#primemma ale Mareczek gdyby był inteligentny i miał dystant to mógłby zostać dziś goatem, żartować z Denisa, że ma po nim koszulkę bo raz Denis zapomniał po wspólnej nocy, że to żaden wstyd itd ale ogólnie mało coś widzów a przecież 2 najważniejsze walki który przebiły fame 30 są dalej a jakoś straciło przez kloszardów
#mecz przecież wiadomo było że w powietrzu może być, dlatego niedawno był cyrk jak jeden zawodnik chyba w lalidze tak śmiesznie wyskoczył obok strzelającego
#primemma turniej odwołany ale chociaż jedną walkę kloszardmów mogliby zostawić, agumertując że dwóch najspokojniejszych i będzie z dwoma łatwiej na konfie zapanować nad patolą, jakiś ten viralowy coś nie coś potrafię vs choćby jówko i jest zajebista walka
#mecz Albania jest przecież lepsza od Szwecji. Wygrała z nami i Czechami grupę do euro a na mundial pokonali sobie taką Serbie i przegrali tylko ledwo z Anglią 2x. Trener kilka lat tam jeden i są zgrani a Szwecja? W dołku, nowy trener, kontuzja za kontuzjami i mamy się bać Jokeresa ? Jestem kibicem Arsenalu i oglądam go co tydzień, na chłopa wystarczy obrońca z jego warunkami fizycznymi i koniec,
#primemma freak show ale ten turski i msci są bezczelni, Prime dno, patologia przegięcie, pierwszy telefon o grypserze, toruniu to argumentacja jest popyt jest podaż xD
@fapno: Mnie rozwaliło jak Estrogenowy Chłopak chciał puścić popis Mareczka, a Rimmingowy Maciej: Nieeeeeeee! Po co?! Jesteś dziennikarzem albo stojakiem na mikrofon. Ktoś tu się określił. Smutne.
#primemma Wardega godzinny program kanału zero o tym Kłodzku i to bez komentarza po prostu leci lol, raz, że obrzydliwe tematy to dużo osób nie chce oglądać a dwa jak kogoś interesuje to już dawno widziałał, jaki to sens go oglądać ?
@damian-gruszka: trzeba narzekać chłopie żeby się poprawiło, tak jak potem tu będą same takie narzekania że jakaś konfa jest słaba to czekam aż napiszesz to samo żeby nie oglądać