Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
fapno
fapno

fapno

Dołączył 9 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3124
  • Znaleziska 1
  • Mikroblog 3123
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 3
fapno
fapno
fapno 15.03.2026, 14:04:50
  • 2
#mecz Tygrys cwany specjalnie przegrywa żeby liga była jeszcze bardziej ciasna i średnia aby czuć się silniejszym, szachy 5d tygrysa
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fapno
fapno
fapno 15.03.2026, 11:55:39
  • 0
#mecz tu trzeba jak najbardziej wymuszać faule, zastawiać się i kłaść a potem ze stojącej przygotowanej piłki grać górą na główkę i ta wygyrać, nie ma innej opcji
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fapno
fapno
fapno 15.03.2026, 11:46:25
  • 2
#mecz jako arcytechniczny gracz bklasowy wiem jak różnie może grać piłkarz na takiej murawie, nie mamy prawa oceniać żadnego transferu po meczach na takim gnoju, taka prawda, to nie umiejętności grają tylko loteria
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Michal_LP
Michal_LP
15.03.2026, 11:47:27 via Wykop
  • 6
@fapno: Arka gra na dobrej murawie, Widzew na c------j
  • Odpowiedz
fapno
fapno
fapno 15.03.2026, 11:25:24
  • 0
#mecz Panowie eksperci bo nie oglądam, dalej gnojowisko w Gdyni ?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dadas77
Dadas77
15.03.2026, 11:36:46 via Wykop
  • 1
@fapno: no a jak ... dla świni w końcu
  • Odpowiedz
fapno
fapno
fapno 12.03.2026, 19:55:41
  • 0
#primemma ale przynajmniej nie polega to na tym kto głośniej kogoś zakrzyczy, da się to oglądać
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fapno
fapno
fapno 12.03.2026, 19:47:54
  • 2
#primemma co jak co ale to chyba nieudawane
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fapno
fapno
fapno 12.03.2026, 19:34:19
  • 0
#primemma czuję że ten panel będzie dobry, mini owca do prime proszę
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fapno
fapno
fapno
Autor
12.03.2026, 19:35:16 via Wykop
  • 0
@fapno: może akurat zarobi na fame żeby sobie wykupić udział w prime potem xd
  • Odpowiedz
ajo48
ajo48
11.03.2026, 21:16:43
  • 4
#mecz
Mielcarski szuka spalonego na własnej połowie. To jest k---a dzban!
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fapno
fapno
fapno 11.03.2026, 21:17:35 via Wykop
  • 0
@ajo48: co Ty gadasz, wręcz przeciwnie, powiedział, że nie ma spalonego bo był jeszcze na własnej połowie
  • Odpowiedz
fapno
fapno
fapno 11.03.2026, 20:22:35
  • 1
#mecz czemu tego ręką nie zagarnął xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mmm_MMM
mmm_MMM
09.03.2026, 17:46:04
  • 36
Dziś sezon 2020/2021 Polskiego Złotego Buta


Najlepszym strzelcem w Europie był 🇵🇱 Robert Lewandowski - 🇩🇪 Bayern Monachium - 41 goli - 82 pkt

Mistrzem Polski 🇵🇱 została Legia Warszawa, przed Rakowem Częstochowa i Pogonią Szczecin. Z ligi spadło Podbeskidzie Bielsko-Biała.
mmm_MMM - Dziś sezon 2020/2021 Polskiego Złotego Buta

SPOILER

Najlepszym strzelcem ...

źródło: 20_21

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fapno
fapno
fapno 09.03.2026, 18:16:06 via Wykop
  • 1
@mmm_MMM: żadna Francja a Anglia
  • Odpowiedz
fapno
fapno
fapno 09.03.2026, 19:24:56 via Wykop
  • 1
@mmm_MMM: Francja odpadła po epickim meczu ze Szwajcarią, najlepszy mecz tych mistrzostw
  • Odpowiedz
fapno
fapno
fapno 09.03.2026, 11:01:15
  • 0
#primemma 2 tygodnie do Jubileuszowej gali i znamy połowę karty ? Ocobiega? Nigdy tak nie było a co dopiero przy 30 gali.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dam115
dam115
09.03.2026, 11:03:26 via Android
  • 12
@fapno: wstydzą się pokazać resztę xD

Zaserwowali w swoich głównych pojedynkach walki które nikogo nie obchodzą ani nie grzeją to pomysł sobie jak wygląda reszta karty
  • Odpowiedz
red7000
red7000
07.03.2026, 21:45:47
  • 3
Spadną Termalica, Arka i Piast i tyle będzie z sensacji. ( ͡º ͜ʖ͡º)

A Legia w LKE luźno. Do końca sezonu pasmo wygranych przeciwko topce. Papszun dowiezie.

#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fapno
fapno
fapno 07.03.2026, 21:46:59 via Wykop
  • 6
@red7000: Termalica, Arka i Płock xD czyli 3 beniaminkowie i zero zaskoczenia, najbardziej przewidywalna liga w Europie
  • Odpowiedz
heremorie
heremorie
07.03.2026, 13:46:13
  • 1
#mecz co to za rozpoczęcie meczu z wybiciem na aut xD
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fapno
fapno
fapno 07.03.2026, 14:04:32 via Wykop
  • 1
@MrFryteczka: ja to wymyśliłem w Bklasie 5lat temu, to mój największy sukces życiowy (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
fapno
fapno
fapno 07.03.2026, 12:41:46
  • 0
#mecz Dlaczego taki kurs wysoki na Tygrysa? Buk już wie, że ich interesuje spokojny tylko środek tabeli?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thorgoth
thorgoth
07.03.2026, 12:43:36 via Wykop
  • 2
@fapno: bo tygrysi lider to anomalia czasoprzestrzeni?
  • Odpowiedz
Kenteris
Kenteris
06.03.2026, 19:10:41
  • 14
Wiem, że zabrzmię jak stary boomer, ale chyba nie da się starzeć bez narzekania na nowe pokolenia. Na siłownię chodzę tyle lat, że w ogóle wstyd się przyznać ile. I zawsze miałem dobry kontakt zarówno tymi młodszymi ode mnie jak i starszymi i jakoś nie przypominam sobie, bym dawniej miał złe zdanie o młodzieży jako ogóle - co najwyżej wkurzały mnie jednostki. Ale teraz moją siłownię szturmują młodzieżowe, licealne bojówki i mnie
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fapno
fapno
fapno 07.03.2026, 09:04:30 via Wykop
  • 1
@Kenteris: a u mnie zauważam, że młodzi coraz mądrzej ćwiczą pewnie przez te tiktoki i WK itd, super ćwiczenia typu kass row, barki bok na linkach, więcej maszyn czy stmitha który jak byłem młodszy był uzwawany i wyśmiewany jako portal przyrostów, zmieniła się moda i to na plus
  • Odpowiedz
fapno
fapno
fapno 04.03.2026, 19:31:19
  • 0
#mecz Ale swoją drogą czemu ekstraklasa gra w lutym albo i w styczniu zaczyna a kończy sezon w maju. Najlepsze miesiące do grania w piłkę i dla kibiców i dla murawy to lato a wtedy wakacje sobie piłkarzyki robią. W marcu trudno o dobrą murawę, przecież przez to często wyniki są bardziej losowe. Powinni jakoś europejsko przesunąć sezon lig w europie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Michal_LP
Michal_LP
04.03.2026, 19:32:19 via Wykop
  • 3
@fapno: myślisz, że łatwo biega się 90 minut za piłką w czerwcu?
  • Odpowiedz
heremorie
heremorie
04.03.2026, 19:32:23 via iOS
  • 0
@fapno: bo by nie było czasu na urlopy
  • Odpowiedz
wieprzowina
wieprzowina
01.03.2026, 14:15:20
  • 21
Dobra to się robi dziwne xd
Lubię typa ale czuję wał na kombinezonie, a to nie chce żeby go kumple podnosili po zwycięstwie, przed też coś majstruje. Ta przepaść jest niewyobrażalna
#skoki
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fapno
fapno
fapno 01.03.2026, 14:16:31 via Wykop
  • 5
@wieprzowina: to jest największy talent w historii tej dyscypliny, nawet bez formy to był lotnik, po prostu niesamowicie czuje powietrze, zyskuje na mamutach i nawet w takim gazie jest tylko dobry na skoczniach normalnych, sama rodzina Prevców utalentowana pod skoki, co zrobić
  • Odpowiedz
fapno
fapno
fapno 01.03.2026, 14:25:50 via Wykop
  • 1
@Kumrere: ja slyszałem, że Domen na pomiarach przedsezonowych jest tak mobilny w miednicy że jakoś potrafi się korzystnie dla niego zmierzyć, talent, hipermobilność co już było widać jak był nastolatkiem i leci po swoje
  • Odpowiedz
fapno
fapno
fapno 01.03.2026, 14:45:46 via Wykop
  • 0
@Kumrere: może w głowie też jest hiperbomilny xD tu chodzi chyba aby obniżyć krok, dużo ruchów świadczy o supermobilności a pewnie ważny w pomiarze jest ten jeden
  • Odpowiedz
fapno
fapno
fapno 01.03.2026, 19:26:59 via Wykop
  • 0
@PussyDestroyer1995: oczywiście ale nawet żadnego skoku jego nie widziałem. A Ty widziałeś? Poza tym talent to nie sukces czy kariera. Póki co taki domen może buty czyścić stochowi
  • Odpowiedz
fapno
fapno
fapno 28.02.2026, 20:05:52
  • 3
#mecz tak dużo osób mówi że Legia i Widzew nie spadną ale z drugiej strony myślę kto spadnie i motor win, piast win, arka punktuje u siebie regularnie, Katowice w formie. Z tego wszystkiego to chyba znowu Płock poleci jak potrafili przegrać z Widzewem xd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fapno
fapno
fapno 26.02.2026, 20:19:21
  • 1
#mecz 120min w nogach, Legia się cieszy, w ndz jeszcze bez Romańczuka ;/
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 16
  • Strona 4 z 16
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 30.01.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 27.10.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking