@Just_Jump: tak, o 8:00 o 15:00, bywają dni (tak jak teraz pod koniec miesiąca) że wybrane sortymenty węglą są dostępne kilka sekund, więc trzeba szybko klikać ( ͡°͜ʖ͡°)
Udało Ci się wypracować jakiś skuteczny sposób zkaupu?
@Just_Jump: nie mam lepszej rady niż: szybko kikać, i nie czekać na ostatnią chwile, teraz pod koniec miesiaca kiedy konczą sie promocje z rabatami im blizej konca miesiąca tym wiecej ludzi chce kupić i jest trudniej
a teraz jeszcze dodatkowo wszystkie media podsycają atmosfere że od wrzesnia wchodzą nowe normy węglowe i węgiel będzie droższy i trudniej dostepny co dodatkowo podsyca panike
@ZAKAPIOREK: A kto mówi o głaskaniu terrorystów po głowie? XDD Bo nie ma nic pomiędzy ucinaniu uszu podejrzanym, a głaskaniu po głowie, prawda? xD Jak podobają ci się takie standardy i wymierzanie "sprawiedliwości" przez bandytów w mundurach na miejscu pojmania to droga do Rosji wolna, jakoś się przedostaniesz
@artiom143: kozły ofiarne, żeby przykryć nieudolność służ. Dostali ostrzeżenie od USA o potencjalnym ataku, ataku dokonano 5 minut drogi od kwatery antyterrorystów, przez godzine terroryści sobie mordowali i potem s---------i - kiepsko to wygląda. Dlatego potrzeba była złapać kogokolwiek, by pokazać,. że działają
jestem w stanie się założyć, że w tych jednych wiadomościach było więcej krytycznych głosów wobec PO niż przez ostatnie 4 lata wobec PIS #tvpis #polityka
@Glock17: ja się często biłem o swoje + broniłem słabszych, ogólnie to "paczka" zawsze zaczynała się ode mnie i u mnie w szkole nie było bullingu jako-takiego :)
@Glock17: kiedys sie staralem podchodzilem do ludzi zagadywalem oczywiscie nie tych przebojowych raczej jednostki na uboczu osoby z jakichs subkultur no i co? chociaz mielismy wspolne zainteresowania w postaci muzyki literatury czy sztuki zadne znajomosci sie z tego nie utworzyly. nawet oni -jednostki odrzucone przez spoleczenstwo- mieli mnie za dziwolaga. nie mowili mi tego wprost ale to sie czulo. a nie wydaje mi sie ze jestem jakis nienormalny. takze dzis
@Amatorro: lol, może pracujesz na magazynie i jesteś przyzwyczajony do mrozu, ale stojąc za kasą albo siedząc przy kompie ciężko wytrzymać przy choćby 18 stopniach. Nie masz samochodu to zostaw kurtkę w skrytce.
Komentarz usunięty przez autora