Sportage 3, po zamknięciu samochodu pobór prądu to około 200 mA, gdy jest otwarty i się uśpi prawie 0 na tym samym multimetrze. Po wypięciu bezpiecznika pod nazwą "audio" (skrzynka pod kierownicą) poboru dosłownie nie ma, ale odpowiada on za oświetlenie w środku, zamykanie o otwieranie drzwi z pilota oraz z przycisków na drzwiach, nie świeci się też wtedy ikona otwartych drzwi itd., ale radio i głośniki działają, nie mam pojęcia skąd
dolor








