Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko182
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
beata-libra

beata-libra

Dołączył 1 rok temu
  • Obserwuj
  • Akcje 561
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 561
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 6
JJtriple777
JJtriple777
27.05.2026, 17:28:51
  • 26
#raportzpanstwasrodka
Ta Sreyle fucktycznie jest troche uposledzona czy po prostu wstydzi sie czy cos w tym stylu? Dlatego tylko dziwieki wydaje i Knurcjan nauczyl ja 5 zdan ktorymi potrafi dzien zamknac?
JJtriple777 - #raportzpanstwasrodka 
   Ta Sreyle fucktycznie jest troche uposledzona...

źródło: IMG_5495

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beata-libra
beata-libra 27.05.2026, 17:45:30 via Wykop
  • 4
@JJtriple777: knurcjan mlaskowicz ! Idealne
  • Odpowiedz
Bojsko_Krajlslerovic
Bojsko_Krajlslerovic
27.05.2026, 08:58:46
  • 15
#raportzpanstwasrodka O niebywałym kunszcie barmanskiego szkoleniowca może świadczyć fakt, że wyszkolił w wawie i okolicach wielu utalentowanych rozgrywających, na których teraz nie ma mocnych w okolicznych klubach. Fachowiec Pan prezes Marcin, okun!
Bojsko_Krajlslerovic - #raportzpanstwasrodka O niebywałym kunszcie barmanskiego szkol...

źródło: 1000009135

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beata-libra
beata-libra 27.05.2026, 10:15:04 via Wykop
  • 7
@kambo_monitor: Może i juz w kasku ale za to na bani ! Każdy wyjazd to minimum jedna puszka Cambodiji a tych wyjazdów jest minimum 5-7 dziennie (te które nam pokazuje )
  • Odpowiedz
JJtriple777
JJtriple777
26.05.2026, 09:14:00
  • 26
#raportzpanstwasrodka
Zdjecie ktore: dyszy, sapie, poci sie, chrzaka, mlaszcze, smarka, ...
JJtriple777 - #raportzpanstwasrodka
Zdjecie ktore: dyszy, sapie, poci sie, chrzaka, m...

źródło: IMG_5408

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beata-libra
beata-libra 26.05.2026, 09:33:57 via Wykop
  • 10
@JJtriple777: Hejterze jak możesz ! Zostaw to biedne zwierzę w spokoju ! Ten zwierz na 4 nogach ma tylko koryto i zero kciuków zaś ten okularnik świadomie upodli siebie a szczególnie innych za garść srebrników!
  • Odpowiedz
B1ES
B1ES
26.05.2026, 08:58:22
  • 19
#raportzpanstwasrodka Słowacki Iluzjonista wita nas dzisiaj w "donejtowej" Koszuli. Wyczulone podprogowo na ten kolor Grażyny od razu łapią za telefony i robie przelewy na konta złotówkowe i dolarowe.
B1ES - #raportzpanstwasrodka Słowacki Iluzjonista wita nas dzisiaj w "donejtowej" Kos...

źródło: 293802938092

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beata-libra
beata-libra 26.05.2026, 09:14:47 via Wykop
  • 11
@Bojsko_Krajlslerovic: A ja myślę że to Hybristofilia !!! uczucie do więznow ! W takim kolorze śmigają osadzeni w więzieniach za wielka woda ! Kleszcz wywiesza ,,flagę,, a Grażyny robią przelewy !
  • Odpowiedz
JJtriple777
JJtriple777
25.05.2026, 14:04:16
  • 13
#raportzpanstwasrodka
Facet zbliza sie wielkimi krokami do 60 lat, a wciaz zdany na laske-nielaske innych. Bez wypracowanej emerytury, bez ubezpieczenia, umowa o prace u araba to pewnie tez wymysl. Nie wiem czy jakby obie nerki sprzedal, wystarczy zeby splacic zalegle alimenty na obie corki. Pracuje w gastro czyli jedna z galezi pracy, w jakiej 20-30 latkowie chcacy zarobic na mieszkanie, dom, samochod, zaczynaja emigracyjny pracowniczy zywot. Wybor jest wtedy miedzy:
JJtriple777 - #raportzpanstwasrodka 
   Facet zbliza sie wielkimi krokami do 60 lat, ...

źródło: IMG_5355

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beata-libra
beata-libra 25.05.2026, 17:39:11 via Wykop
  • 1
@JJtriple777: Spociuch twierdzi że wszystkie pieniądze wyciągnęła od niego biedna niepiśmienna kmerka Sina (czy córka) że wydawała bez opamiętania i że to ona jest winna jego bankructwa ! Że był zakochany i głupi i wszystkie statkowe , pazlewiczowe , bliźniaki i inne przegrywy klaszczą mu tam i popierają teorie że to zła kobieta trafiła się biednemu misiowispociochowi !
  • Odpowiedz
plac8o
plac8o
24.05.2026, 08:13:57
  • 1
Za co wykop tak nie lubi Palmowego Krzycha? Chodzi o tą sprawę z Kamboszotami czy o coś więcej? #raportzpanstwasrodka
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beata-libra
beata-libra 25.05.2026, 06:43:36 via Wykop
  • 0
@plac8o: Gadasz jak spocioch który wie że tam szary człowiek nie ma kasy na wyrobienie dokumentu ! Oglądający dali Sinie na paszport ale nigdy go w środku nie pokazał ! Stąd dowod że jest pdf brak transparentności !
  • Odpowiedz
pieknylowca
pieknylowca
pieknylowca
24.05.2026, 11:21:05
  • 17
Klapek tyle lat mieszka w tej Kambodży a raczej wegetuje bo to nie jest nawet życie - na odludziu, wyobcowany przez wszystkich, dymany przez lokalsow nawet na najprostszych rzeczach, nieznający lokalnych świąt, nieznający języka, bez pieniedzy, z plemienna córka na utrzymaniu. Jedyne co on ogarnia tam chyba to droge ze swojej meliny do najbliższego marketu po cambodie #raportzpanstwasrodka
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beata-libra
beata-libra 25.05.2026, 06:18:30 via Wykop
  • 2
@pikaczex: Chyba pan młodym człowiekiem jest gdyż teoria pana nie do końca składna. Ci ludzie poradzili sobie tak w Europie jak i innych krajach ich pobytu ale zasada była jak w Polsce w latach 90tych i wcześniej. Dobry bajer i wykorzystywanie innych za grosze . Umniejszanie im i poza że ja to jestem the Best we wszystkim - tak działały biznesy w tamtych czasach . Oni nie znając znaczenia wolności,samowolę
  • Odpowiedz
Silverhand
Silverhand
24.05.2026, 13:13:40
  • 7
Za moje.
#raportzpanstwasrodka
Silverhand - Za moje. 
#raportzpanstwasrodka

źródło: IMG_1943

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beata-libra
beata-libra 25.05.2026, 06:02:51 via Wykop
  • 0
@janis-biodro: Zbyt dużo pominołeś , a miłość to pochłania tłuszczu, moczenie brudnych łap i paznokci w żarciu nie tylko swoim ale i poddaństwa które znieczula żarciem i alko a potem upokaż i wyśmiewa i pomiata .
  • Odpowiedz
beata-libra
beata-libra 18.05.2026, 17:14:49
  • 33
#raportzpanstwasrodka Czy możecie mi odpowiedzieć co oni wszyscy mają z tym pociągiem do ogórków kiszonych? Ile razy w tygodniu jecie ogóry ??? Szczególnie latem (czy w ciepłych krajach gdzie witaminy C jest ogrom !
Jeszcze świeży ogór ok ale kiszonki ? Nawet bydło karmi się nimi głównie w porze zimowej , a ci żrą je do wszystkiego . Co jest ???
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beata-libra
beata-libra
Autor
18.05.2026, 17:38:55 via Wykop
  • 1
@Leicester: Nie a powinnam znać kobitę ?
  • Odpowiedz
beata-libra
beata-libra
Autor
18.05.2026, 17:41:38 via Wykop
  • 3
@hans-kloss-23: Ruski o zawsze samogon zagryza cebulą ! U nich 3 najważniejsze rzeczy po Mateczce Rasiji to samogon , kartoszki i cebula ! Im ogorcy słabo rosną bo to wymagające pnącze! A ziemniak i cebula wszędzie wyrośnie !
  • Odpowiedz
beata-libra
beata-libra
Autor
18.05.2026, 17:45:09 via Wykop
  • 1
@zbyszek-krol: Serio ? Tyle warzyw a ty masz taką małą wyobraźnię żywieniową ? To może chociaż próbowałeś po azjatycku z olejem sezamowym i czarnym sezamem ? Albo po szwedzku czy kozaczku?
  • Odpowiedz
beata-libra
beata-libra
Autor
18.05.2026, 17:47:27 via Wykop
  • 1
@Slowarc: Można ale po co ? Masa dobrych naszych owoców i warzyw ! Sezon na ogorki (mizeria) potem pomidory , papryka , kalafior , bokuły , cykoria, szparagi , brukselka , groszek z marchewką ! Serio ogórek kwaszony i już ?
  • Odpowiedz
beata-libra
beata-libra
Autor
18.05.2026, 17:49:21 via Wykop
  • 1
@OrbanZwany_Sobaka: Fakt (przodek w rodzinie z Bałkanów tyle wypił że kolejne pokolenia mają wstręt :)
  • Odpowiedz
beata-libra
beata-libra
Autor
18.05.2026, 18:13:53 via Wykop
  • 1
@ZionOfel: I to jest konkretna odpowiedź . Dzięki
  • Odpowiedz
beata-libra
beata-libra
Autor
18.05.2026, 20:10:03 via Wykop
  • 0
@GOHAN: ta agresywna postawa to raczej nie po sztucznie pędzonych ogorach a raczej z nadmiaru tego co łagodzą ogóry :) witaminy C najwięcej masz w....cebuli a flora bakteryjna w jelitach reguluje się sama gdy nie walisz alko . Polecam na trzeźwo zaznasz więcej smaków niz tylko kwaśność .
  • Odpowiedz
beata-libra
beata-libra
Autor
18.05.2026, 20:11:55 via Wykop
  • 0
@PawelW124: I dlatego właśnie jecie mięso że wschodu :)
  • Odpowiedz
hans-kloss-23
hans-kloss-23
18.05.2026, 17:51:47
  • 22
#raportzpanstwasrodka Rozumiem ze Wyluzowani po spędzeniu 3 godzin na skręcaniu lóżka, poddali się, aby ostatecznie być uratowanymi przez SuperTeścia.

"słuchajcie" - możecie się śmiać z chemtrajli - ale widzę to na co dzien w pracy. proste sprawy, które kiedyś zabierały paru osobom jedna dwie wymiany maili albo na teamsach aby wszystko uzgodnić, teraz staja się wręcz niemożliwe do skoordynowania i projekty zamiast tygodni zabierają miesiące. Tak jakby wszystkim ludziom upyerdolilo
hans-kloss-23 - #raportzpanstwasrodka Rozumiem ze Wyluzowani po spędzeniu 3 godzin na...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beata-libra
beata-libra 18.05.2026, 18:48:06 via Wykop
  • 3
@hans-kloss-23: Sam widzisz po sobie , spisek pasuje Ci do teorii a sprawa jest prosta : spożycie alko , sterydów, natko czy energetyków , suplementów wytwarzanych w garażach i wiele innych świństw spożywanych na codzień nie uszkadza komórek mózgowych???
  • Odpowiedz
beata-libra
beata-libra 17.05.2026, 16:57:39
  • 7
#raportzpanstwasrodka Czy Lucjan miał kiedykolwiek swoj samochód ? Jak włażąc pod auto mógł nie zauważyć źle założonych opon ???
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lskx
lskx
17.05.2026, 17:05:01 via Wykop
  • 10
Czy Lucjan miał kiedykolwiek swoj samochód ? Jak włażąc pod auto mógł nie zauważyć źle założonych opon ???


@beata-libra: mial e34 (bajerisze motoren werke) o ile pamietam, białe. jest na jego kanale w starymm filmie gdzie pokazuje stare zdjecia i opowiada o narzeczonej z chin, ktora nawet byla w PL
  • Odpowiedz
OrbanZwany_Sobaka
OrbanZwany_Sobaka
17.05.2026, 17:06:41 via Wykop
  • 7
@lskx: podobno też odpalało od pierwszej kopki ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Bojsko_Krajlslerovic
Bojsko_Krajlslerovic
17.05.2026, 15:07:11
  • 13
#raportzpanstwasrodka W Kanadzie spoconemu nie pasowało z powodu zimna i zbyt dużej liczby drużyn hokejowych, a teraz w Holandii dramat człowieka, który próbuje znaleźć resztki wolności. Wszędzie na każdym zaułku, każdej uliczce, urzędzie atakuje ten europejski zamordyzm. Ciężkie jest życie utalentowanego kucharza z łasku, oj ciężkie, ale przynajmniej córki teraz mają bliżej z lotniska w Toronto do taty.
Bojsko_Krajlslerovic - #raportzpanstwasrodka W Kanadzie spoconemu nie pasowało z powo...

źródło: 1000008746

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beata-libra
beata-libra 17.05.2026, 16:31:15 via Wykop
  • 3
@Bojsko_Krajlslerovic: Człowieku tam jest 2-3 piętra sali do obsłużenia, po robocie 10h to on na bank nie daje rady dojść do toalety a gdzie na trasy rowerowe :) po za tym tam wszędzie czysto a te zjebki wolą brodzić w śmieciach byleby po taniości się nażrec i nachlać (rzucił pale ie jak zobaczył po ile tabak w NL )
  • Odpowiedz
hans-kloss-23
hans-kloss-23
17.05.2026, 15:13:27
  • 37
#raportzpanstwasrodka Myszkin robi lajta 2 godziny z "naszej restauracji" - niedziela 18 wieczór.... ani jednego gościa przez ten caly czas. Wszędzie te ich scamy są identyczne. W tym samym czasie, spocuch, pracujący w prawdziwej restauracji, musiał obsłużyć 12 stolików i zarobił 5 euro z tipow
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beata-libra
beata-libra 17.05.2026, 16:27:59 via Wykop
  • 2
@DonJohnsonXIII: Taa z niego taki technik gastronomi jak że mnie baletnica . A lokale w Holandii maja 2-3 piętra trzeba ganiać po schodach (dlatego tak leci z wagi ) do tego w słońcu czy deszczu stać przed lokalem i naganiać klientów ! Obstawiam że przyjął spoconego starucha bo ten zna polski (a polacy do jedzenia wolą p--o a nie wino jak tam serwują )
  • Odpowiedz
Vendigoo
Vendigoo
17.05.2026, 16:06:23
  • 25
#raportzpanstwasrodka Nowy zabieg Łysego, wbijać się w komentarze Klapka 😂
Vendigoo - #raportzpanstwasrodka Nowy zabieg Łysego, wbijać się w komentarze Klapka �...

źródło: 4runner

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beata-libra
beata-libra 17.05.2026, 16:17:51 via Wykop
  • 5
@Vendigoo: Już z nim tak źle że szuka atencji u Grażyn ? Musi wiedzieć od klapka że Grażyny ostro mu wpłacają że walczy o kawałek tortu dla siebie :)
  • Odpowiedz
Koner1391
Koner1391
17.05.2026, 07:58:58
  • 28
Jutube podsunął mi stary odcinek Jarka i jestem w szoku jakie on liczby kręcił na takim kontencie, teraz nie przekracza 10k, masakra jaki zjazd
#raportzpanstwasrodka #jareknaemigracji
Koner1391 - Jutube podsunął mi stary odcinek Jarka i jestem w szoku jakie on liczby k...

źródło: Screenshot_6

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beata-libra
beata-libra 17.05.2026, 11:08:55 via Wykop
  • 1
@Mooher: Zgadzam się z początkiem wypowiedzi ! Ale co do zmiany środowiska to niestety nic NIE da . Emigracja to jak wszystko w życiu ciężkie doświadczenie . Jest kilka cech bez których wygląda to jak życie Jarka - zgorzknienie i płonna radość z porównywaniem się z szarym Kowalskim w PL . Im więcej kompleksów w człowieku tym bardziej emigracja zniszczy go psychicznie . Wyjeżdżając z PL liczył na eldorado a
  • Odpowiedz
spokoj
spokoj
14.05.2026, 11:23:19
  • 15
Nieźle przypalona okleina na ścianie, ciekawe ilu gości miało ją w jedzeniu
#raportzpanstwasrodka
spokoj - Nieźle przypalona okleina na ścianie, ciekawe ilu gości miało ją w jedzeniu ...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beata-libra
beata-libra 14.05.2026, 22:16:34 via Wykop
  • 0
@Tagliacozzo: A plastik (brud czy bakterie coli ) to smak wolności !!!
  • Odpowiedz
Kalwi
Kalwi
11.05.2026, 15:14:30
  • 3
Gdzie spocony pracuje w tej Holandii, że napiwki dostaje?

#raportzpanstwasrodka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beata-libra
beata-libra 11.05.2026, 15:17:43 via Wykop
  • 15
@Kalwi: Pewnie toalety i ogródek przed knajpą sprząta .
  • Odpowiedz
JJtriple777
JJtriple777
11.05.2026, 11:07:56
  • 10
#raportzpanstwasrodka
Powrot z pracy o 01:00 ... na razie usmiechniety, pelen werwy, z blyskiem w oku ⭐️ Statkowa, blizniak, blazik dodaja slowa otuchy, like'uja ... jakos to sie wszystko na razie trzymie!
JJtriple777 - #raportzpanstwasrodka 
Powrot z pracy o 01:00 ... na razie usmiechniety...

źródło: IMG_4227

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beata-libra
beata-libra 11.05.2026, 15:16:29 via Wykop
  • 0
@JJtriple777: Przecież to dopiero 3 tydzień no i ten grzyb co ma go na suficie jeszcze nie dotarł do zakopconych płuc - w jego wieku 3 miesiące w takim kieracie i wróci do kaczek.
  • Odpowiedz
lskx
lskx
08.05.2026, 16:33:16
  • 8
#raportzpanstwasrodka z wczorajszego lajta. Pamietajcie Krzysztof jest zawsze o krok przed Wami. No i ciekawostka, zachwala UE xD.

lskx - #raportzpanstwasrodka z wczorajszego lajta. Pamietajcie Krzysztof jest zawsze ...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beata-libra
beata-libra 09.05.2026, 05:31:12 via Wykop
  • 0
@lskx: A ja tam jestem zdania że w obu krajach bl i nl służby powinny obejrzeć zdjęcia dziewczynki z którą zaczął mieszkać te słynne 5 lat temu ! Pozwolenie na pracę i pobyt otrzymał więc info o jego zainteresowaniach nastolatkami również pakiet info powinien zawierać .
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 2 z 5
  • >

Bella Libra

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 20.05.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking