Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko160
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
fapno
fapno

fapno

Dołączył 9 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3120
  • Znaleziska 1
  • Mikroblog 3119
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 3
fapno
fapno
fapno 07.05.2026, 15:12:36
  • 2
#primemma zajrzałem pod komentarze wczorajszego programu i wszystkie najbardziej lajkujące to don kasjo król, także odetchnąłem. Jest dziś jakiś program ?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

peterjordanson25
peterjordanson25
06.05.2026, 21:08:59
  • 14
#mecz Oby PSG zrobiło z Arsenalem to samo co w tamtym roku z Interem. Za ten haramball Arteta zasługuje na srogi w*ierdol( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fapno
fapno
fapno 06.05.2026, 21:13:45 via Wykop
  • 7
@peterjordanson25: o ty, goń się pan
  • Odpowiedz
vabnn
vabnn
06.05.2026, 20:32:56
  • 6
#primemma program bez limitu...10 minut później koniec xD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fapno
fapno
fapno 06.05.2026, 20:35:15 via Wykop
  • 0
@vabnn: i dobrze bo nudy były, Kasjo ratuj
  • Odpowiedz
Kriten33
Kriten33
04.05.2026, 23:38:03
  • 3
Nie wierzę że na wykopie kibicują Arsenalowi xd jak można się tak stoczyć serio to już wolałbym być kibicem City PSG i wszystkich petroklubów niż tego gówna arsenalu

#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fapno
fapno
fapno 05.05.2026, 05:30:04 via Wykop
  • 2
@Kriten33: goń się
  • Odpowiedz
fapno
fapno
fapno 04.05.2026, 18:21:54
  • 0
#primemma ale gowno
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fapno
fapno
fapno 04.05.2026, 17:55:51
  • 1
#mecz z najbardziej fascynującego sezonu zaraz się okaże że rozstrzygnięcia będą najbardziej prawdopodobne przed sezonem, mistrzem Lech a spadek dwóch beniaminków i Lechia przez -5 pkt, nie chcę tak
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Socr4tes
Socr4tes
Socr4tes
04.05.2026, 18:05:50 via Android
  • 0
@fapno: Lechia drastycznie obniżyła loty i niestety, wygląda na to, że będzie walka o życie z Widzewem i Legia (2 najbliższe mecze)
  • Odpowiedz
fapno
fapno
fapno 03.05.2026, 19:29:53
  • 1
#mecz Dawid kroczek w Rakowie, ocena wyboru
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dentoray
Dentoray
Dentoray
03.05.2026, 14:34:34
  • 231
Po 2 latach bawienia się w bukmacherkę i obstawiania meczów za drobne, wyciągnąłem saldo z konta ile przelewów poszło do sts oraz superbet, oraz ile wpływów otrzymałem od tych dwóch bukmacherskich firm z powodu wygranych:

na STS oraz SuperBet wpłaciłem łącznie przez dwa lata - 18400 złotych
Przelewy przychodzące jakie uzyskałem z wygranych to 6200 złotych

Jestem na minus 12k przez 2 lata gry - i to nie grania na pałę, ale po analizach,
  • 178
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fapno
fapno
fapno 03.05.2026, 14:40:30 via Wykop
  • 6
@Dentoray: chłopie piłka nożna jest losowa a analizę za Ciebie już robi ich super komputer dając kurs. Graj po kursach xd jak najwięcej promocji gdzie dodają freebety oraz statystyki zawodników klubów których mniej więcej kojarzysz jak grają
  • Odpowiedz
fapno
fapno
fapno 03.05.2026, 15:41:14 via Wykop
  • 0
@fantaa: i co z tego? bo grali rezerwami, w dobrym składzie kurs będzie taki sam
  • Odpowiedz
fapno
fapno
fapno 02.05.2026, 07:31:25
  • 0
#mecz mam nadzieję że Lechia wygra w Radomiu żeby czasami zaraz nie byli w strefie spadkowej bo na to nie zasłużyli
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fapno
fapno
fapno 27.04.2026, 08:35:51
  • 19
#primemma totalnie algorytmy zwariowały przez łatwogang. Wchodzę na x, tik tok i nawet tu i zero info o gali prime MMA, te afery kloszard kombat i inne polityczne to nic przy tym jak "zniszczył" tą galę historyczny live latwogsng. Szkoda że w sobotę akurat nie było fame pech
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fabriczo
Fabriczo
Fabriczo
27.04.2026, 10:40:40 via Wykop
  • 0
@fapno: ja oglądałem charytatywną gale wip na której bili się Bobikraj i ta konfitura zuromska
  • Odpowiedz
xehhy
xehhy
xehhy
27.04.2026, 11:39:58 via Wykop
  • 1
@fapno: Oj jak boli xD Pamiętajcie: FAME 31 - 9 maja 2026 w Koszalinie
  • Odpowiedz
fapno
fapno
fapno 26.04.2026, 12:48:45
  • 0
#primemma jaka ocena gali? jakoś nie śledziłem wyjątkowo prime przez tego łatwo bo tam historia. Mam nadzieję, że prime się jakoś obroniło ?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

karol-tracheta
karol-tracheta
karol-tracheta
26.04.2026, 12:49:35 via Wykop
  • 1

Komentarz usunięty przez moderatora

Gbc-
Gbc-
Gbc-
26.04.2026, 12:55:29 via iOS
  • 1
@fapno: Dla mnie 7-8/10
  • Odpowiedz
fapno
fapno
fapno 25.04.2026, 15:04:19
  • 4
#primemma kłopoty prime przez live łatwoganga ? dużo normików pewnie wybierze darmowy YT historyczny live ?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wiktor-wkpl
wiktor-wkpl
25.04.2026, 15:14:42 via Android
  • 1
@fapno: Czyli to tak naprawdę kolejna akcja zniszczenia prime. Coś tak czułem
  • Odpowiedz
pawelswd
pawelswd
25.04.2026, 15:25:56 via Wykop
  • 0
@wiktor-wkpl: Kubkarze są jacy są ale konkurencję potrafią inteligentnie zniszczyć co trzeba im przyznać. Wiedzą jak grać w tą gre
  • Odpowiedz
fapno
fapno
fapno 20.04.2026, 19:45:39
  • 12
#primemma niesamowite ale osoba Akopa i wszystko co z nią związane czyli kasjo itd dało więcej dymów niż wczorajszy 4 panel Prime lol
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fapno
fapno
fapno
Autor
20.04.2026, 19:55:49 via Wykop
  • 0
@WiezienieTwoimPrzyjacielem: gdzie napisałem zabawne ?
  • Odpowiedz
fapno
fapno
fapno
Autor
21.04.2026, 05:17:28 via Wykop
  • 0
@feel-the-scale: akop był tym czym w ndz na prime bym mareczek czyli cichym obsrancem którego każdy atakował. Każdy w zasadzie pisał że jedynie trzeci panel był spoko i czwarty niestety zawiódł. Nie wykorzystują murana, wszystkiego chcą za dużo i nie wychodzi. Czekam na zadymę żeby Jaca miał swój czas antenowy. A kasjo lepiej dla mnie zajął się tym cichym akopem niż daro lew i inni mareczkiem i tyle
  • Odpowiedz
fapno
fapno
fapno 20.04.2026, 19:54:52
  • 2
#primemma czyli 10 jednak Muran skoro Kasjo chciałby dać leaka bo ma kose z prime, oby tak było
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hunchbacked
Hunchbacked
19.04.2026, 20:43:55
  • 35
Nie mam pytań.
#primemma
Hunchbacked - Nie mam pytań.
#primemma

źródło: fcdef12ca3

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fapno
fapno
fapno 19.04.2026, 20:51:21 via Wykop
  • 1
@Hunchbacked: nowy Bond
  • Odpowiedz
Ziutek91
Ziutek91
Ziutek91
13.04.2026, 12:27:46
  • 18
#primemma to co reportujemy masowo kanal sportowy za wczorajszy program dostanie kare i hubercik z lizodupem będą przez kolejne dwa lata za friko pracować
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fapno
fapno
fapno 13.04.2026, 12:33:29 via Wykop
  • 0
@Ziutek91: nie, zostaw mi KS
  • Odpowiedz
fapno
fapno
fapno 09.04.2026, 20:15:11
  • 2
#primemma czemu to nie ma 100k widzów ?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fapno
fapno
fapno 09.04.2026, 19:12:41
  • 0
#primemma korczarowski top, takich osób potrzebują freaki, nie nudni ale nie tacy co drzą tylko morde, inteligentne dymy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fapno
fapno
fapno 09.04.2026, 19:03:55
  • 0
#primemma ale Mareczek gdyby był inteligentny i miał dystant to mógłby zostać dziś goatem, żartować z Denisa, że ma po nim koszulkę bo raz Denis zapomniał po wspólnej nocy, że to żaden wstyd itd ale ogólnie mało coś widzów a przecież 2 najważniejsze walki który przebiły fame 30 są dalej a jakoś straciło przez kloszardów
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pomorski_Wilk
Pomorski_Wilk
09.04.2026, 19:05:06 via Wykop
  • 0
@fapno: Ten łeb do tego poważnie podchodzi
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 16
  • Strona 2 z 16
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 30.01.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 27.10.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking