Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko155
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
iksem

iksem

Dołączył 16 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2158
  • Znaleziska 358
  • Mikroblog 1800
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 3
iksem
iksem 21.03.2024, 21:00:11
  • 0
Szkoda, była fajna okazja przypomnieć skład.

#mecz
iksem - Szkoda, była fajna okazja przypomnieć skład.

#mecz

źródło: 1200px-Logo_1_FC_Kaiserslautern.svg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iksem
iksem 18.03.2024, 15:03:33
  • 3
Świetne to były trampki, szkoda, że już ich nie robią. Nike Capri.

#obuwie #modameska
iksem - Świetne to były trampki, szkoda, że już ich nie robią. Nike Capri.

#obuwie #...

źródło: nike-314951142-capri_si-1

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iksem
iksem
Autor
18.03.2024, 15:07:57 via iOS
  • 1
@G06DbT dokładnie tak, na lato były jeszcze dobre, takie przewiewne
  • Odpowiedz
iksem
iksem
Autor
18.03.2024, 15:09:08 via iOS
  • 1
@G06DbT można i tak ;)
  • Odpowiedz
iksem
iksem 17.03.2024, 07:54:41
  • 0
Ile płacicie za posprzątanie auta (komplet) + ogarnięcie tapicerki skórzanej?

#motoryzacja
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nick_Login
Nick_Login
17.03.2024, 09:45:48 via Wykop
  • 1
@iksem: Odkurzacz Bosch, najlepsza chemia, trochę wydałem, ale ogarniam sam i powoli się zwraca.
  • Odpowiedz
iksem
iksem 15.03.2024, 19:35:25
  • 0
Dobrze to jest policzone?

#matematyka #kmn
iksem - Dobrze to jest policzone?

#matematyka #kmn

źródło: 6Ptrdgl34wcs

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RobieZdrowaZupke
RobieZdrowaZupke
15.03.2024, 19:39:30 via Wykop
  • 0
@iksem: Treść podpunktu B zadania kompletnie bez sensu. Zadanie kompletnie złe od linijki czas przed czasem...
  • Odpowiedz
kernik
kernik
kernik
15.03.2024, 19:48:39 via Wykop
  • 1
Oczywiście że źle policzone, dotarł o 14:43 czyli pół godziny przed 15 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
iksem
iksem 15.03.2024, 09:35:51
  • 0
Czyli jak chcę mieć spokój to trzeba brać Japończyka?


#motoryzacja
iksem - Czyli jak chcę mieć spokój to trzeba brać Japończyka?

SPOILER

#motoryzacja
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

C.....r
konto usunięte 15.03.2024, 09:36:55 via Wykop
  • 0
@iksem: tak
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
12.03.2024, 02:42:38
  • 889
wfyokyga

źródło: temp_file2508906019763863456

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iksem
iksem 12.03.2024, 19:21:04 via Wykop
  • 1
@wfyokyga: podziwiam, że pianistka ma nadal całe palce. przyznaję byłem w strachu do końca.
  • Odpowiedz
iksem
iksem 10.03.2024, 12:16:39
  • 0
Zanim zacząłem rozglądać się za nowym autem nigdy bym nie pomyślał, że można zrobić pamięć foteli bez połączenia tego z ustawieniem lusterek.


#motoryzacja
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iksem
iksem
Autor
10.03.2024, 12:27:02 via Wykop
  • 1
ożna też zrobić automatyczne pompowanie przedniej szyby połączone z ustawieniem tylnej opony


@straszny_cham: można, ale czy ma to sens? XD
  • Odpowiedz
iksem
iksem 08.03.2024, 10:45:50
  • 0
W ostatnim czasie zmieniłem faworyta z Hondy CR-V piątej generacji na Subaru Forestera, który posiada fotel elektryczny z pamięcią ustawień połączony z ustawieniem lusterek zewnętrznych oraz elektryczną klapę bagażnika. Honda CR-V może mieć elektryczną klapę bagażnika, ale w wersji z obowiązkowym dachem panoramicznym. CR-V posiada tylko pamięć ustawień fotela, bez lusterek.

EDIT:

Subaru Forester obecnej generacji skreślam bo nie można bezdotykowo otworzyć bagażnika. W nowej generacji już to będzie. Wpadło mi w oku nowa
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iksem
iksem
Autor
08.03.2024, 13:17:17 via Wykop
  • 0
bezdotykowość i elektryczne szpeje nie są tak naprawdę ważne


@mesjasz22: nie są ważne, ale bezdotykowe otwieranie bagażnika to akurat mocno praktyczna rzecz gdy obie ręce masz zajęte, sam dostęp bezkluczykowy nie robi na mnie takiego wrażenia. tak samo z fotelem elektrycznym jak masz zamiar współdzielić auto w systemie rano jadę ja, po południu ty
  • Odpowiedz
iksem
iksem
Autor
08.03.2024, 13:22:31 via Wykop
  • 0
@bidzej: myślałem o tej nowej co dopiero będzie w salonach https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/premiery/ford-kuga-po-duzej-modernizacji-zmieniono-caly-przod-suv-a-i-kawal-deski-rozdzielczej/n8sdcky
  • Odpowiedz
iksem
iksem 06.03.2024, 20:31:22
  • 6
Czy ktoś byłby chętny na używaną maszynkę Wilkinsona The Edger + 4 nowe żyletki? #rozdajo

Jednak nie umiem się tym golić, zostaję przy Gillette Blue 3.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

y.....k
konto usunięte 06.03.2024, 21:30:53 via iOS
  • 2
@iksem tylko jesli goliles nia jaja
  • Odpowiedz
Voltaire
Voltaire
07.03.2024, 08:33:47 via Wykop
  • 0
https://allegro.pl/oferta/maszynka-do-golenia-na-zyletki-feather-popular-12483294445?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_uzsd_uroda_hb_beauty_pla_pmax&ev_campaign_id=17996266263&gad_source=1&gclid=CjwKCAiA6KWvBhAREiwAFPZM7hBC2Yk3oxqjGgHu2_DxaJm5SFqOyOQDXvfk2BuvngEkeetGgehYixoC8WYQAvD_BwE też miałem wilkinsona ale szybko zmieniłem na tą z linku, do tego ich żyletki i jest git. Od lat używam, lepszej nie miałem.

@iksem:
  • Odpowiedz
iksem
iksem 04.03.2024, 08:12:14
  • 2
W poszukiwaniu idealnego auta rodzinnego ustaliłem następujące wymagania:

- SUV (prześwit i wygoda wsiadania)
- automat
- benzyna/hybryda
- 5 lub 7-osobowe
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iksem
iksem
Autor
04.03.2024, 08:17:42 via Wykop
  • 0
@PanHeniek45: ciasne z tyłu, może CX-80 będzie więcej miejsca
  • Odpowiedz
iksem
iksem
Autor
04.03.2024, 08:21:31 via Wykop
  • 0
@LubieSzaszylkiZLublina: w CR-V jest prawie niewidoczny, w Forester też raczej z tych mniejszych, w Kodiaq jest olbrzymi
  • Odpowiedz
iksem
iksem
Autor
04.03.2024, 08:24:32 via Wykop
  • 0
@LubieSzaszylkiZLublina: dlaczego ja myślałem, że Outback jest tańszy, to chyba jest mniejsze auto
  • Odpowiedz
iksem
iksem
Autor
04.03.2024, 08:30:09 via Wykop
  • 0
@LubieSzaszylkiZLublina: taki trochę już bardziej podwyższone kombi niż SUV jak dla mnie, wolę coś wyższego
  • Odpowiedz
iksem
iksem
Autor
04.03.2024, 09:08:04 via iOS
  • 2
@PlatynowyBazant można, nikt tego nie sprawdza
  • Odpowiedz
iksem
iksem
Autor
04.03.2024, 09:14:41 via Wykop
  • 1
@PlatynowyBazant: da się inaczej, tutaj CR-V, widoczny, ale niski
iksem - @PlatynowyBazant: da się inaczej, tutaj CR-V, widoczny, ale niski

źródło: 2020-Honda-CR-V-LTi-LX-AWD-SUV-white-Peter-Anderson-1200x800p-%285%29

Pobierz
  • Odpowiedz
iksem
iksem
Autor
04.03.2024, 09:29:07 via Wykop
  • 0
@Grzmihui: team "tapicerka materiałowa"?
  • Odpowiedz
iksem
iksem
Autor
04.03.2024, 09:54:58 via Wykop
  • 1
@r5678: jak już tyle wydaje to już chcę mieć by było :D miałem dwie sytuacje w zeszłym roku gdzie 4x4 może by się przydało. zawsze to kilka punktów do bezpieczeństwa
  • Odpowiedz
iksem
iksem
Autor
04.03.2024, 10:00:22 via Wykop
  • 1
@r5678: różnica 2WD vs AWD dla nowej Hondy CR-V to 8500 zł, także nie dużo, lepiej mieć, niż nie mieć IMO
  • Odpowiedz
iksem
iksem
Autor
04.03.2024, 10:05:19 via Wykop
  • 1
@r5678: 4x4 w RAV4 nie jest do terenu przecież, wiadomo
  • Odpowiedz
iksem
iksem
Autor
04.03.2024, 10:20:01 via Wykop
  • 0
@RAMBOnaBOSO: nie, ale nie wiem czy jestem w stanie wydać tyle na auto marki, która kojarzy m się tylko z tym, że jej logo wygląda jak logo Warner Bros :D
  • Odpowiedz
iksem
iksem
Autor
04.03.2024, 10:34:15 via Wykop
  • 1
@r5678: piszesz "nie przydało się", czyli sam masz 4x4?
  • Odpowiedz
iksem
iksem
Autor
04.03.2024, 11:33:26 via iOS
  • 0
@RozowaZielonka gdybym był niższy może bym chciał, a tak to zawsze zabiera trochę miejsca nad głową w pierwszym i drugim rzędzie, więc wolę bez
  • Odpowiedz
iksem
iksem
Autor
04.03.2024, 11:50:40 via iOS
  • 0
@maad z lewej strony głowa wali w sufit, który jeszcze nie jest szybą
  • Odpowiedz
iksem
iksem
Autor
04.03.2024, 20:30:08 via Wykop
  • 1
@biski: powinni z niego zrobić suva ( ͡° ͜ʖ ͡°)
iksem - @biski: powinni z niego zrobić suva ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: OIG2

Pobierz
  • Odpowiedz
iksem
iksem 04.03.2024, 20:17:47
  • 0
Ostatni gol

I wtedy to się dzieje - strzał. Nie jest to strzał perfekcyjny, ale ma w sobie coś więcej, ma w sobie historię. Palce przesuwają się po skórze piłki, tak jakby chciały odcisnąć swoje piętno na tej chwili. Piłka sunie ku bramce, płynąc przez czas i przestrzeń.

I wreszcie, ten dźwięk. Dźwięk, który zna każdy piłkarz na świecie. Dźwięk, który wypełnia serce radością, kiedy piłka zderza się z siatką. Jest to symfonia triumfu,
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iksem
iksem 04.03.2024, 12:45:04
  • 1
Czy możemy się zgodzić, że:

Robert Górski > Kabaret Moralnego Niepokoju > Polski Standup > Polskie Kabarety

#kabarety #standup #przemyslenia
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iksem
iksem 24.02.2024, 22:18:48
  • 7
#ksw popsuli to wejście, że ucięli początek utworu, ta nuta się dobrze rozkręca
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

antarhei
antarhei
antarhei
24.02.2024, 22:19:55 via Wykop
  • 0
@iksem: ogólnie z-----i dobry materiał i atmosferę, ludzie też cicho byli
  • Odpowiedz
iksem
iksem 24.02.2024, 19:04:20
  • 0
Tam jest tyle pustych krzesełek czy ktoś dopiero przyjdzie na ostatnie walki, bo jeszcze siedzi na cateringu?

#ksw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sizzln
sizzln
24.02.2024, 19:11:47 via Android
  • 1
@iksem zwykle na początku pustki
  • Odpowiedz
iksem
iksem 22.02.2024, 13:17:57
  • 0
#pytanie #ankieta

Jak według Ciebie kobiety i mężczyźni radzą sobie na starość po śmierci partnera życiowego?

  • Kobiety radzą sobie lepiej niż mężczyźni. 44.7% (17)
  • Mężczyźni radzą sobie lepiej niż kobiety. 7.9% (3)
  • Nie ma istotnej różnicy. 31.6% (12)
  • Nie mam zdania na ten temat. 15.8% (6)

Oddanych głosów: 38

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iksem
iksem 22.02.2024, 07:34:38
  • 1
https://www.youtube.com/watch?v=4t-BIQ9pEP8&t=2670s

#reprezentacja #lewandowski #aferakanapkowa #heheszki
iksem - https://www.youtube.com/watch?v=4t-BIQ9pEP8&t=2670s

#reprezentacja #lewandow...

źródło: OIG3.PQ0akfYG11f2

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vanlid
Vanlid
22.02.2024, 08:02:51 via Wykop
  • 0
@iksem: Trippier i Kane chwile przed wylotem do Niemiec na Euro.
  • Odpowiedz
iksem
iksem 20.02.2024, 21:22:50
  • 0
Macie kogoś godnego polecenia do sprawdzenia auta przed zakupem #trojmiasto ?

#motoryzacja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iksem
iksem 20.02.2024, 16:49:15
  • 0
Do używanego auta z salonu Lexusa brać specjalistę przed kupnem czy można zaufać?

#motoryzacja
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AntyKRK
AntyKRK
20.02.2024, 17:18:09 via Wykop
  • 1
@Rencista_z_przypadku: Jak widzieli że szrot, to po co mieli jeszcze tym jeździć.
  • Odpowiedz
piwakk
piwakk
piwakk
20.02.2024, 20:24:58 via Android
  • 5
@iksem Kolejny raz to samo. Zapamiętaj. Salon to taki sam handlarz jak każdy inny, tylko w garniturze. Wszystko trzeba sprawdzać bez wyjątku.
  • Odpowiedz
iksem
iksem 19.02.2024, 17:57:21
  • 0
W poszukiwaniu idealnego auta rodzinnego ustaliłem następujące wymagania:

- SUV (prześwit i wygoda wsiadania)
- automat
- benzyna/hybryda
- 5 lub 7-osobowe
iksem - W poszukiwaniu idealnego auta rodzinnego ustaliłem następujące wymagania:

- ...

źródło: 30f25c52-993b-473a-bd78-373db2760aad

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iksem
iksem
Autor
19.02.2024, 18:03:49 via Wykop
  • 0
@programista15cm: ma to wszystko i kosztuje ok. 150k, budżet nie jest z gumy
  • Odpowiedz
iksem
iksem
Autor
19.02.2024, 18:09:08 via Wykop
  • 0
@programista15cm: dopisałem, że budżet to max. 200k. chyba starczy na coś sensownego
  • Odpowiedz
iksem
iksem
Autor
19.02.2024, 18:13:51 via Wykop
  • 0
@programista15cm: nie chodzi o prestiż, tylko o wygodne, niezawodne auto do przemieszczania się
  • Odpowiedz
iksem
iksem
Autor
19.02.2024, 18:16:24 via Wykop
  • 0
@programista15cm: jak masz coś konkretnego do zaproponowania za 40k to chętnie spojrzę, tylko bez LPG poproszę, aż tyle nie jeżdzę
  • Odpowiedz
iksem
iksem
Autor
19.02.2024, 18:32:31 via Wykop
  • 0
a nie jest baluje na ekranie dotykowym


@cwlmod: co? :D
  • Odpowiedz
iksem
iksem
Autor
19.02.2024, 18:38:50 via Wykop
  • 0
@cwlmod: jeśli w hybrydzie tucsona tak mieszczą się walizki to muszę to rozważyć w takim razie https://youtu.be/Z116fMz5G_w?si=lqFTW6XK5Mwn44Qb&t=58
  • Odpowiedz
iksem
iksem
Autor
19.02.2024, 21:57:49 via Wykop
  • 0
@komoornik: Siedziałem i chyba jest tak jak piszesz i jeszcze przypomniał mi się ten duży tunel środkowy, więc chyba nadal zostaje mi ta CR-V.
  • Odpowiedz
iksem
iksem
Autor
20.02.2024, 05:28:28 via Wykop
  • 0
@v-tec: po tej propozycji już wiem, że to musi być też hybryda, sama benzyna odpada
  • Odpowiedz
iksem
iksem
Autor
20.02.2024, 08:21:45 via Wykop
  • 0
@v-tec: za duży do miasta, to już taki mały bus, idealnie coś 4,6 m długości, myślę, że highlander już jest za duży na moje potrzeby
  • Odpowiedz
iksem
iksem 17.02.2024, 06:36:16
  • 1
Honda Crv używana 4 letnia w hybrydzie z napędem 4x4 czy nowy Peugeot 5008 1.2 hybryda bez napędu 4x4? Może ktoś mądry doradzi. Cena obu to ok. 170k

#motoryzacja
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iksem
iksem
Autor
17.02.2024, 07:00:50 via Wykop
  • 0
@Hopsa: Coś mi nie pasowało w Sportage, przymierzałem się w salonie. Volvo nie sprawdzałem
  • Odpowiedz
iksem
iksem
Autor
17.02.2024, 07:06:37 via Wykop
  • 0
@Hopsa: Mazda mało miejsca z tyłu. Odrzuciłem.
  • Odpowiedz
iksem
iksem
Autor
17.02.2024, 07:09:04 via Wykop
  • 0
@Hopsa: Trochę się cykam ile to pali xd
  • Odpowiedz
iksem
iksem
Autor
17.02.2024, 07:40:35 via Wykop
  • 0
@LordLookas: w tej hybrydzie 5008 jest już łańcuch rozrządu zamiast paska, ale jak będzie finalnie z niezawodnością to nie wiem
  • Odpowiedz
iksem
iksem
Autor
17.02.2024, 08:28:38 via iOS
  • 0
@jakno Muszę sprawdzić jeszcze Subaru i Volvo w takim razie w salonie i się przymierzyć. @Hopsa Rav4 jest trochę za ciasne z tyłu za prawie dwumetrowcem. Tunel środkowy też zbyt wysoki, w Hondzie i 5008 praktycznie jest płaska podłoga z tyłu.
  • Odpowiedz
iksem
iksem
Autor
17.02.2024, 08:39:18 via Wykop
  • 0
@bidzej: Czego szukam? Podsumuje moje wymagania:

- SUV (prześwit)
- automat
- benzyna/hybryda
- kierowca 194 cm mieści się sam za sobą w
  • Odpowiedz
iksem
iksem
Autor
17.02.2024, 08:42:40 via Wykop
  • 0
@ravau: spalanie 5,5 w mieście brzmi dobrze https://www.youtube.com/watch?v=U6IpIPqQpNI
  • Odpowiedz
iksem
iksem
Autor
17.02.2024, 08:50:35 via Wykop
  • 0
@bidzej: Espace nie przekonał mnie za pierwszym razem, ale może musiałbym zrobić drugie podejście, chyba było tam strasznie dużo piano black jak pamiętam. Zapomniałem dopisać do wymagań: brak szyberdachu, bo np. w nowym CR-V dali panoramiczny dach w standardzie dla wszystkich opcji, zabiera to zawsze trochę miejsca nad głową.
  • Odpowiedz
iksem
iksem
Autor
17.02.2024, 08:56:17 via Wykop
  • 0
@bidzej może nawet by przesunął, że napęd 4x4 musi być, wtedy 5008 i Espace już odpada.
  • Odpowiedz
iksem
iksem
Autor
17.02.2024, 08:57:49 via Wykop
  • 0
Honda trochę grzybowóz


@bidzej: a mi się nawet podoba, taka klasyka XD
  • Odpowiedz
iksem
iksem
Autor
17.02.2024, 08:59:47 via Wykop
  • 0
@bidzej: w Espace się mieściłem, ale w pozostałych był już problem lub bardzo mały zapas, wolę więcej cienia poza tym
  • Odpowiedz
iksem
iksem
Autor
17.02.2024, 09:19:39 via Wykop
  • 0
@szejsetdwajsciaczy: kończę na 2 fotelikach z tyłu, więc nie wiem czy aż tak bardzo potrzebuje tego "minivana"
  • Odpowiedz
iksem
iksem
Autor
17.02.2024, 09:25:14 via Wykop
  • 0
@Nera7: muszę sprawdzić bez dachu panoramicznego gdzieś, bo akurat tylko takie było w salonie
  • Odpowiedz
iksem
iksem
Autor
17.02.2024, 09:39:17 via Wykop
  • 0
@Nera7: odpada jednak od razu, nie podoba mi się takie rozwiązanie https://youtu.be/LrASKyXRvgs?si=Ftrr4KGWTPEAi3IX&t=642
  • Odpowiedz
iksem
iksem
Autor
17.02.2024, 09:55:58 via Wykop
  • 0
@darth_tazar: kwestia gustu, nie podoba mi się takie kombi
  • Odpowiedz
iksem
iksem
Autor
17.02.2024, 09:57:36 via Wykop
  • 0
@Hoehunter23: no właśnie, to mnie chyba najbardziej trapi
  • Odpowiedz
iksem
iksem
Autor
17.02.2024, 10:50:48 via Wykop
  • 0
wyjazd z blota/sniegu


@larvaexotech: mam przedni napęd obecnie i miałem w tę zimę problem z delikatnym ruszeniem spod świateł na lekkiej górce, a za mną sznur aut, w takiej sytuacji by się przydał pewnie ;)
  • Odpowiedz
iksem
iksem
Autor
17.02.2024, 11:13:12 via Wykop
  • 0
@larvaexotech: albo może w automacie inaczej się rusza na dość śliskiej nawierzchni, nie wiem, mam manuala
  • Odpowiedz
iksem
iksem
Autor
17.02.2024, 12:02:35 via Wykop
  • 0
1500zl/opona


@larvaexotech: trochę sporo, teraz mam Dębicę Frigo 2 za 223 zł sztuka XD
  • Odpowiedz
iksem
iksem
Autor
17.02.2024, 19:43:36 via Wykop
  • 0
@supersucker: jakoś tak zbyt mało swojskie to auto jak dla mnie :D
iksem - @supersucker: jakoś tak zbyt mało swojskie to auto jak dla mnie :D

źródło: ds7-sterowanie

Pobierz
  • Odpowiedz
iksem
iksem
Autor
19.02.2024, 10:02:20 via Wykop
  • 0
@NieBendePrasowac: fajne to 5008, przestronne, jedyne co mnie wkurzyło to składane stoliki dla drugiego rzędu (zajmują sporo miejsca na kolana), które musisz mieć jak chcesz mieć elektryczny fotel w pakiecie GT
  • Odpowiedz
iksem
iksem
Autor
19.02.2024, 10:19:17 via Wykop
  • 0
@NieBendePrasowac: 194 cm wzrostu tutaj i brakowało mi miejsca na kolana by trzymać je prosto przed sobą, musiałem je trzymać z lewej i prawej strony stolika, wolałbym ich nie mieć :D ale ciężko jest znaleźć używane lub dostępne od ręki 5008 bez tego pakietu rodzinnego
  • Odpowiedz
iksem
iksem
Autor
19.02.2024, 10:32:17 via Wykop
  • 0
Dzieciom i tak nie pozwolę stawiać otwartych jogurtów czy frytek z ketchupem :)


@NieBendePrasowac: dokładnie w ten sam sposób myślę :)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 13
  • Strona 7 z 13
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 03.12.2012

    Komentator
  • Rocznica
    od 05.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 13.02.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 18.10.2022

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking