Mam 18 lat i nie potrafię grać w gry te dla dorosłych, po prostu nie potrafię bo szybko mi się nudzą XD A te gry typu fifa bądź little big planet itp mi się o wiele bardziej podobają i przechodzę je dalej, jestem zacofany czy po prostu dziecinny? XD #pytanie #gry
Kolekcjonerka na PC bez nośnika? Super opcja bulwo, prędzej byłoby kupić napęd BR niż to ściągnąć na syfiastym necie od Orange. Z jednej strony żal (づ•﹏•)づ a z drugiej beka z PCtowców ( ͡~ ͜ʖ͡°)
Ciekawe czy Cyberpunk będzie dostępny w ramach Play Anywhere na xboxie ¯\_(ツ)_/¯
Polećcie coś , szukam fantasy w jakimś takim brudnym, ciężkim klimacie. W głowie mam coś w stylu Tolkiena, że jakiś bohater, czy drużyna idzie gdzieś z jakąś misją, sam nie wiem. Bardziej miecze i pięsci, niż smoki i czary. I najlepiej, żeby akcja była skupiona na tych właśnie postaciach, a nie skakała co rozdział pomiędzy milionem wątków w stu różnych miejscach. Im mniej baśniowe, tym lepiej.
#vtmb #vampirethemasquarade
źródło: comment_qiyYKbq2wkmaFAG4zqkcTBK3CTVCWvx1.jpg
Pobierz@dracul: W unoficial patch masz opcję je pominąć otwierając właz