#korsir ah ta 20 letnia przyjaźń XD Po co jechać razem i się dogadać żeby nagrywać na zmianę, lepiej rywalizować o każde ujęcie i finalnie nie jechać bo nie ma sensu xD Za niedługo nawet na miejscu nie będą się spotykać bo bez kamerek nie warto bo szkoda materiału i z kamerkami też nie będzie warto bo dublowanie materiału :D
@izoxis123: Wielkogłowy jest mistrzem szukania wymówek. Oczywiście, że mogą się dogadać, tak samo zresztą jak to robili z Odynem na wyprawach. Problem jest taki, że Korsir z Felgoobijaczem i tak nie pojedzie i już szykuje sobie tysiąc powodów.
Taka z rana filozofia jankizmu przy sobocie. On jest po prostu NIE MO ŻLI WY. Swoją drogą, ten post jest chyba dowodem, że relacja z bratem ma sie dobrze. Akcja z wielkanocy zrobiona pod ruch w komentarzach. Ach, co się nie robi dla tych 15 wyświetleń. #yanek
@Stachanowiec_yt: Jaka ustawka pod ruch w komentarzach? Bożeny nawet nie zauważyły tych postów Łukasza Skordenąs, bo napisał je w okolicach godziny 23, a rano już ich nie było. Po drugie - tak jak już pisałem - Janek nie pozwoliłby sobie świadomie, żeby go ktoś stawiał w złym świetle. Łukasz Skordenąs najprawdopodobniej sobie wypił i wygarnął co myśli o Janku. Na następny dzień Janek przeczytał posty i w podskokach z jednym
@radoslaw-franciszek-osowka: Nikt go nie broni. Po jego zachowaniu widać, że to typ takiego cwaniaczka. Jednak w tej sytuacji dobrze wygarnął pasożytowi, że nie umie się zachować w gościach, wbija z pustymi rękami i liczy tylko na to, że nażre się za darmo.
Burzliwy jest to czas u naszego wiecznie młodego chłopca. Ale drodzy Wykopkowicze mamy to! BIN GO!!! Dzięki postowi, gdzie ćwiczy swój nadgarstek, Janek zakończył naszą gierkę. Jako naczelny skreślacz, muszę powiedzieć, że idzie zryć nim banie jak się go tak ogląda co odcinek. Najbardziej jednak liczyłem na Rewelację, Pozdrowienia dla widza i korzonki xD Z pewnością będzie druga edycja (mam parę pomysłów na nowe pola), ale musze odpocząć jak nasz bohater. Prezentuje
@Stachanowiec_yt: Urlop od ZUS-u sobie zrobił. Jak on może tak oszukiwać widzów i później spojrzeć sobie w twarz? Ludzie nawinie wierzą we wszystko co napisze, a ten wciska im takie dyrdymały. Janek, wiem że to czytasz, nie masz żadnych wyrzutów sumienia i takiego poczucia, że jesteś złym człowiekiem?
Ha ha widać kolejny raz, że rudy czyta wykop. Ostatni post z tagu zniknął. Zniknęły linki do buycoffee z kwietniowych postów na fb. Ale ten głupek nadal myśli, że może zawiesić działalność i wrzucać posty na profilu, który służy do zarabiania. #yanek
@bbul44: jego słowa nic nie znaczą, co chwile wychodzą kłamstwa. Jak on mówi że czegoś nie robi to znaczy że robi. Podobno wykop to ściek i tu nie zagląda bo szkoda mu swojego cennego czasu a wychodzi, że przesiaduje tu cały czas. Karma wraca jak on to mówi i liczę, że wróci w tym roku.
#yanek tak lubi tych swoich 30 widzów na YT, że nawet nic nie powiedział o braku filmów. Jedyni ważni widzowie to tylko ci którzy mu coś podarują. Żenada jak zawsze.
@rafiik: On wytworzył wokół siebie taką sektę, że już na pewno prywatnie poinformował swoich wiernych widzów dlaczego filmów nie będzie i przy okazji grzecznie przypomniał, że w tym miesiącu bliczka jeszcze nie było.
#yanek Pewien popularny „poradnik” dot. Rozwoju kanału na YouTube powienien mieć te elementy: - załóż działalnośc gospodarcza i zawieszaj ja jak tylko zabraknie Ci siana na podatki a następnie nagrywaj filmy, które spieniężysz po odwieszeniu. - jezdzij po widzach i udawaj altruistę który poprzez naiwność ludzi będzie jak kleszcz wyssysał wszystko co się da - szmugluj przez kraje Europy złoto z nielegalnych znalezisk i legalizuj je w krajach bezpiecznych - kłam kłam
@Slalem: Jakie podatki? Przy tym co on "oficjalnie" zarabia to nie jest nawet w stanie dobić do 30k kwoty wolnej od podatku. W swoim najlepszym roku, gdzie miał wyświetlenia z budowy kampera, mówił, że podatek zapłacił dopiero w listopadzie/grudniu. Nie przypadkowo on nigdy nie wspomina, że musi zapłacić podatek, tylko zawsze gada o ZUS-ie i księgowej.
@Halinek11: Najśmieszniejsze jest to, że regularnie kupuje sobie suby, przybywa mu średnio po 100 subów miesięcznie, a wyświetlenia nie rosną. Ludzie jak widzą z kim mają do czynienia to przestają oglądać. Zostali tylko ci, którzy oglądają go dla beki oraz grupa głupich i łatwowiernych Bożen. Ten kanał nie ma żadnej merytorycznej wartości. Ciągle wałkowane są te same tematy o życiu w busie, prądzie, liczbie dni w podróży, prowadzeniu firmy, zarobkach
źródło: 1000044166
Pobierz