@Arbuzlele: mieszkam w czymś takim na górze i tbh nie jest źle, mam ponad 100 metrów w Krakowie, a wcześniej na 40 metrach przecież i tak nie miałem ogródka, więc ból d--y o niego jest umiarkowany. Jeśli nawet sąsiad z dołu słyszy moje tupanie i upadające rzeczy, to ja nie słyszę jego, a że się wstydzi grilla zrobić czy opalać, to naprawdę nie mój problem ( ͡°͜ʖ
źródło: 1000004199
Pobierz