Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
hiro

hiro

Dołączył 18 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 127
  • Znaleziska 40
  • Mikroblog 87
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 2
  • Dodane (13)
  • Komentowane (53)
  • Plusowane (21)
hiro
hiro 15.11.2017, 12:29:53
  • 5
Coś dla fanatyków #aliexpress i dobrego designu - https://thieve.co/
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hiro
hiro 20.03.2017, 12:17:12
  • 3
Przygotowaliśmy paczkę darmowych stickerów dla programistów, na razie jest dostępna na Telegramie, ale zanim wrzucimy ją do innych komunikatorów chcieliśmy zebrać jakieś opinie. Co o tym myślicie? Czego brakuje? Co jest nieczytelne? https://t.me/addstickers/DevRoman

#telegram #programowanie #grafika
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kapitalis
Kapitalis
20.03.2017, 12:17:53
  • 1
@hiro: Co pan się zna z programowania? Bo mogę tu zaraz przeprowadzić mały egzamin.
  • Odpowiedz
hiro
hiro
Autor
20.03.2017, 18:24:32
  • 0
@Kapitalis: To proszę zaczynać ᕦ(òóˇ)ᕤ
  • Odpowiedz
hiro
hiro 10.02.2017, 11:57:30
  • 11
Jeśli jest tutaj jakiś mireczek, który widzi błąd na zdjęciu to chętnie go zatrudnię! Szcegóły tutaj: http://blog.ordergroup.pl/praca-xamarin/
#xamarin #programowanie
hiro - Jeśli jest tutaj jakiś mireczek, który widzi błąd na zdjęciu to chętnie go zat...

źródło: comment_eeqIFaqJqUwgYa5VFe6FKv7eriCuvYh6.jpg

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kawa-i-papierosy
kawa-i-papierosy
10.02.2017, 12:00:04
  • 69
@DanieI: japa zielonko.
  • Odpowiedz
hiro
hiro
Autor
10.02.2017, 12:27:07
  • 97
@kawa-i-p-------y: To czekaj cwany mireczku. Jak już tak się czepiasz słówek to w zdaniu nie jest określone kiedy nastąpi zatrudnienie (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
hiro
hiro 13.12.2016, 19:56:02
  • 1028
Startowałem kiedyś w konkursie na logo ( ͡° ͜ʖ ͡°) #bagiety
hiro - Startowałem kiedyś w konkursie na logo ( ͡° ͜ʖ ͡°) #bagiety

źródło: comment_039Jwpj2Okove4u5iU4pNnCcpS1bcsfc.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

m.....e
m.....e
konto usunięte 13.12.2016, 19:57:37
  • 49

Komentarz usunięty przez autora

d.....f
d.....f
konto usunięte 13.12.2016, 23:38:30
  • 8
@hiro: 10/10 znieczulenie testovironove 11/10, brałbym
  • Odpowiedz
hiro
hiro 12.12.2016, 18:55:53
  • 2
Rozmawiałem z dziesiątkami developerów i nadal nie mam jednoznacznej odpowiedzi na proste pytanie - Co najbardziej motywuje prawdziwego back-endowca-nerda oprócz wynagrodzenia (15k), warunków do rozwoju/nauki i wymagających projektów? Nie wiem o co Wam chodzi, czy się wstydzicie, czy nie wiecie, czy jest Wam wszystko jedno, ale na pewno każdy z Was musi mieć swoją idealną wizję środowiska pracy lub piwnicy( ͡° ͜ʖ ͡°) I ja chciałbym taką stworzyć
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

D.....o
D.....o
konto usunięte 12.12.2016, 18:57:34
  • 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
meohaw
meohaw
12.12.2016, 19:08:16
  • 15
@hiro: Ale zdajesz sobie sprawę, że nie masz jednoznacznej odpowiedzi, bo takiej nie ma? Co developer to inne idealne środowisko pracy.

Kilka ogólników:
- Open Space ssie pałkę dramatycznie, sporo ludzi to udowodniło i się na ten temat wypowiadało, nikt nie udowodnił korzystnego wpływu open space'ów na cokolwiek innego poza budżetem per metr biura. Więc jeżeli masz open space to już nie będzie idealnego środowiska do pracy.
- Wymieniasz kasę, warunki rozwoju i
  • Odpowiedz
hiro
hiro 20.07.2016, 22:53:03 via Android
  • 9
O---------y! 2% baterii, 4 x razzberry, 4 x great Balle i jest! :D #pokemongo
hiro - O---------y! 2% baterii, 4 x razzberry, 4 x great Balle i jest! :D #pokemongo

źródło: comment_LkJpxFGQaOLGavCGAIMPN8Ej4UfkZE0d.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

itus
itus
itus
20.07.2016, 23:10:02
  • 5
@hiro: Ale gówniany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
qmicha
qmicha
21.07.2016, 06:51:50 via iOS
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
hiro
hiro 18.07.2016, 21:32:54
  • 3
Aaaaaa! Czy na całym Mirko jest ktoś stale mieszkający w LA? Albo ktoś kto spędził tam trochę czasu i może podzielić się doświadczeniem? :D Właśnie kupiliśmy bilety i 1 listopada lądujemy z moją dziewczyną na LAX i trochę się cykamy :D Chciałem pogadać o tym na co uważać, jak ogarnąć tani nocleg (czy Airbnb to dobry pomysł?!), gdzie najlepiej wypożyczyć Cadillaca albo Camino etc. Najbardziej chcielibyśmy wynająć klasyczną amerykańską furę i pojeździć
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bender
bender
19.07.2016, 01:25:15
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
hiro
hiro
Autor
19.07.2016, 07:30:58 via Android
  • 0
@bender Dzięki za odpowiedź :) odezwę się jak tylko ogarnę listę rzeczy o jakie chce zapytać, bo nie chcę Ci zawracać głowy 1000 razy :) A Las Vegas mamy w planach więc jeśli znajdziesz chwilę to chętnie się spotkamy :)
  • Odpowiedz
hiro
hiro 31.05.2016, 15:09:57
  • 17
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hiro
hiro 08.05.2016, 22:10:10
  • 2
Poszukuję do naszego zespołu front-enda z doświadczeniem. Wynagrodzenie pomiędzy 4000 a 8000 pln netto. Praca od zaraz, biuro w warszawie - Ochota (praca zdalna odpada), forma umowy do uzgodnienia (b2b też mile widziane). Więcej szczegółów tutaj

#praca #damprace #pracait #programowanie #programista15k #frontend #dev #ordergroup
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M4ks
M4ks
M4ks
08.05.2016, 22:10:57
  • 6
pomiędzy 4000 a 8000 pln netto


@hiro: szukasz na portalu gdzie ludziom sie wydaje, ze po kursie z codeacademy nalezy sie 15k?
  • Odpowiedz
Arveit
Arveit
08.05.2016, 22:14:08
  • 8
@Nadrill: pewnie lubią się klepać po ramieniu jak sprint nie pyknie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
hiro
hiro 05.05.2016, 17:27:45
  • 1
Poszukuję do zespołu front-enda z doświadczeniem. Wynagrodzenie 4000-8000 pln netto. Praca od zaraz, biuro w warszawie - Ochota. Więcej szczegółów na blogu

#praca #damprace #pracait #programowanie #programista15k #frontend
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

L.....s
L.....s
konto usunięte 05.05.2016, 17:28:46
  • 19
@hiro: 4000-8000 to -4000. Mają Ci jeszcze dopłacać? Daj im pracować chociaż za wpis do CV.
  • Odpowiedz
karololo
karololo
05.05.2016, 18:56:37
  • 1
@hiro: ja to nie w temacie, ale z ciekawości, jak wygląda jakiś poziom zaawansowany :D
  • Odpowiedz
hiro
hiro 29.12.2015, 18:05:02
  • 1
@hiro: Chciałem zapytać Was o zdanie i podzielić się z Wami przedpremierowo projektem nad którym pracowaliśmy dla przyjemności, po godzinach razem z zespołem programistów #ordergroup. W skrócie zrobiliśmy prosty przeglądarkowy sampler muzyczny, który pozwala tworzyć i udostępniać znajomym na FB Twoje pętle dźwiękowe, oparte na samplach polskich współczesnych Artystów. Udało nam się zaprosić do projektu bardzo zacne grono młodych producentów. Będę wdzięczny za wszelkie uwagi (to dopiero
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kolotom
kolotom
30.12.2015, 16:40:55
  • 0
daję suba, będziecie informować o update?
  • Odpowiedz
hiro
hiro
Autor
03.01.2016, 21:20:56
  • 0
@kolotom Chcemy, aby to był portal gdzie ciekawi Twórcy z Polski mogli się pokazać, a jednocześnie chcemy dostarczyć użytkownikom możliwość tworzenia remixów i zabawy samplami pochodzącymi z naprawdę dobrych rodzimych produkcji. Nie wiesza się? :)
  • Odpowiedz
hiro
hiro 23.12.2015, 15:26:21
  • 9
Mireczki Mordeczki zrobiłem małą animację świąteczną i chciałem się nią z Wami podzielić i życzyć wszystkim mocnego żołądka w te święta! #animacja #grafika #kubota #geek
hiro - Mireczki Mordeczki zrobiłem małą animację świąteczną i chciałem się nią z Wami...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

d.....r
d.....r
konto usunięte 23.12.2015, 19:11:09 via iOS
  • 0
@hiro: Orderki na wypoku, o kurczak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ama_tor
ama_tor
24.12.2015, 09:15:53
  • 0
@hiro: Genialne!
  • Odpowiedz
hiro
hiro 03.12.2015, 20:34:27
  • 2
@hiro: Czołem! Jest wyzwanie - czy jest możliwa częściowa izolacja akustyczna pomieszczenia, w którym znajduje się perkusja? (schemat) Czy są jakieś rozwiązania, które spowodują że dźwięk wydostający się z pomieszczenia będzie odizolowany od strony gdzie znajdują się sąsiedzi? czy wystarczy "odizolować" jedną ścianę, czy całe pomieszczenie (7m2)? Jakie materiały najlepiej zastosować? #akustyka #diy #perkusja #sasiedzi
hiro - @hiro: Czołem! Jest wyzwanie - czy jest możliwa częściowa izolacja akustyczna ...

źródło: comment_LZ1CoF9YLrN2DyNvLeHfaSp4hTJ5VN6h.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolpl
toolpl
03.12.2015, 21:42:46
  • 1
@dlugi_: nie żartuj.... wiem, że jest to bardzo często widywane na salkach ale to nie nadaje się do niczego, a na pewno nie do wygłuszania. @hiro: celuj w materiały typu: koce, gąbki, materace o nierównej powierzchni jeśli chcesz zrobić tanio po kosztach.
  • Odpowiedz
viav
viav
04.12.2015, 09:08:38
  • 0
@hiro: taniej będzie wynająć garaż
  • Odpowiedz

Karol Oponowicz

  • Warszawa
  • http://ordergroup.us/
  • karol.oponowicz@gmail.com
  • Instagram

Osiągnięcia

  • Ekshibicjonista
    od 10.02.2017

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 26.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 23.12.2015

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking