@fapno: Niby tak, ale z drugiej strony to po 10 latach bycia razem coś tam się jej jednak należy. Materacem nie byłeś to nie wiesz jak to na co dzień jest być z Bombelosem i ile faktycznie poświęciła. A, że finansowo mu się udało to nie wiem co jest dziwnego w tym, żeby jej odpalił chatę.
@fapno: też to zauważyłem, myślę, że gruby jej nienawidzi, ale musi się powstrzymywać, bo kur... ma na niego rozpisana listę brudów, dłuższą niż leśny skrzat xD coś jeszcze może z tego wypłynąć
@eustachy777: albo można spojrzeć z drugiej strony. Skoro to było przed związkiem to odbił dupę swoim wrogom i teraz ona jemu o-------a petardę. Już nie p--------e nikt z nas dziewicy nie znajdzie każda na ulicy miała kutasy w sobie
10/10, lawasz top, sosy top, mięso też przecież to nie mielona więc nic dziwnego, że czasem będzie na ząb ale to nie żylastość, ja 3x i nie trafiłem. Dbają o czystość, podoba m się, poziom z Warszawy dowieźli
@JanZolc: bo jest posłusznym pieskiem. Hubercik w obecnych czasach nawet jakby miał przed sobą Putina to nie zapytałby go o wojnę jeśli Rozpara by nie pozwolił.
Zostaw komentarz pod filmem i wygraj 1,5kg kleiku ryżowego nowej generacji, posiłku który przygotujesz w 2 minut, zalewając proszek wodą lub mlekiem/napojem roślinnym,
Makro na 100g - około 330-360kcal - 22-25B/3-5T/55-60WW w zależności od smaku.
Najlepsze w meczu LFC - PSG jest to, że gdyby LFC nie odpuścił meczu z PSV i go wygrał/zremisował, to zwyczajnie nie miałby szans trafić na PSG tylko dostaliby jakichś lamusów do łatwego ogrania xD
#mikrokoksy, czy też macie tak, że coraz bardziej doceniacie maszyny? Kiedyś patrzyło się na osoby trenujące na maszynach jak na słabeuszy – „pewnie nie umie ćwiczyć, to robi na maszynach” – myślało się, a samemu, pełnym sztucznej pewności siebie, brało się sztangę i robiło martwe ciągi. Na pewno przyczyniła się do tego moda na wolne ciężary i lekceważenie maszyn, zwłaszcza suwnicy Smitha, przez znanych trenerów i fit YouTuberów. Dziś
@fapno: to nie jest tak, że nikt nie docenił maszyn. Raczej się je przeceniało, bo skoro kulturyści na nich ćwiczą i są duzi, to tak będzie najlepiej. To taka półprawda akurat. Owszem można oprzeć cały trening początkującego na maszynach, ale oprócz zbudowania tych mięśni, to ogólną sprawność tym sposobem się zaniedba, a to już jest krok do kontuzji. Dlatego ważne jest łączenie maszyn z wolnymi ciężarami, aby rozwinąć się kompleksowo.
@fapno: wczoraj się śmiałem że dla Labrygi musi być oddzielna odprawa sędziego bo on nie jest w stanie wyłapać informacji które dotyczą jego formuły walki, chyba za dużo informacji na raz i kalafior się przegrzewa xd