Wpis z mikrobloga

@hiro: Chciałem zapytać Was o zdanie i podzielić się z Wami przedpremierowo projektem nad którym pracowaliśmy dla przyjemności, po godzinach razem z zespołem programistów #ordergroup. W skrócie zrobiliśmy prosty przeglądarkowy sampler muzyczny, który pozwala tworzyć i udostępniać znajomym na FB Twoje pętle dźwiękowe, oparte na samplach polskich współczesnych Artystów. Udało nam się zaprosić do projektu bardzo zacne grono młodych producentów. Będę wdzięczny za wszelkie uwagi (to dopiero wersja beta, na razie dostępna jest tylko na desktop, wersję mobilną planujemy w niedalekiej przyszłości) Projekt jest nonprofit, chodziło o to żeby zrobić coś fajnego z niczego, a przy okazji pokazać, że w PL jest sporo zdolnych producentów. Dajcie znać, czy da się z tego korzystać, jeśli nie to powiedzcie co byście zmienili, co jest nieintuicyjne.

DOPE LOOPS

#projekt #muzyka #dev #startup #beta #programowanie
  • 3
ekstra! nie znam się nic a nic na produkcji, ale zawsze chciałem się czymś takim pobawić. Fajnie, gdybyście się podpięli do jakiejś bazy sampli online (istnieje coś takiego? youtube, soundcloud?)i żeby można było przypisywać swoje klawisze
@kolotom Chcemy, aby to był portal gdzie ciekawi Twórcy z Polski mogli się pokazać, a jednocześnie chcemy dostarczyć użytkownikom możliwość tworzenia remixów i zabawy samplami pochodzącymi z naprawdę dobrych rodzimych produkcji. Nie wiesza się? :)