Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko144
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
eXooo

eXooo

Dołączył 10 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 469
  • Znaleziska 7
  • Mikroblog 462
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 18
eXooo
eXooo 05.11.2017, 16:30:50
  • 2
Kochanemu EA nie chciało się nagrać komentarzu Darka dla Michaela Keana dlatego Szpakowski mówi, że to jest Robbie Keane. Dno i metr mułu :)
#fut #fifa18
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eXooo
eXooo
Autor
05.11.2017, 17:49:21
  • 0
@Panfrodo: Na pewno sprawdze :). Mimo, że nic nie będę rozumiał :D
  • Odpowiedz
eXooo
eXooo 05.11.2017, 17:48:29
  • 2
Piękne zdanie komentatora w meczu Pogoń-Legia. "Niezgoda nie przełożył tutaj Fojuta" hehe.
#mecz #ekstraklasa
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cielo
cielo
05.11.2017, 17:56:36
  • 0
@eXooo: nieme "O" hehe
  • Odpowiedz
Yolocaust
Yolocaust
03.11.2017, 14:08:05
  • 2
Cod WW2 już się pobiera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pcmasterrace #gry #callofduty
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eXooo
eXooo 03.11.2017, 14:26:57
  • 0
@Yolocaust: Torrent jakiś? Dużo seedów? :D
  • Odpowiedz
eXooo
eXooo 03.11.2017, 14:31:18
  • 0
@Yolocaust: Kogo ty chcesz oszukać? :D
  • Odpowiedz
eXooo
eXooo 03.11.2017, 14:33:39
  • 0
@Yolocaust: Widziałem już wczesniej, że jest ale nw czy warto marnować czas na niego :D
  • Odpowiedz
XailonOZ
XailonOZ
02.11.2017, 19:03:07
  • 11
#carboners #motoryzacja #samochody #bmw Z3M ( ͡° ͜ʖ ͡°) Według mnie jeden z najlepszych fabrycznych "tyłeczków" w historii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
XailonOZ - #carboners #motoryzacja #samochody #bmw Z3M ( ͡° ͜ʖ ͡°) Według mnie jeden ...

źródło: comment_53Vg5UkAAuR2aiPsPZ5D6b1C7P8mpTIS.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eXooo
eXooo 02.11.2017, 19:34:19
  • 1
@XailonOZ: Chodź nie jestem jakimś fanem BMW to musze potwierdzić, jest piękny! Wogóle cała wersja coupe mi sie podoba. Z boku design przypomina obecna Porshe Panamere. Przez ciebie mam nowe marzenie :D. Ale na otomoto nie znalazlem wersji coupe :(
  • Odpowiedz
eXooo
eXooo 01.11.2017, 21:18:57
  • 1
Mane vs Martial na LF? :D
#fut #fifa18
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eXooo
eXooo
Autor
01.11.2017, 21:34:21
  • 0
@SpiderFYM: Dzięki :D
  • Odpowiedz
Rudolfinho
Rudolfinho
01.11.2017, 19:41:03
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eXooo
eXooo 01.11.2017, 20:59:25
  • 0
@Rudolfinho: Ja w pace z meczu Bayern-BVB James Rodriguez a z River Plate-Boca Di maria :v. Nie robilem jeszcze tej kopenhagi bo troche sie cykam :D
  • Odpowiedz
eXooo
eXooo 01.11.2017, 14:02:55
  • 2
Podesłałby ktoś powiększenie listy transferowej na PC? Nie wbija mi tych punktow... Typowe EA...
#fut
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eXooo
eXooo
Autor
01.11.2017, 20:18:08
  • 0
@cincin27: To super studio z------e, kolejny miesiac mam sie bujac bez rozszerzonej listy przez tych kanadyjskich bydlakow...
  • Odpowiedz
bliq
bliq
01.11.2017, 13:04:00
  • 2
Przygane powiekszenie listy transferowej bo exp w miejscu juz ze 3 tygodnie...
platforma ps4 nick Bliquu
#fifa18 #fut
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eXooo
eXooo 01.11.2017, 14:00:48
  • 0
@chim3ra: @bliq: Jakby ktoś miał na PC to też chętnie przyjme. Ten sam problem :/
  • Odpowiedz
eXooo
eXooo 31.10.2017, 19:11:57
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eXooo
eXooo
Autor
31.10.2017, 19:24:38
  • 0
@TruskawkaNaTorcie: Haha, coś w tym jest. Dodałbym jeszcze od siebie, że w momencie kiedy oponent strzela mi bramke to staje sie moim najwiekszym wrogiem :D
  • Odpowiedz
eXooo
eXooo
Autor
31.10.2017, 19:34:37
  • 0
@TruskawkaNaTorcie: Żeby tylko tą k---ą :D. Ja sam nie wiedziałem, że potrafie tak obrażać innych albo dostałem touretta :D
  • Odpowiedz
eXooo
eXooo
Autor
31.10.2017, 19:38:56
  • 0
@TruskawkaNaTorcie: miałem taki przypadek, typ miał nick coś typu Maroo2006, 2006 na 100%. Mikro nie wyłączone bo dzieciak nie ogarnia głos pasował dla 10-11 latka lub do kastrata... Co z tego meczu wyszło, baty od Mareczka...
  • Odpowiedz
eXooo
eXooo
Autor
31.10.2017, 19:43:34
  • 1
@TruskawkaNaTorcie: Akurat musiałem trafić w godzine, która mama pozwala mareczkowi pograć :D
  • Odpowiedz
eXooo
eXooo 26.10.2017, 20:01:37
  • 1
Kogo do duetu z Bakayoko na CDM (ewentualnie CM) w składzie z Premier League? Od razu mówie że na Ebolo Kante mnie nie stać. Myślałem nad IF Fellaini ale zobaczyłem na Futheadzie, że jego gra w obronie wg liczb ssie i że to zawodnik wyłącznie do główek. Kim wam sie dobrze grało na tej pozycji, zapraszam do dyskusji.
#fut #fifa18
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krojcol
krojcol
26.10.2017, 21:39:33
  • 0
@eXooo: a renato sanches?
  • Odpowiedz
ghost1511
ghost1511
26.10.2017, 22:17:49
  • 0
@eXooo: Fernandinho. Wszystkie staty powyżej 70, Pracowitości M/H i baaardzo przyzwoity strzał z dystansu ;)
  • Odpowiedz
eXooo
eXooo 23.07.2017, 12:05:04
  • 3
Choć nie słucham newschoolu to kozak! :D
https://www.youtube.com/watch?v=cdT2VGk1cQc
#jetlagz #jwp #rap
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eXooo
eXooo 19.07.2017, 20:33:04
  • 3
Co sie stało że Łoboda jest u grubego? :O
#danielmagical #loboda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaglacci
Jaglacci
19.07.2017, 20:34:09
  • 1
@eXooo: Podpinam sie do pytania ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
eXooo
eXooo 15.07.2017, 21:50:09
  • 2
789 453 101 ciśnijcie rudego chama :D
#mahonek
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eXooo
eXooo 13.07.2017, 14:13:17
  • 17
Ale ten Małysz to popychadło, już mnie w-----a jak oni sie nim wysługują. "Małysz, napraw kamere", "Małysz zobacz co z jedzeniem". Jak dla mnie Baobab powinien w---------ć w podskokach bo nic nie robi i od czasu do czasu spróbuje sie jakoś popisać, stulej.
#danielmagical
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kinga2012
kinga2012
13.07.2017, 14:32:35
  • 1
@eXooo: małysz z--------a a ci siedzą i mówią mu co ma robić mogli by chociaż troche pomóc
  • Odpowiedz
eXooo
eXooo
Autor
13.07.2017, 14:50:15
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

eXooo
eXooo 28.08.2015, 15:33:31
  • 1
Mirki oraz byc moze Mirabelki! Pisze do was poszukujac pomocy :D. Otoz +/- 2 tygodnie temu postanowilem zmienic haslo do laptopa, od tamtego czasu nie wylaczalem go az do dzisiejszego pechowego dnia. Po tak dlugim czasie gdy nie korzystalem z tego hasla zapomialem jakie mam haslo :D. Moglibyscie podrzucic jakies pomysly resetu hasla lub czegos co moglo by pomoc? Dodam, ze jestem na tyle glupi badz tez oporny ze google mi nie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

m.....2
m.....2
konto usunięte 28.08.2015, 15:41:32
  • 0
@eXooo: http://www.howtogeek.com/96630/how-to-reset-your-forgotten-windows-password-the-easy-way/ poradzisz sobie ;)
  • Odpowiedz
H.....r
H.....r
konto usunięte 28.08.2015, 16:33:57 via Android
  • 0
@eXooo: a próbowałeł emacsem przez sendmail? #byloaledobre
  • Odpowiedz
eXooo
eXooo 09.08.2015, 19:19:38
  • 9
#wolnoscdlapierogownawykopie #rzeszow #najwieksza #pusia #heheszki
eXooo - #wolnoscdlapierogownawykopie #rzeszow #najwieksza #pusia #heheszki

źródło: comment_fgWK6eSF9mFJhujwCRQ70OnWKPiHK29y.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

n.....d
n.....d
konto usunięte 09.08.2015, 19:28:26
  • 5
@eXooo: takie śmieszne, nikt jeszcze nie śmiał się z tego pomnika ;/
  • Odpowiedz
j.....y
j.....y
konto usunięte 09.08.2015, 19:42:02
  • 2
Masz plusa za pusie! Lubię to określenie
  • Odpowiedz
eXooo
eXooo 08.08.2015, 13:13:51
  • 12
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

n.....i
n.....i
konto usunięte 08.08.2015, 13:14:53
  • 1
@eXooo: błe
  • Odpowiedz
Obserwator_z_ramienia_ONZ
Obserwator_z_ramienia_ONZ
08.08.2015, 13:23:02
  • 1
@eXooo: Harmony Reigns ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • Strona 8 z 8
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 23.11.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking