Wpis z mikrobloga

#f1 jak by alonso dziad jeździł w zespole z Lec, Ver, Rus, Nor to też byłby taki "dobry" czy błyszczy tylko na tle autysty?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@grett: moim zdaniem trzeba by było mu dać bolid bliższy jego czasom i miałby tempo, a obecnym elektrośmieciem to nie bardzo. Aczkolwiek VER tak czy inaczej poza zasięgiem.
  • Odpowiedz