Piękne zdanie komentatora w meczu Pogoń-Legia. "Niezgoda nie przełożył tutaj Fojuta" hehe.
#mecz #ekstraklasa
#mecz #ekstraklasa
źródło: comment_53Vg5UkAAuR2aiPsPZ5D6b1C7P8mpTIS.jpg
PobierzRocznica
od 23.11.2025
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
#fut #fifa18