Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko145
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
bom
bom

bom

Dołączył 18 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj

To konto jest obecnie zbanowane.

  • Akcje 2131
  • Znaleziska 496
  • Mikroblog 1635
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 16
st_anger6
st_anger6
st_anger6
23.01.2025, 05:43:54
  • 28
Nie wiem czy ja żyję w jakimś błędzie czy to normalne jest, że mechanik nie chcę wymienić oleju i filtrów, które sam kupiłem? Cytuję "na częściach klienta nie pracuję". Myślałem, że to pojedynczy przypadek, dzwoniłem do kilku warsztatów w okolicy i to samo, oni mają swój olej, swoje filtry.
#samochody #motoryzacja #mechanikasamochodowa
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bom
bom
bom 23.01.2025, 17:00:13 via Wykop
  • 0
@st_anger6: wymien sam, naprawde nic trudnego
  • Odpowiedz
Zeus77
Zeus77
Zeus77
30.10.2024, 05:51:13
  • 28
#frajerzyzmlm
Czyżby super ekstra multimilioner platynowy Wiola białek straciła konto na Instagramie. Gdzie jakieś podziękowania i pierścienie dla wykopków
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bom
bom
bom 30.10.2024, 07:28:59 via Android
  • 4
Ale siadl piekny banik ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
jobless
jobless
20.10.2024, 12:42:11
  • 1194
Izka zapytała #chatgpt czemu młodzi ludzie w dzisiejszych czasach mają takie niskie poczucie własnej wartości... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#frajerzyzmlm #izaadamczyk #izadmczyk #mlm

PS jakby ktoś chciał ściągnąć -> https://streamabledl.com/y983k7
jobless - Izka zapytała #chatgpt czemu młodzi ludzie w dzisiejszych czasach mają taki...
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bom
bom
bom 20.10.2024, 18:05:19 via Android
  • 0
@jobless złoto
  • Odpowiedz
Historycznygagatek
Historycznygagatek
15.10.2024, 08:53:31
  • 589
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 140
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bom
bom
bom 15.10.2024, 10:23:28 via Android
  • 1
@Historycznygagatek kiedy ta wycieczka?
  • Odpowiedz
h.....g
h.....g
konto usunięte 08.10.2024, 09:10:34
  • 20
W piramidzie również piramidalnie wygląda rozkład IQ, na samym dole są najwięksi debile.

https://www.instagram.com/p/DA0JeZlu191/
#frajerzyzmlm
h.....g - W piramidzie również piramidalnie wygląda rozkład IQ, na samym dole są najw...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bom
bom
bom 08.10.2024, 15:33:55 via Android
  • 1
@herman-gering to jest chyba najwieksza ameba jaka tutaj widzialem na tagu
  • Odpowiedz
kodecss
kodecss
26.09.2024, 05:38:07
  • 761
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bom
bom
bom 26.09.2024, 09:25:06 via Android
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
xuxi
xuxi
xuxi
24.09.2024, 20:32:39
  • 61
#frajerzyzmlm

Boże kochany xddd Laska nie daje za wygraną, jak można się tak upodlić.
xuxi - #frajerzyzmlm 

Boże kochany xddd Laska nie daje za wygraną, jak można się tak...

źródło: 459756207_1948358265664393_5254744771177437024_n

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bom
bom
bom 25.09.2024, 09:15:05 via Android
  • 1
Daj wszystkie wiadomości
  • Odpowiedz
Markowowski
Markowowski
19.09.2024, 16:32:52
  • 15
Korzystajcie z narzędzi iGenius, naprawdę wam to odda, kochani. Odda wam! WCALE nie zostało to przetłumaczone przez translator, WCALE.

Oczywiście zysk całkowity jak i kwoty zasłonięte, ciekawe dlaczego?

#frajerzyzmlm
Markowowski - Korzystajcie z narzędzi iGenius, naprawdę wam to odda, kochani. Odda wa...

źródło: Screenshot 2024-09-19 183052

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bom
bom
bom 19.09.2024, 18:57:08 via Android
  • 1
@Markowowski co to jest xauusd? Serio pytam
  • Odpowiedz
k.....t
k.....t
konto usunięte 18.09.2024, 06:59:51
  • 3
#frajerzyzmlm
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bom
bom
bom 18.09.2024, 08:57:04 via Android
  • 2
@kitty-cat napisz start a dam ci dostep do pakietu eliteee ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
bom
bom
bom 18.09.2024, 10:22:31 via Android
  • 1
@kitty-cat musisz napisać start ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
bom
bom
bom 15.09.2024, 15:57:46
  • 2
#frajerzyzmlm kto jest tu odpowiedzialny za update? Potrzebuje więcej wpisów ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bom
bom
bom 14.09.2024, 21:19:55
  • 9
#frajerzyzmlm czekałem az te piramidziary zaczna spadać z rowerka, teraz kolej na szefowa
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zielony_ludzik_2
zielony_ludzik_2
14.09.2024, 21:24:35 via Wykop
  • 5
@bom: próbujemy od 13 - https://wykop.pl/wpis/78128321/panowie-i-panie-zrobmy-eksperyment-jednoczesnie-zo
ale ten boss nadal stoi
@zielony_ludzik_2 +251
Panowie i Panie, zróbmy eksperyment jednocześnie zostawiając na chwilę tych zmanipulowanych ludzi u dołu piramidy
Z tego co wiem Instagramem zarządzają boty, jeżeli profil otrzyma dużą liczbę zgłoszeń to jest z automatu blokowany i właściwie nie da się go odzyskać. Pierwszy cel - Janocha, która jeszcze 2 lata
więcej
  • Odpowiedz
bom
bom
bom 06.09.2024, 06:35:17
  • 4
Siedziba główna igenius...
#frajerzyzmlm
bom - Siedziba główna igenius... 
#frajerzyzmlm

źródło: temp_file4638892396366992217

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DominiCanes
DominiCanes
06.09.2024, 07:41:06 via Wykop
  • 2
@bom: bo pienidze lubią ciszę, bandzwole
  • Odpowiedz
Markowowski
Markowowski
06.09.2024, 10:08:48 via Wykop
  • 4
@bom: warto dodać, że siedziba znajduje się w stanie Utah, amerykańskim zagłębiu scamów i MLM.
  • Odpowiedz
CzasemBiegam
CzasemBiegam
CzasemBiegam
04.09.2024, 13:30:04
  • 89
Ehhh wypilem parę piw i miałem ciekawą zabawę, pisałem do milionerów że jestem chętny na współpracę a jak już odpisywali (nie od razu bo muszą być zajęci) to pisałem że już się umówiłem z kimś innym
Szukam prawnika jestem ścigany z urzędu
#frajerzyzmlm
CzasemBiegam - Ehhh wypilem parę piw i miałem ciekawą zabawę, pisałem do milionerów ż...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bom
bom
bom 04.09.2024, 13:35:51 via Android
  • 26
@CzasemBiegam daj więcej screenów ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
p.....7
konto usunięte 04.09.2024, 11:01:13
  • 67
#frajerzyzmlm to jest to mieszkanie izy? dziwne to gniazdko i krzeslo (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
p.....7 - #frajerzyzmlm to jest to mieszkanie izy? dziwne to gniazdko i krzeslo (⌐ ͡■...

źródło: image

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bom
bom
bom 04.09.2024, 11:27:45 via Android
  • 15
Ona mieszka u rodziców na wsi
  • Odpowiedz
j.....m
j.....m
konto usunięte 02.09.2024, 08:24:18
  • 109
nowy miesiąc nowe możliwości, wypowiedzenie już złożone i zaczynam zarabianie poważnych pieniędzy a wy co bambusy
#frajerzyzmlm
j.....m - nowy miesiąc nowe możliwości, wypowiedzenie już złożone i zaczynam zarabian...

źródło: image

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bom
bom
bom 02.09.2024, 14:00:35 via Android
  • 0
@jezdzegruzem i co tam odpisaly?
  • Odpowiedz
bom
bom
bom 28.08.2024, 18:16:00
  • 6
Precz z komuna
#nieruchomosci
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bom
bom
bom 28.08.2024, 18:15:27
  • 4
To znalezisko z 2k plusów o micku juz spadło? #nieruchomosci
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2986

Rząd przyjął budżet na 2025 r. "Zero złotych na kredyt 0 proc."

Rząd przyjął budżet na 2025 r. "Zero złotych na kredyt 0 proc."

Rząd przyjął wstępny projekt budżetu na 2025 r. - poinformowała na platformie X Katarzyna Pełczyńska

swango
z
businessinsider.com.pl
dodany: 28.08.2024, 11:23:58
  • 336
  • #
    nieruchomosci
  • #
    polityka
bom
bom
bom 28.08.2024, 11:51:54 via Android
  • 27
Ale 4 i pol miliarda przeznacza na cele mieszkaniowe, smierdzi tu cos
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bom
bom
bom 23.08.2024, 18:46:57
  • 37
Chyba tylko dla tego tagu wchodzę jeszcze na ten portal, poproszę o więcej bo dzisiaj jeszcze żenadometru mi nie w------o w kosmos ( ͡º ͜ʖ͡º)

#frajerzyzmlm
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niktnikt12
niktnikt12
23.08.2024, 18:48:49 via Wykop
  • 5
@bom: mówisz że ten tag fajny?
  • Odpowiedz
PieknyWojciechPostrachDziewic
PieknyWojciechPostrachDziewic
23.08.2024, 19:08:00 via Wykop
  • 11
@bom: tak już jest z wykopem, wchodzisz tylko na konkretny tag. Potem już nawet to się znudzi i tu już nigdy nie wrócimy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12
  • Strona 2 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 02.03.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 03.05.2013

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking