Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko138
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
bbul44
bbul44

bbul44

Dołączył 10 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 16922
  • Znaleziska 131
  • Mikroblog 16791
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 46
badreligion66
badreligion66
13.04.2026, 19:59:47
  • 605
#wegry #polityka xD
badreligion66 - #wegry #polityka xD

źródło: 1000044166

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bbul44
bbul44
bbul44 13.04.2026, 20:57:29 via Wykop
  • 4
@badreligion66: My z Orbanem nigdy nie byliśmy jakimiś turbo ziomkami...
  • Odpowiedz
izoxis123
izoxis123
izoxis123
11.04.2026, 16:55:43
  • 3
#korsir ah ta 20 letnia przyjaźń XD Po co jechać razem i się dogadać żeby nagrywać na zmianę, lepiej rywalizować o każde ujęcie i finalnie nie jechać bo nie ma sensu xD Za niedługo nawet na miejscu nie będą się spotykać bo bez kamerek nie warto bo szkoda materiału i z kamerkami też nie będzie warto bo dublowanie materiału :D
izoxis123 - #korsir ah ta 20 letnia przyjaźń XD Po co jechać razem i się dogadać żeby...

źródło: korsir

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bbul44
bbul44
bbul44 11.04.2026, 17:40:06 via Wykop
  • 19
@izoxis123: Wielkogłowy jest mistrzem szukania wymówek. Oczywiście, że mogą się dogadać, tak samo zresztą jak to robili z Odynem na wyprawach. Problem jest taki, że Korsir z Felgoobijaczem i tak nie pojedzie i już szykuje sobie tysiąc powodów.
  • Odpowiedz
Stachanowiec_yt
Stachanowiec_yt
Stachanowiec_yt
11.04.2026, 06:54:19
  • 7
Taka z rana filozofia jankizmu przy sobocie. On jest po prostu NIE MO ŻLI WY. Swoją drogą, ten post jest chyba dowodem, że relacja z bratem ma sie dobrze. Akcja z wielkanocy zrobiona pod ruch w komentarzach. Ach, co się nie robi dla tych 15 wyświetleń.
#yanek
Stachanowiec_yt - Taka z rana filozofia jankizmu przy sobocie. On jest po prostu NIE ...

źródło: image

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bbul44
bbul44
bbul44 11.04.2026, 08:06:58 via Wykop
  • 5
@Stachanowiec_yt: Jaka ustawka pod ruch w komentarzach? Bożeny nawet nie zauważyły tych postów Łukasza Skordenąs, bo napisał je w okolicach godziny 23, a rano już ich nie było. Po drugie - tak jak już pisałem - Janek nie pozwoliłby sobie świadomie, żeby go ktoś stawiał w złym świetle. Łukasz Skordenąs najprawdopodobniej sobie wypił i wygarnął co myśli o Janku. Na następny dzień Janek przeczytał posty i w podskokach z jednym
  • Odpowiedz
radoslaw-franciszek-osowka
radoslaw-franciszek-osowka
08.04.2026, 17:13:19
  • 8
#yanek zanim zaczniecie bronić Łukasza Zkordenonsa to się może okazać że dużo się nie różnią xD
radoslaw-franciszek-osowka - #yanek zanim zaczniecie bronić Łukasza Zkordenonsa to si...

źródło: kordenons

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bbul44
bbul44
bbul44 08.04.2026, 20:16:15 via Wykop
  • 1
@radoslaw-franciszek-osowka: Nikt go nie broni. Po jego zachowaniu widać, że to typ takiego cwaniaczka. Jednak w tej sytuacji dobrze wygarnął pasożytowi, że nie umie się zachować w gościach, wbija z pustymi rękami i liczy tylko na to, że nażre się za darmo.
  • Odpowiedz
Stachanowiec_yt
Stachanowiec_yt
Stachanowiec_yt
08.04.2026, 13:56:21
  • 17
Burzliwy jest to czas u naszego wiecznie młodego chłopca. Ale drodzy Wykopkowicze mamy to! BIN GO!!! Dzięki postowi, gdzie ćwiczy swój nadgarstek, Janek zakończył naszą gierkę. Jako naczelny skreślacz, muszę powiedzieć, że idzie zryć nim banie jak się go tak ogląda co odcinek. Najbardziej jednak liczyłem na Rewelację, Pozdrowienia dla widza i korzonki xD Z pewnością będzie druga edycja (mam parę pomysłów na nowe pola), ale musze odpocząć jak nasz bohater. Prezentuje
Stachanowiec_yt - Burzliwy jest to czas u naszego wiecznie młodego chłopca. Ale drodz...

źródło: bingo1

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bbul44
bbul44
bbul44 08.04.2026, 15:59:52 via Wykop
  • 6
@Stachanowiec_yt: Urlop od ZUS-u sobie zrobił. Jak on może tak oszukiwać widzów i później spojrzeć sobie w twarz? Ludzie nawinie wierzą we wszystko co napisze, a ten wciska im takie dyrdymały. Janek, wiem że to czytasz, nie masz żadnych wyrzutów sumienia i takiego poczucia, że jesteś złym człowiekiem?
  • Odpowiedz
bbul44
bbul44
bbul44 07.04.2026, 22:21:17
  • 28
Kolejny brat poznał się na parszywym charakterze Janka xD. Tym razem Łukasz Skordenąs.
#yanek
bbul44 - Kolejny brat poznał się na parszywym charakterze Janka xD. Tym razem Łukasz ...

źródło: chrome_22DpYDdqwq

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bbul44
bbul44
bbul44
Autor
07.04.2026, 22:58:54 via Wykop
  • 3
@Kamilek2323: Janek nigdy by sobie nie pozwolił na baity stawiające go w złym świetle
  • Odpowiedz
DzikiZazu
DzikiZazu
DzikiZazu
07.04.2026, 14:39:20
  • 6
#ator #ksiezyc #nasa #bekazszurow #bekazmateckiego #teoriespiskowe

Ator znów zadziałał. Chyba świętowanie poszło za mocno. Straszne miał zawiechy.
A może prompter mu się zepsuł.

Około 42 minuty stwierdził, że jego rodzice to zawsze byli frajerami. I to nie jest obrażanie, czy pogarda. To tylko stwierdzenie faktu.
DzikiZazu - #ator  #ksiezyc #nasa #bekazszurow #bekazmateckiego #teoriespiskowe

Ator...

źródło: Screenshot_2026_0407_161300

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bbul44
bbul44
bbul44 07.04.2026, 18:35:12 via Wykop
  • 5
@DzikiZazu: Ator to zwykły ignorant i wyznawca chłopskiego rozumu. Zawsze mam bekę, gdy opowiada te dyrdymały o NASA i ksieżycu.
  • Odpowiedz
bbul44
bbul44
bbul44 04.04.2026, 14:18:11
  • 11
Ha ha widać kolejny raz, że rudy czyta wykop. Ostatni post z tagu zniknął. Zniknęły linki do buycoffee z kwietniowych postów na fb. Ale ten głupek nadal myśli, że może zawiesić działalność i wrzucać posty na profilu, który służy do zarabiania.
#yanek
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lukies2221
lukies2221
04.04.2026, 14:57:25 via Wykop
  • 13
@bbul44: jego słowa nic nie znaczą, co chwile wychodzą kłamstwa. Jak on mówi że czegoś nie robi to znaczy że robi. Podobno wykop to ściek i tu nie zagląda bo szkoda mu swojego cennego czasu a wychodzi, że przesiaduje tu cały czas. Karma wraca jak on to mówi i liczę, że wróci w tym roku.
  • Odpowiedz
rafiik
rafiik
03.04.2026, 00:31:40
  • 16
#yanek tak lubi tych swoich 30 widzów na YT, że nawet nic nie powiedział o braku filmów. Jedyni ważni widzowie to tylko ci którzy mu coś podarują. Żenada jak zawsze.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bbul44
bbul44
bbul44 03.04.2026, 14:58:41 via Wykop
  • 4
@rafiik: On wytworzył wokół siebie taką sektę, że już na pewno prywatnie poinformował swoich wiernych widzów dlaczego filmów nie będzie i przy okazji grzecznie przypomniał, że w tym miesiącu bliczka jeszcze nie było.
  • Odpowiedz
Hunchbacked
Hunchbacked
01.04.2026, 13:15:50
  • 0
To o co chodzi w końcu z tymi czechami, laluną, ułanem, przespaniem sie z czarneckim i jakimiś datami?
#primemma
Hunchbacked - To o co chodzi w końcu z tymi czechami, laluną, ułanem, przespaniem sie...

źródło: d75e385091

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bbul44
bbul44
bbul44 01.04.2026, 17:13:55 via Wykop
  • 0
@a_albert: to była wyjątkowa sytuacja
  • Odpowiedz
c.....4
c.....4
konto usunięte 01.04.2026, 15:36:18
  • 2
#kapitanzachar #ajemge1 Krasnal nigdy już nie wróci. Można sie rozejść. Oficjalne oświadczenie. Watek tinderowy umarł..
c.....4 - #kapitanzachar #ajemge1 Krasnal nigdy już nie wróci. Można sie rozejść.  Of...

źródło: 55bb2deeb58374ec963fd4b874a7269b070e2040e3e23145f1a0a692a6815f58

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bbul44
bbul44
bbul44 01.04.2026, 17:09:29 via Wykop
  • 10
@chadlite24: I niech nie wraca. Marna podróba geja.
  • Odpowiedz
Slalem
Slalem
Slalem
01.04.2026, 13:17:39
  • 20
#yanek Pewien popularny „poradnik” dot. Rozwoju kanału na YouTube powienien mieć te elementy:
- załóż działalnośc gospodarcza i zawieszaj ja jak tylko zabraknie Ci siana na podatki a następnie nagrywaj filmy, które spieniężysz po odwieszeniu.
- jezdzij po widzach i udawaj altruistę który poprzez naiwność ludzi będzie jak kleszcz wyssysał wszystko co się da
- szmugluj przez kraje Europy złoto z nielegalnych znalezisk i legalizuj je w krajach bezpiecznych
- kłam kłam
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bbul44
bbul44
bbul44 01.04.2026, 16:44:16 via Wykop
  • 3
siana na podatki


@Slalem: Jakie podatki? Przy tym co on "oficjalnie" zarabia to nie jest nawet w stanie dobić do 30k kwoty wolnej od podatku. W swoim najlepszym roku, gdzie miał wyświetlenia z budowy kampera, mówił, że podatek zapłacił dopiero w listopadzie/grudniu. Nie przypadkowo on nigdy nie wspomina, że musi zapłacić podatek, tylko zawsze gada o ZUS-ie i księgowej.
  • Odpowiedz
erni13
erni13
31.03.2026, 20:19:58
  • 4
Trochę Internet Explorer moment ale CO K---A ROBI GRAHAM POTTER JAKO TRENER SZWECJI XDD

Aczkolwiek to by tłumaczyło ich wybitny styl ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bbul44
bbul44
bbul44 31.03.2026, 20:20:41 via Wykop
  • 1
@erni13: Dobrą robotę w Brighton robił to go wzięli
  • Odpowiedz
ActiveekHere
ActiveekHere
31.03.2026, 19:50:07
  • 4
7 rozny bez gola, trzeba bylo cwiczyc rozne

#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bbul44
bbul44
bbul44 31.03.2026, 19:51:19 via Wykop
  • 0
@ActiveekHere: A Szwecja strzeli od razu z pierwszego rożnego
  • Odpowiedz
bbul44
bbul44
bbul44 31.03.2026, 19:07:21
  • 3
Pięknie Betoniarki rozegrane na obronie
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bbul44
bbul44
bbul44 31.03.2026, 19:06:32
  • 0
Zaczęło się...
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KOXsu
KOXsu
31.03.2026, 18:45:44
  • 1
#mecz czemu gramy na czerwono co za skandal
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bbul44
bbul44
bbul44 31.03.2026, 18:46:49 via Wykop
  • 0
@KOXsu: żeby ci się papieżowo nie zrobiło od biało-żółtych koszulek na boisku
  • Odpowiedz
Halinek11
Halinek11
Halinek11
29.03.2026, 18:34:15
  • 13
#yanek wyświetlenia widzę srogie, coś wiecie czy Janek dalej prowadzi szkolenia jak rozwijać kanały? Chyba się skuszą widząc liczby jakie kręci
Halinek11 - #yanek wyświetlenia widzę srogie, coś wiecie czy Janek dalej prowadzi szk...

źródło: IMG_4097

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bbul44
bbul44
bbul44 29.03.2026, 23:10:46 via Wykop
  • 10
@Halinek11: Najśmieszniejsze jest to, że regularnie kupuje sobie suby, przybywa mu średnio po 100 subów miesięcznie, a wyświetlenia nie rosną. Ludzie jak widzą z kim mają do czynienia to przestają oglądać. Zostali tylko ci, którzy oglądają go dla beki oraz grupa głupich i łatwowiernych Bożen. Ten kanał nie ma żadnej merytorycznej wartości. Ciągle wałkowane są te same tematy o życiu w busie, prądzie, liczbie dni w podróży, prowadzeniu firmy, zarobkach
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 23
  • Strona 5 z 23
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 18.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 04.02.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 24.03.2023

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 24.11.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking