„Przekroczenie tej kwoty wiąże się z koniecznością rozliczeń z fiskusem, a bloger w wypadku kontroli powinien posiadać imienny spis osób wpłacających datki.” Komuś dojdzie trochę roboty kurnia. https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/darowizna-na-blog-do-kwoty-4902-zl-bez-podatku-konieczny-spis-wplacajacych #mocnyvlog

corbin via iOS








