Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
eth76
eth76

eth76

Dołączył 5 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 204
  • Znaleziska 4
  • Mikroblog 200
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2
Royalekk
Royalekk
20.07.2022, 10:13:54
  • 1
Eh, kupię odlewkę Aventusa (nie CDNIM, Montblanc Explorer, Zara Vibrant Leather). Jakiś porządny batch, 10ml.
#perfumy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eth76
eth76
eth76 20.07.2022, 10:25:30
  • 1
@Royalekk: to ja rowniez jesli moge, w kolejce po @Royalekk , prosze mnie zawolac
  • Odpowiedz
eth76
eth76
eth76 06.07.2022, 08:24:32
  • 0
Gentle Fuildity Silver - warto się zapoznać, mimo ceny obecnej na ich stronie 160euro za 70ml? Chyba że ktoś odleje?
#perfumy
eth76 - Gentle Fuildity Silver - warto się zapoznać, mimo ceny obecnej na ich stronie...

źródło: comment_1657095825HEZJYdrLpaj7labGRSXweC.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Q.....n
Q.....n
konto usunięte 06.07.2022, 08:30:40
  • 5
@eth76: za 440-470zl z dawnych czasow warto bylo sie temu przyjrzec, jeden z najbardziej klasowych wiosennych zapachow jakie bylo mi dane poznac, ale cena w retailu mocno przesadzona.
  • Odpowiedz
AlbertoMohitas
AlbertoMohitas
06.07.2022, 13:18:46 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@eth76: przy takich kwotach za ml to już chyba nie ma czegoś takiego jak "czy warto za tą cenę". Zapach przy pierwszym spotkaniu mnie zawiódł, przypominał mi jakieś damskie kosmetyki. Jakiś czas temu znowu wpadła w moje ręce próbka i tym razem bardzo zaskoczyło. Natomiast czy warto? Sam musisz stwierdzić, zapach fajny :)
  • Odpowiedz
eth76
eth76
eth76 13.06.2022, 12:06:38
  • 0
Czy ktoś próbował cos z Navitus Parfums? Jest tam coś ciekawego? Bo nie wierzym youtuberom zaangażowanym w markę
#perfumy
eth76 - Czy ktoś próbował cos z Navitus Parfums? Jest tam coś ciekawego? Bo nie wierz...

źródło: comment_16551219944Z96lkxk4S6u86Q8DNGYH3.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Q.....n
Q.....n
konto usunięte 13.06.2022, 12:22:41
  • 3
@eth76: Ja tylko slyszalem ze mocno przereklamowane i polegaja na klonowaniu znanych zapachow.
  • Odpowiedz
Grzesinek
Grzesinek
13.06.2022, 15:15:14
  • 0
@eth76: Mam dwa dekanty na straganie od nich.
Champagne Royale i Creme Imperiale.
Jak dla mnie jakosciowo majnstrimek. Grzeczne kompozycje bez zadnego wow.
Jak chcesz przetestowac to zapraszam.
  • Odpowiedz
Q.....n
Q.....n
konto usunięte 04.04.2022, 16:25:12
  • 16
Siemka,

Dawno tu nic nie rozbieralem. Po hardkorowym cugu perfumowym zaczalem przezywac cos co mozna by nazwac wypaleniem rozbiorkowym i na jakis czas odstawilem ten nalog dajac sobie czas na regeneracje, jednakze widzac codziennie te same stragany pomyslalem ze moze czas sie w koncu wziac do roboty i rozebrac cos wiekszego kalibru a nie przewijac tag i widziec 9PM w co drugim watku.

Po rozbiorce wspanialego Carven Paris Le Havane ktorego z Holandii wyslal
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eth76
eth76
eth76 04.04.2022, 16:51:11
  • 1
@Qtavon: po 5 prosze wszystkie, jak sie da to OLX
  • Odpowiedz
eth76
eth76
eth76 04.04.2022, 13:47:26
  • 2
1. Nishane b-612 (4,5ml) – 40zł (gotowa odlewka)
2. Initio Side Effect (9ml) – 65zł (gotowa odlewka)
3. Spicebomb Extreme – 2,9zł/ml (do rozlania)
4. Issey Miyake Nuit D’issey Pulse of the Night – niedostępny w PL – 3,8zł/ml (max 50ml) (do rozlania)
5. Alexandria Mr Sillage (Jo Malone Myrrh Tonka) (35/55ml) – 145zł (flakon)
6. Alexandria Amber & Spice (35/55ml) – 135zł (flakon)
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eth76
eth76
eth76
Autor
04.04.2022, 14:13:42
  • 0
@d4miss: tak
  • Odpowiedz
eth76
eth76
eth76
Autor
04.04.2022, 14:15:27
  • 1
@NiedzwiedzBilly: Gdzie dostałeś?
Musiałem z UK ściągać
  • Odpowiedz
Zimnok
Zimnok
23.03.2022, 07:48:36 via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Ktos chetny na afnana supremacy intense ʕ•ᴥ•ʔ? 100ml – 155zl ( kupiony w grudniu, parametry mocarne)

Do tego jeszcze sprzedam

- jaipur homme EDP
Zimnok - Ktos chetny na afnana supremacy intense ʕ•ᴥ•ʔ? 100ml – 155zl ( kupiony w gru...

źródło: comment_1648021716C92wzmfwxOg9bQuN5MUYEH.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eth76
eth76
eth76 23.03.2022, 08:04:20
  • 2
@Zimnok: wezme afnan
  • Odpowiedz
eth76
eth76
eth76 22.03.2022, 09:17:08
  • 0
Szukam
Afnan Not Only Intense (batch 10/2021) (flakon)
Reyanne Insurrection II wild (flakon)
Odlewka lub flakon Parfums Vintage Emperor Extrait (lub któryś z dobrych aventusopodobnych od nich)
#perfumy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eth76
eth76
eth76
Autor
22.03.2022, 09:33:29
  • 0
też się zastanawiam, bo mam 9/21, ale ktoś gdzieś smęcił, że trochę się różni od tego z 10/21
  • Odpowiedz
Parias22
Parias22
Parias22
25.01.2022, 15:56:37
  • 0
Odebrał już ktoś Reyane Tradition Insurrection II Wild z ostatniego rzutu na morele? Wam też przysłali damską wersję?... xD
#perfumy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eth76
eth76
eth76 25.01.2022, 16:44:02
  • 0
@Parias22: też dostałem damską
  • Odpowiedz
eth76
eth76
eth76 25.01.2022, 12:20:40
  • 0
Szukam Issey Miyake Pulse of the night. Odlewka/flakon
#perfumy
eth76 - Szukam Issey Miyake Pulse of the night. Odlewka/flakon
#perfumy

źródło: comment_1643113238i23krvm4UyrrsdBTc64WkP.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mati_45
Mati_45
Mati_45
25.01.2022, 14:40:48
  • 0
@eth76: podpinam.
  • Odpowiedz
wiagon
wiagon
25.01.2022, 15:00:44 via iOS
  • 0
odlewke tez bym przyjal
  • Odpowiedz
eth76
eth76
eth76 24.01.2022, 19:01:04
  • 5
Powiadam Wam,
mam dwa flakony Alexandrii 1981x,
mam flakon Naxosa,
ale tenże Reyanne Tradition od paru godzin przyjemnie projektuje z blotera zostawionego na szafce 2m obok.
Każdy w sumie na swój sposób inny i myślę, że za taką kasę, to warto go mieć. Za 400zł również byłoby warto.

#perfumy
eth76 - Powiadam Wam, 
mam dwa flakony Alexandrii 1981x,
mam flakon Naxosa, 
ale t...

źródło: comment_16430506548YHWBlTn0Ao5zjHGewWS0f.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eth76
eth76
eth76
Autor
24.01.2022, 19:43:58
  • 1
@mekekeke: Zestawienie z Naxosem tylko z racji bycia klonem. Naxos oczywiście bogatszy pod każdym względem. Ale już z taką alexandrią może powalczyć bardzo godnie.
  • Odpowiedz
eth76
eth76
eth76 19.01.2022, 20:57:35
  • 0
Szukam DUA CASINO ROYALE NIGHTS i/lub CASINO ELIXIR 1.0
#perfumy
eth76 - Szukam DUA CASINO ROYALE NIGHTS i/lub CASINO ELIXIR 1.0
#perfumy

źródło: comment_1642625902HoQHup16yNcdijrf4sudYm.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

roch-stawski
roch-stawski
06.01.2022, 16:00:43
  • 3
Aktualizacja flakonów na sprzedaż:
Armaf Club De Nuit Sillage 11/105 - 20 zł
Armani Stronger With You 27/100 ml - 70 zł
Bvlgari Pour Homme Extreme 34/100 ml - 70 zł
Cartier L’Envol Edp 29/100 ml - 45 zł
Dolce & Gabbana K Edt 15/100 ml - 35 zł
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eth76
eth76
eth76 06.01.2022, 20:18:07
  • 0
@WeirdChamp: a to juz grzebali?
  • Odpowiedz
s.....n
konto usunięte 14.12.2021, 08:44:49
  • 28
#perfumy
s.....n - #perfumy

źródło: comment_1639471468NGzR9GutPdXOIzXaRjFBuy.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eth76
eth76
eth76 14.12.2021, 13:57:10
  • 0
@bro_: o dentyście zapomniałeś?
  • Odpowiedz
eth76
eth76
eth76 05.12.2021, 23:08:49
  • 0
Szukam odlewki Spicebomb Extreme z jakiegoś przedreformulacyjnego batcha
#perfumy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eth76
eth76
eth76
Autor
05.12.2021, 23:55:20
  • 0
Żebym ja to wiedział :) Chciałbym porównać, bo obecnego batcha beast Mode nazwać nie można
  • Odpowiedz
B.....o
konto usunięte 05.12.2021, 11:01:47
  • 1344
Mirki, za dwie godziny idę na pierwszą randkę z taką trochę "glam" dziewczyną. Zabieram ją do fajnego baru i wypsikam się kourosem xD
Zobaczymy czy będą jakieś komentarze odnośnie zapachu i zobaczymy czy instagramerka jest dla mireczka-przegrywa, czy tylko dla chada to. Rzućcie plusem na odwagę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#podrywajzwykopem #tinder #perfumy #rozowepaski
B.....o - Mirki, za dwie godziny idę na pierwszą randkę z taką trochę "glam" dziewczy...

źródło: comment_1638702098ZoC2nWSRIYHmjsHwFEKNop.jpg

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eth76
eth76
eth76 05.12.2021, 17:43:01
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
eth76
eth76
eth76 03.12.2021, 16:47:44
  • 1
MFK Grand Soir 7,2zł/ml (10-50ml)
Spicebomb Extreme - 2,8zł/ml (10-50ml)
CDNIM Limited - 1,8zł/ml (10ml-40ml) - armi tylko do kompletu do któregoś z powyższych, bo za tani, żeby po 10ml wysyłać ;x

Szkło 3zł, paczkomat 14zł, ew. własna etykieta olx, bo limity.

#perfumy
eth76 - MFK Grand Soir 7,2zł/ml (10-50ml)
Spicebomb Extreme - 2,8zł/ml (10-50ml)
CD...

źródło: comment_1638549897LxvQrZ7YTFQ5ZaLyUaxfkE.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eth76
eth76
eth76 03.12.2021, 09:09:21
  • 72
Black Friday w Polsce, Sosydże z błędu cenowego flaconi w końcu chyba dotarły do nabywców.
#perfumy
eth76 - Black Friday w Polsce, Sosydże z błędu cenowego flaconi w końcu chyba dotarły...

źródło: comment_1638522371S3qbHVKLcjblScgZUY0viY.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

propafenon
propafenon
03.12.2021, 11:00:01
  • 35
@eth76: tak było jestem tym ratownikiem med.
  • Odpowiedz
Krzysu
Krzysu
03.12.2021, 11:39:13 via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@eth76: "a jak wół napisane "brać pół, artykuł nie nadaje się do spożycia"".
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Strona 3 z 6
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 08.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 08.03.2021

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 08.10.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking