Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko171
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
corbin

corbin

Dołączył 16 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7629
  • Znaleziska 3896
  • Mikroblog 3733
  • Obserwujący 35
  • Obserwowane 53

1197

Muszynianka to nadwoda. Zakład nie nadąża z produkcją.

Muszynianka to nadwoda. Zakład nie nadąża z produkcją.

Zgłosił się do nas czytelnik. Poprosił, byśmy sprawdzili, dlaczego w coraz większej liczbie sklepów brakuje jednej z popularnych wód butelkowanych - Muszynianki. W hurtowniach rzeczywiście trudno ją dostać.

Cziken1986
z
ugotuj.to
dodany: 23.08.2018, 11:31:27
  • 463
  • #
    polska
  • #
    woda
  • #
    muszynianka
corbin
corbin 23.08.2018, 14:34:12 via iOS
  • 1
@Cziken1986: mnie gazu bo kupiłeś częściowo odgazowaną a w takiej wersji też występuje Muszynianka.
corbin
corbin 20.08.2018, 16:57:07 via iOS
  • 2
Zielony chyba lepszy od niebieskiego https://youtu.be/43Kg8rBHocw #mocnyvlog
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

corbin
corbin 18.08.2018, 19:48:31 via iOS
  • 2
Grażyna widziała błysk w oku a ten cały czas w ciemnych okularach siedzi #mocnyvlog
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

corbin
corbin 18.08.2018, 19:39:13 via iOS
  • 16
„ to czy posoliłam przed pieczeniem czy po pieczeniu nie najmniejszego znaczenia nie rozumiem zamieszania” dla nas nie dla ciebie tak skoro zrobiłeś na ten temat osobny film #mocnyvlog
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrProfeska
MrProfeska
18.08.2018, 19:41:47
  • 2
@corbin: powiedział, że nie jest ekspertem od steków, co się czepiasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
corbin
corbin
Autor
18.08.2018, 19:46:17 via iOS
  • 0
@MrProfeska: bo chce
  • Odpowiedz
corbin
corbin 14.08.2018, 18:48:43 via iOS
  • 15
„Mam nadzieje, że experci będą zadowolenie z konsystencji” nie nie grubasku to ty beczałeś jakie to kurnia rzadkie wyszło #mocnyvlog
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

436

Ksiądz Tadeusz Isakowicz-Zaleski o filmie Kler

Ksiądz Tadeusz Isakowicz-Zaleski o filmie Kler

W ostatnich dniach mogłem dwukrotnie obejrzeć cały film Wojciecha Smarzowskiego "Kler". Wrażenia po tych projekcjach, mówiąc delikatnie, mam mieszane.

juzwos
z
facebook.com
dodany: 12.08.2018, 19:02:35
  • 204
  • #
    kler
  • #
    film
  • #
    kosciol
  • #
    smarzowski
  • #
    kino
  • #
    recenzja
corbin
corbin 13.08.2018, 14:35:24
  • 4
Standard, filmy, który nie są o moim środowisku są obiektywne film o moim środowisku jest drastycznie nieobiektywny.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

corbin
corbin 13.08.2018, 10:39:03
  • 3
Cezary Pazura u Wojewódzkiego od 3:00 jakby co (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
https://youtu.be/BECPQwEFdzs?t=179
#mocnyvlog
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

corbin
corbin 13.08.2018, 09:55:22 via iOS
  • 2
potreningu.pl #mocnyvlog
corbin - potreningu.pl #mocnyvlog

źródło: comment_PyE3WV4xznJ8W8PzM6EaBxZKcx83RTIJ.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ArkadiuszF
ArkadiuszF
13.08.2018, 11:54:48 via Android
  • 0
@corbin on i tak za dużo tych mięśni nie ma. A z tego co napisali, metabolizm się spowalnia. A grubas Po niby 10 dniowej glodowce (jak kilku dni za 15 zł nie potrafi wytrzymać) idzie i w-------a za dwóch na jeden posiłek, bo w końcu "może" i cieszy się, że schudł a tak na prawdę tyje w cholerę więcej. To ci pusty ulany łeb grubasa 106kg i tak wie lepiej, bo
  • Odpowiedz
corbin
corbin
Autor
13.08.2018, 11:59:31 via iOS
  • 1
@ArkadiuszF: wg jego teori schudł 10 przytył 5 więc bilans jest inplus tylko kto w to uwierzy
  • Odpowiedz
corbin
corbin 11.08.2018, 19:58:56 via iOS
  • 17
Ciekawy kiedy najwybitniejszy umysł technologiczny w kraju pochwali się, że jego zajebisty Garmin realizuje płatności online #mocnyvlog
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ArkadiuszF
ArkadiuszF
11.08.2018, 23:49:12 via Android
  • 2
@corbin może nie wie? Raczej na pewno nie wie, skoro o tym jeszcze nie mówił ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
corbin
corbin
Autor
12.08.2018, 06:01:35 via iOS
  • 1
@ArkadiuszF: on nie może niewiedzieć, jest za wybitny by nie wiedzieć
  • Odpowiedz
corbin
corbin 10.08.2018, 18:18:19 via iOS
  • 7
„Polędwica z kurczaka” o ja p------e #mocnyvlog
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pshemek78
Pshemek78
11.08.2018, 16:32:25
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
corbin
corbin
Autor
11.08.2018, 18:51:23 via iOS
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

451

Prostujemy bzdury o komunikatorach Signal i WhatsApp w Rzeczpospolitej

Prostujemy bzdury o komunikatorach Signal i WhatsApp w Rzeczpospolitej

Dziś wielu z Was od rana kontaktowało się z nami i na Twitterze i na Wykopie i przez redakcyjną skrzynkę. Pytaliście nas o zdanie w sprawie artykułów, jakie wczoraj zostały opublikowane w serwisach internetowych Rzeczpospolitej. Chodzi o te trzy artykuły.

konto usunięte
z
niebezpiecznik.pl
dodany: 09.08.2018, 19:09:39
  • 76
  • #
    technologia
  • #
    whatsapp
  • #
    signal
  • #
    bezpieczenstwo
corbin
corbin 10.08.2018, 08:35:42 via iOS
  • 1
Mnie zastanawia takie coś
corbin - Mnie zastanawia takie coś

źródło: comment_zBUDAruShLBV3nMOw0dryxLTKJlC4D4v.jpg

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

corbin
corbin 09.08.2018, 20:27:50 via iOS
  • 18
Jak Samsung mógł nie zaprosić wybitnego artystę jutubowego na premierę Nota9 do USA, no jak? Taki zasięg i zero zainteresowania. #mocnyvlog
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XXXX1234567
XXXX1234567
10.08.2018, 17:11:56
  • 0
@corbin: bo oni dobrze wiedzą ze szafa powie ludzie kupujcie bo super bo fajny i połowa jego widzów kupi :) reklama jest :)
  • Odpowiedz
corbin
corbin
Autor
10.08.2018, 17:15:37 via iOS
  • 0
@XXXX1234567: oczywiście
  • Odpowiedz
corbin
corbin 09.08.2018, 18:10:13
  • 17
Dzisiejszy ubiór grubego potwierdza fakt, że cebula nawet w Armanim będzie nadal cebulą...
#mocnyvlog
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

corbin
corbin 06.08.2018, 19:07:02 via iOS
  • 1
„Jeszcze się nie zdażyło, żeby tam kogoś nie było” j--------i ma agentów wszędzie #mocnyvlog
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

corbin
corbin 03.08.2018, 19:29:24
  • 5
Boazeria przepiękna, bardzo...
#mocnyvlog
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ekspert_Kurnia
Ekspert_Kurnia
Ekspert_Kurnia
03.08.2018, 19:41:12
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
corbin
corbin 03.08.2018, 19:26:47
  • 26
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

corbin
corbin 02.08.2018, 20:06:25 via iOS
  • 23
„Nie można łączyć węglowodanów z mięsem.” No to się Grażyna dokształciła... #mocnyvlog
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

corbin
corbin
Autor
03.08.2018, 10:16:23 via iOS
  • 1
@TestoVihonKuhvy: nie łączy się węgli z mięsem po czuł przegryzła kabab z mięsem w placku z mąki.
  • Odpowiedz
TestoVihonKuhvy
TestoVihonKuhvy
TestoVihonKuhvy
03.08.2018, 12:01:18
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
corbin
corbin 01.08.2018, 19:15:23 via iOS
  • 4
„Żeby nie było wersjom kablowom” #mocnyvlog
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

corbin
corbin 29.07.2018, 09:33:46
  • 22
Taka mała konkluzja z obserwacji.

Od pewnego czasu pojawiają się oboje w knajpie z makaronami.
Pierwsza wizyta "o kurnia jakie to dobre o kurnia mega" "bardzo"
Druga wizyta "spoczko spoczko trzymają formę" ale już bez zachwytów.
Trzecia wizyta " kurnia no dobre ale jednak czegoś brakuje w sumie tak średnio" "tak, marcinku" po czym długie rozważania na osiedlowej ławeczce, że w sumie to już nie jest takie fajne żarcie.
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

m.....l
m.....l
konto usunięte 29.07.2018, 09:37:13 via iOS
  • 4
@corbin: a może to nowa knajpa, która by zachęcić klientów najpierw robiła zajebiście a teraz zjeżdża z jakością by zarabiać ??? O takim spisku nie pomyślałeś?
  • Odpowiedz
corbin
corbin
Autor
29.07.2018, 11:31:26
  • 3
@murgal: sra pieniędzmi (dajcie na rachunki), jeździ starym autem bo taniej tankuje, musiał sprzedać wymarzony samochód bo brakło siana na zobowiązania itp itd. Faktycznie sra pieniędzmi, może jednak ty zacznij myśleć racjonalnie.
  • Odpowiedz
corbin
corbin 27.07.2018, 19:53:26
  • 23
"Nie wyglądam jakoś źle" nie to wyglądasz zajebiście... "Znaczy wiesz, fajnie jak toś jest zadbany, no" i scena urwana.
#mocnyvlog
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ekspert_Kurnia
Ekspert_Kurnia
Ekspert_Kurnia
27.07.2018, 21:53:24
  • 1
@corbin: dokładnie Hahha wiesniak tucznik jeden
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 25
  • Strona 14 z 25
  • >

corbin

  • rowerzysta gadżeciarz
  • Bielsko-Biała
  • wykopowycorbin@gmail.com

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 30.05.2011

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 16.10.2011

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 31.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.06.2011

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 23.05.2012

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking