny...

źródło: Screenshot 2026-05-28 at 16-36-21 NAJGORSZE TYPY GRACZY - YouTube

Pobierz
  • Odpowiedz
Jonasz-Kiszke-Mikke
Jonasz-Kiszke-Mikke
13.05.2026, 21:10:51
  • 18
#kiszak
ORK BIĆ KLOSZARDÓW NIE CZYTAĆ DIALOGÓW
Jonasz-Kiszke-Mikke - #kiszak 
ORK BIĆ KLOSZARDÓW NIE CZYTAĆ DIALOGÓW

źródło: ORK

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krolrpg
krolrpg 14.05.2026, 06:43:10 via Wykop
  • 10
@Jonasz-Kiszke-Mikke: Ork być autorytet od giereczek. Ork być na tyle mądry, żeby wiedzieć co mieć duszę, a co być wydmuszką dla normików. Tłum śmiać się z Orka dziś, ale jutro cytować jego słowa jak pradawne zwoje mądrości XD. Damian z komentarza potwierdza:
krolrpg - @Jonasz-Kiszke-Mikke: Ork być autorytet od giereczek. Ork być na tyle mądry...

źródło: Screenshot 2026-05-13 at 16-57-38 MUSIMY POROZMAWIAĆ o MIXTAPE.. - YouTube

Pobierz
  • Odpowiedz
Luck_89
Luck_89
07.05.2026, 12:02:08
  • 121
Szybki update odnośnie zbiórki do wydania SZKELETAL-a na STEAM

Sprawa wygląda tak: trwają ostatnie przepychanki z moderacją Gamefounda. Jeśli ich admini to klepną i nie dostaną wylewu od ilości ziemniaków i estrogenu, to już za tydzień odpalamy zbióreczkę na naszego wykopowego potworka.

Cel jest jeden: zebrać okrągłe 400 cebulionów na haracz dla Gabena, żeby wpuścił ten ulep na Steama.

Jeżeli
Luck_89 - Szybki update odnośnie zbiórki do wydania SZKELETAL-a na STEAM

Sprawa wygl...

źródło: nagrody

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krolrpg
krolrpg 07.05.2026, 17:57:06 via Wykop
  • 8
@Luck_89: NO I GITARA. W końcu ktoś znalazł sposób, żeby przekuć patologię w coś przynajmniej trochę kreatywnego.
Kto by pomyślał, że największym wkładem Kiszaka w kulturę będzie inspiracja do gry za 9 zł. Szczerze? Jak już jego „twórczość” polega głównie na robieniu cyrku i ośmieszaniu ludologii, to przynajmniej tutaj ktoś z tego robi produkt, a nie tylko żenujące widowisko. Trzymam kciuki, żeby gra miała więcej sensu i gameplayu niż jego
  • Odpowiedz
Huptys
Huptys
23.04.2026, 13:17:20
  • 16
#kiszak #elfickidokturnauk Gdyby to był tylko wulgarny język...
Huptys - #kiszak #elfickidokturnauk Gdyby to był tylko wulgarny język...

źródło: Zrzut ekranu 2026-04-22 164415

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krolrpg
krolrpg 23.04.2026, 13:21:19 via Wykop
  • 11
@Huptys: Elita intelektualna Kiszaka z dyplomami z chipsów.
krolrpg - @Huptys: Elita intelektualna Kiszaka z dyplomami z chipsów.

źródło: Screenshot 2026-04-22 at 16-23-27 POTĘŻNY PRZEGLĄD RECENZJI PRAGMATY - YouTube

Pobierz
  • Odpowiedz
Bujak
Bujak
20.04.2026, 21:40:19
  • 9
#kiszak o bogowie, walka!
Bujak - #kiszak o bogowie, walka!

źródło: IMG_1134

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krolrpg
krolrpg 21.04.2026, 10:36:48 via Wykop
  • 0
@xXxV4r3l5ExXx: Żartujesz sobie, z tym Deus ex? mój boże, co za IGNORANCJA.
  • Odpowiedz
krolrpg
krolrpg 21.04.2026, 14:03:53 via Wykop
  • 0
@xXxV4r3l5ExXx: Nie śledzę tych odklejeńców aż tak bardzo, ale z racji tego że uwielbiam Deus Ex(zwłaszcza tego pierwszego)musiałem dopytać. Nie no, pierwsza część od Ion Storm to potęga intelektualna, tam dosłownie dowiadujesz się na pierwszej mapie od lidera NSF, jak rząd osłabia jednostki podatkami i czym jest konsolidacja, to do dzisiaj robi wrażenie i nie przypominam sobie aby jakaś druga gra miała upchanych tyle wątków teorii spiskowych na raz. Pamiętam
  • Odpowiedz
Thadeusss77
Thadeusss77
Thadeusss77
18.04.2026, 14:14:24
  • 41
"Oni nie wiedzą, że się źle bawią." ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kiszak #bekazludologuff
Thadeusss77 - "Oni nie wiedzą, że się źle bawią." ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kiszak #bekazludologu...

źródło: 91csvl

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krolrpg
krolrpg 18.04.2026, 14:49:32 via Wykop
  • 5
@Thadeusss77: Łapka w dół na film tego szajbusa i cyk do widzenia.
  • Odpowiedz
krolrpg
krolrpg 18.04.2026, 15:01:07 via Wykop
  • 14
@Thadeusss77: https://www.youtube.com/watch?v=Ei18qa7oN8Y Tu masz rozmowę dwóch normalnych przede wszystkim ludzi, którzy wiedzą o czym mówią i potrafią to świetnie przedstawić w przeciwieństwie do "ludologicznej opery mydlanej".
krolrpg - @Thadeusss77: https://www.youtube.com/watch?v=Ei18qa7oN8Y Tu masz rozmowę d...
  • Odpowiedz
MagicznyKarp
MagicznyKarp
18.04.2026, 03:42:34
  • 25
#kiszak Wczoraj premierę miała PRAGMATA, więc macie, co myśleć o niej od mesjasza gamingu.

Dla tych co nie mogą oglądać jego "mądrości" to tak w skrócie powiedział, że gra słaba i nudna, ale nie jest felietonistą więc nie obejrzy gameplayu, a dokończy tą grę na dniach.

Kończy streama słowami

Nie
MagicznyKarp - #kiszak Wczoraj premierę miała PRAGMATA, więc macie, co myśleć o niej ...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krolrpg
krolrpg 18.04.2026, 07:42:02 via Wykop
  • 31
@MagicznyKarp: Kolejna wypowiedź "Wieszcza gamingu" z niskim ilorazem inteligencji, który absolutnie nie ma nic mądrego do powiedzenia. Ale to nie jest najgorsze, najgorsze jest to, że jak gdzieś napiszesz komentarz, że gra ci się podobała, to zaraz przyjdzie minionek Kiszakowski, który ci powie, że się mylisz. Kiszak zniszczył wypowiadanie się na temat gier komputerowych jak nikt inny w naszym kraju. Zamiast tego mamy festiwal powtarzania cudzych opinii i bezrefleksyjnego hejtowania
  • Odpowiedz
Eksagnem
Eksagnem
16.04.2026, 06:16:59
  • 20
Gdyby nie Rock to w życiu bym nie obejrzał tego paszkwila, którego nagrał Areczek. Nie zadawałem sobie sprawy, że to jest aż tak złe xD Normalnie strumień świadomości płynący z Choroszczy, niekontrolowany słowotok, kwitesencja tego, co potocznie nazywamy p----------m

#kiszak #arkadikuss
Eksagnem - Gdyby nie Rock to w życiu bym nie obejrzał tego paszkwila, którego nagrał ...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krolrpg
krolrpg 16.04.2026, 06:44:43 via Wykop
  • 4
@Eksagnem: Polecam poczytać komentarze idiotów którzy z pieśnią i pianą na ustach za wszelką cenę bronią ludologów, przy okazji pisząc wysrywy typu: "A dlaczego nrgeek pozamiatał? a ja tego nie rozumiem" albo cytuję: " owi grifterzy nie raz mówią o różnicach pomiedzy dobrą grą a dobrą zabawą i nikt nigdy nikomu nie mówił ani nie dawał narracji, że nie można się dobrze bawić w złych grach". - Przypomniał mi się
  • Odpowiedz
Bela022
Bela022
15.04.2026, 12:37:28
  • 18
#kiszak Najbardziej bekowa poza kwaszaka
Bela022 - #kiszak Najbardziej bekowa poza kwaszaka

źródło: 1849

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krolrpg
krolrpg 16.04.2026, 06:27:34 via Wykop
  • 1
@Bela022: CWEL DEKADY KTÓRY NIE ZNA SIĘ NA GRACH.
  • Odpowiedz
miloszy
miloszy
miloszy
14.04.2026, 12:26:39
  • 17
#kiszak
Najbardziej błyskotliwy widz Kiszkadikussa w komentarzach u NrGeja
miloszy - #kiszak 
Najbardziej błyskotliwy widz Kiszkadikussa w komentarzach u NrGeja

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krolrpg
krolrpg 15.04.2026, 00:54:06 via Wykop
  • 4
@miloszy: Chcesz kompletnych idiotów? Z tego co widzę to oni najbardziej udzielają się na każdym kanale który krytykuje "ludologię" oraz głównie Kiszaka i Arka, jak ktoś jedzie po tym Snejku, to ok. Nie zdziwiłbym się jakby to była jedna i ta sama osoba. Ten Forc atakuję wiele komentarzy stawiając chochoły, najlepiej to widać pod filmem, Arkadikussa.
krolrpg - @miloszy: Chcesz kompletnych idiotów? Z tego co widzę to oni najbardziej ud...

źródło: Screenshot 2026-04-15 at 02-26-38 Ostateczna ROZPRAWA Grifterska i PRAWDZIWE Oblicze Filipa z Bez Schematu.. - YouTube

Pobierz
  • Odpowiedz
Infex
Infex
14.04.2026, 20:15:21
  • 21
#kiszak
Marzy mi sie by ktoś wrzucił tą odpowiedź przeciągniętą na 1h albo 3h ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Infex - #kiszak 
Marzy mi sie by ktoś wrzucił tą odpowiedź przeciągniętą na 1h albo 3...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krolrpg
krolrpg 14.04.2026, 23:47:50 via Wykop
  • 10
@Infex: To była odpowiedź w stylu Monty Pythona(Rysław też takie lubi)słynny tytuł: "Ta papuga jest martwa" do gry Avowed, bardzo sprytna bo gasi dosłownie wszystkich a oni tylko zostają z otwartymi koparami. Widać po komentarzach, jak legiony akolitów, co oglądają Kiszaka z wywalonym językiem przed monitorem i trzepią sobie do jego słów, nawet zbytnio nie rozumieją tego gagu. Niestety, znając tych "profesorów ludologów" zaraz znów nakręcą jakiś film albo dadzą
  • Odpowiedz
WujekDoggi
WujekDoggi
14.04.2026, 09:10:44
  • 28
#kiszak dzisiaj króciutko
WujekDoggi - #kiszak dzisiaj króciutko
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krolrpg
krolrpg 14.04.2026, 11:46:08 via Wykop
  • 1
@WujekDoggi: K---a, jeszcze ten debil...dla którego mózg jest tylko dodatkiem do czaszki. Może ktoś przypomnieć, jakie on części MGS dokładnie przeszedł? wiem że nie grał w jedynkę, dwójkę, trójkę "zna" i niby grał, a czwórka i Peace Walker?
  • Odpowiedz
miloszy
miloszy
miloszy
13.04.2026, 22:24:21
  • 24
#kiszak #arkadikuss
miloszy - #kiszak #arkadikuss

źródło: Screenshot_20260414-002327

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krolrpg
krolrpg 14.04.2026, 06:12:55 via Wykop
  • 6
@miloszy: Poczytaj sobie komentarze chorych umysłowo od Kiszaka pod shortem w odpowiedzi Nrgeeka, masz jednego, ten jest bardzo gorliwym sługą, bo pamiętam tego debila jeszcze na kanale, Maćka z czatu.
Co on p------i?> jakie kilka odniesień? jak Snejki dosłownie co 15-20 minut szuka dziury w całym, przeinacza, podważa co drugą tezę Nrgeeka, doszukuję się jakiejś sprzeczności której nie ma i dosłownie mówi że geek sam sobie zaprzecza i nie wie
krolrpg - @miloszy: Poczytaj sobie komentarze chorych umysłowo od Kiszaka pod shortem...

źródło: Screenshot 2026-04-14 at 07-51-36 Tylko do zainteresowanych - YouTube

Pobierz
  • Odpowiedz
Larsberg
Larsberg
12.04.2026, 18:12:57
  • 11
3 godzinna rozprawa Ludologa xD

#kiszak
Larsberg - 3 godzinna rozprawa Ludologa xD

#kiszak
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krolrpg
krolrpg 12.04.2026, 23:56:37 via Wykop
  • 5
@Larsberg: CO ZA BEŁKOT DWÓCH CASUALI. Dlaczego ten niedorozwój Snejki zrobił się na Tamae? na miniaturce dosłownie wygląda jak on w tej fryzurze. Przypomina mi się dekluję która ubierała się podobnie jak Kiszak. Czy ci wszyscy upośledzeni ludolodzy mają jeden mózg do spółki? I jeszcze jedna rzecz, czy te przychlasty z niskim IQ nie potrafią zamknąć ryja na chociaż 40-60sekund, gdy wypowiada się ktoś mądrzejszy od nich?
Już pierwsze zdanie
  • Odpowiedz
krolrpg
krolrpg 13.04.2026, 10:01:57 via Wykop
  • 4
@Mistrzwstrzemiezliwosci: Ogólnie Snejki pieprzy takie kocopoły na tym materiale że aż kartofle gniją w piwnicy. Jak choćby to że Nrgeek sam sobie zaprzecza, no nie. Nrgeek nigdzie sobie nie zaprzecza, on po prostu kontynuuję swój wywód na temat recenzji w internecie i podaję różne mechanizmy jego działania. Połowa materiału to jest wróżenie z fusów na temat tego co Nrgeek może mieć na myśli i analizowanie luźnej pogadanki przed kamerą. Druga
  • Odpowiedz
JAscek
JAscek
JAscek
12.04.2026, 21:01:06
  • 11
#kiszak Oglądać od 21 minuty :))
Czy materiały pozytywne klikają się słabiej niż te negatywne? Oczywiście " ludolodzy " nie zgadzają się więc zobaczmy jakie maja na to argumenty :
Snejki pokazuję tytuły z cyberpunka gdzie pierwszy jest negatywny a drugi "neutralny"( który jest jednak negatywny bo skupia się na złych rzeczach tego tytułu a dopisując słowo "grzechy" jeszcze bardzie potęguje wrażenie czegoś złego ALE co Ja tam wiem:) ).

Kiszak natomiast
JAscek - #kiszak Oglądać od 21 minuty  :))
Czy materiały pozytywne klikają się słabie...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krolrpg
krolrpg 13.04.2026, 01:09:47 via Wykop
  • 9
@JAscek: KISZAK TO DEBIL
krolrpg - @JAscek: KISZAK TO DEBIL

źródło: Screenshot 2026-04-13 at 03-05-32 Ostateczna ROZPRAWA Grifterska i PRAWDZIWE Oblicze Filipa z Bez Schematu.. - YouTube

Pobierz
  • Odpowiedz
krolrpg
krolrpg 13.04.2026, 01:10:07 via Wykop
  • 2
@JAscek:
krolrpg - @JAscek:

źródło: Screenshot 2026-04-13 at 03-07-58 Ostateczna ROZPRAWA Grifterska i PRAWDZIWE Oblicze Filipa z Bez Schematu.. - YouTube

Pobierz
  • Odpowiedz
Jonasz-Kiszke-Mikke
Jonasz-Kiszke-Mikke
12.04.2026, 09:37:53
  • 8
#kiszak
Ciekawe ile z tych tytułów kaszlak obejrzał na youtubie, bo zagrał to pewnie w kilka, a przeszedł pewnie tylko eldena xD
https://www.youtube.com/watch?v=S8WcyGZj3-8
Jonasz-Kiszke-Mikke - #kiszak 
Ciekawe ile z tych tytułów kaszlak obejrzał na youtubi...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krolrpg
krolrpg 12.04.2026, 09:55:51 via Wykop
  • 16
@Jonasz-Kiszke-Mikke: Kiszak powiedział kiedyś, że współczuje komuś, kto wychował się na serii Metal Gear Solid. Ja z kolei współczuję jemu, że myśli, iż jego opinia o grach definiuje kogokolwiek poza nim samym. Kiszak nie jest w stanie nic powiedzieć o najbardziej hardkorowych seriach takich jak Shin Megami Tensei ani nawet Persona które są bardziej casualowe ale nadal świetne o Xenoblade/starych Final Fantasy to już nawet nie wspomnę, ten krzywy siurek
  • Odpowiedz
krolrpg
krolrpg 12.04.2026, 10:24:26 via Wykop
  • 4
@Mistrzwstrzemiezliwosci: Coś tam pamiętam jak narzekał i to momentami bardzo, chyba na pacing fabularny w KDC2 względem twoich umiejętności czy jakoś tak(musiałbym sobie to przypomnieć) i że to już nie jest to samo co jego zdaniem genialna jedynka. Na ile to prawda to nie wiem, bo w dwójkę jeszcze nie grałem. Co do Divinity 2 masz na myśli Original Sin 2? bo jeszcze jest Divinity 2: Ego Draconis z 2009
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

KRÓLRPG

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking