Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko118
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
imarid

imarid

Dołączył 13 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 87899
  • Znaleziska 15918
  • Mikroblog 71981
  • Obserwujący 33
  • Obserwowane 180
niewiemcotutajrobie
niewiemcotutajrobie
23.03.2022, 14:42:48 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

imarid
imarid 23.03.2022, 14:56:22 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@niewiemcotutajrobie: w 5minut minął termin odbioru xD (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
x_xRazorx_x
x_xRazorx_x
18.03.2022, 15:56:03
  • 0
wtf!!! wypożyczyłem hulajnogę od lime'a, ścięli 3.48zł za pierwsze 3 minuty, ruszam... i nic, nie dodawała gazu, zatrzymałem się, próbowałem się rozpędzić nogami, spamowałem gazem i nic, zero reakcji, a niby naładowana była na max.
Chciałem zgłosić reklamację i nie widzę możliwości żądania zwrotu za przejazd niedziałającą hulajnogą, który trwał nieco ponad minutę, a przejechana odległość to tylko 90 metrów, skurczysyny... Jest jakiś formularz reklamacyjny czy coś?
#lime
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

imarid
imarid 18.03.2022, 15:58:45 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@x_xRazorx_x: chyba po zakończeniu przejazdu jest możliwość dania łapki w górę albo w dół? Przynajmniej w Bolt, nie wiem jak w Lime
  • Odpowiedz
Caracas
Caracas
17.03.2022, 12:53:31 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

imarid
imarid 17.03.2022, 12:54:52
  • 4
@Caracas: ale ten cukier to nie dla ludzi, to dla drożdży żeby sobie pojadły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
v.....i
v.....i
konto usunięte 16.03.2022, 17:20:38 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
co robiliście w życiu w wieku 18 lat?
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

imarid
imarid 16.03.2022, 17:23:34 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vohveelii: chodziłem sobie do liceum i grałem w Lola, niewiele więcej xD
  • Odpowiedz
alfokloda0
alfokloda0
16.03.2022, 13:45:49
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

imarid
imarid 16.03.2022, 13:47:24 via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@alfokloda0: za to TVP będzie bity rok temat wałkować jakich mamy dzielnych mężów stanu u władzy
  • Odpowiedz
grubson234567
grubson234567
14.03.2022, 15:29:11
  • 452
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

imarid
imarid 14.03.2022, 15:44:23 via Wykop Mobilny (Android)
  • 173
@CzaryMarek: tylko z tą różnicą że Polacy bardzo dużo uchodźców rozlokowuja w swoich domach i mieszkaniach, w nie czekają na państwo które ma temat trochę w dupie
  • Odpowiedz
n1ksu
n1ksu
n1ksu
11.03.2022, 19:26:28
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

imarid
imarid 11.03.2022, 19:28:24 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@n1ksu: ogólnie rynek mieszkaniowy w dużych miastach to ciężki temat będzie, obecne pokolenie 30 latków i 20 latków może zapomnieć o swoim mieszkaniu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
imarid
imarid 11.03.2022, 19:51:10 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@n1ksu: przynajmniej żyjemy w ciekawych czasach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
anonymous_derp
anonymous_derp
anonymous_derp
10.03.2022, 13:35:21
  • 77
Dzisiejszy obiad: Odgrzewane ziemniaki pieczone, duszony filet dorszowy, duszone pieczarki, pomidory.

Do czarnolistowania: #lowfatderp

#lowfat #highcarb #gotujzwykopem #jedzzwykopem
anonymous_derp - Dzisiejszy obiad: Odgrzewane ziemniaki pieczone, duszony filet dorsz...

źródło: comment_1646919319wZsodmex1Hu305lPk8II2n.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

imarid
imarid 10.03.2022, 15:45:25 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@anonymous_derp: jak z drugiego dnia ziemniaczki to lepiej je rozpaćkać na takie puree i dodać czegoś jak suche są, lepiej smakują (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
Rabarbarowe_sny
Rabarbarowe_sny
10.03.2022, 13:24:28
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

imarid
imarid 10.03.2022, 14:21:10 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rabarbarowe_sny: nie
  • Odpowiedz

1459

"Chiny nie chcą trzeciej wojny. Narysowały Putinowi mocną czerwoną linię"

Pokaż treści 18+

"Chiny nie chcą trzeciej wojny. Narysowały Putinowi mocną czerwoną linię"

- Chińczycy dali Putinowi zielone światło. Uwierzyli we własną narrację propagandową, że Zachód umiera i Europa się rozpruje jak stare gacie, kiedy tylko Rosjanie pociągną jedną nitkę. Wygląda na to, że wszystko Putinowi poszło nie tak i Chińczycy są tym bardzo zaskoczeni - z Michałem...

dr00
z
next.gazeta.pl
dodany: 07.03.2022, 11:27:37
  • 99
  • #
    swiat
  • #
    chiny
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    rosja
  • #
    sroczynski
imarid
imarid 07.03.2022, 12:55:34 via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@xtc: powinien cię uderzyć smutek, że przeszedłeś edukacje bez zdolności czytania ze zrozumieniem i patrzenia na kontekst xD ludzie na dole symbolizują zwykłego człowieka, który nie siedzi w temacie, nie jest eskpertem od spraw międzynarodowych ani politykiem który wydaje dyzecyje i się posiłkuje opiniami ekspertów. Jakiś doktor nauk z niepowiązanej dziedziny, zwykły przedsiębiorca czy ktokolwiek inny będzie też człowiekiem na dole
randy56
randy56
randy56
06.03.2022, 09:31:43
  • 75
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

imarid
imarid 06.03.2022, 09:41:41 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Clefairy: oni obecnie nie mają żadnych wolnych mediów, Yandex cenzuruje różne rzeczy np, związane z konfliktem w Ukrainie, rząd odciął im dostęp do Facebooka, do Twittera, chcą jeszcze zablokować Wikipedię. Mają tylko swoje VK z social mediów. Jak ktoś jest tylko rosyjskojęzyczny to ciężko będzie mu trafić na jakąkolwiek informacje co się na prawdę dzieje na świecie i będzie nadal popierać Putina. Chyba, że np korzysta z VPNa i zna
  • Odpowiedz
theexitest
theexitest
04.03.2022, 15:42:51
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

imarid
imarid 04.03.2022, 15:45:08
  • 1
@theexitest: a myślisz, że u nas ludzie są bardziej odporni na propagandę płynącą z mediów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
U nich przy okazji, masz dużo większą cenzurę różnych mediów, w tym internetu
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 19
  • Strona 5 z 19
  • >

Jakub

  • ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 30.06.2013

    Komentator
  • Rocznica
    od 12.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 17.03.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 28.04.2013

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking