Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko103
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
anonimi312
anonimi312

anonimi312

Dołączył 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 21
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 21
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 5
anonimi312
anonimi312
anonimi312 11.06.2026, 07:28:28
  • 1
zacząłem ostatnio bawić się trochę w #genealogia i udało mi się dojść w jednej linii jakoś 5 pokoleń wstecz, i póki co to zatrzymałem się w miejscu ze względu na problemy z szukaniem dalszych informacji ( ͡° ʖ̯ ͡°)
w sumie z ciekawych rzeczy to jedynie dowiedziałem się że prapradziadek emigrował na kilka lat do USA ale wrócił, oraz że dwóch pradziadków zostało zabitych przez Niemców.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anonimi312
anonimi312
anonimi312
Autor
11.06.2026, 07:38:29 via Wykop
  • 0
@nickszalinski: Polska wschodnia pod zaborem rosyjskim, chociaż z opowieści babci to bodajże brat jej ojca, mieszkał na Kresach.
Już zaplanowałem wizytę u dziadków, aby jeszcze bardziej wypytać
  • Odpowiedz
anonimi312
anonimi312
anonimi312
Autor
11.06.2026, 08:30:10 via Wykop
  • 1
@PapaDaryl: Zacząłem od dręczenia dziadków pytaniami, głównie o ich rodziców i dziadków. Zapisałem sobie tak mniej więcej, i później to głównie internet. Znalazłem genotece i lubgens skany aktów zgonu, chrztu i małżeństw, i tak mniej więcej dopasowałem.
Co prawda lwia część akt była w j. rosyjskim, ale skorzystałem z gemini aby rozczytał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na początku byłem sceptyczny, bo inne modele nie były w
  • Odpowiedz
anonimi312
anonimi312
anonimi312
Autor
11.06.2026, 08:31:18 via Wykop
  • 0
@michalxd21: O kurde mega ciekawe :o ,właśnie czytając takie historie jak Twoja zainspirowałem się do próby stworzenia takiego drzewka. Ale raczej nie liczę na jakiś herb, choć szkoda.
  • Odpowiedz
anonimi312
anonimi312
anonimi312
Autor
11.06.2026, 20:32:06 via Wykop
  • 0
@blablalbla: Tak, to się akurat całkowicie zgadzam że zdarzają się wpadki, chociaż jak dobrze go nastroiłem to w miarę ok. Ewentualnie mam już jakiś efekt samopotwierdzenia.

Ogólnie to jeszcze rozmawiałem z rodzicami o tym drzewie, i ojciec dał mi kilka cennych informacji że linia prababci była oczytana, cokolwiek by to znaczyło, no i że było u nich bardzo dużo książek w tamtym czasie dopóki pół-brat ich nie spalił. No i tak
  • Odpowiedz
anonimi312
anonimi312
anonimi312 23.01.2026, 12:14:37
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

EnderWiggin
EnderWiggin
EnderWiggin
23.01.2026, 13:35:07 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Djelon
Djelon
23.01.2026, 14:04:51 via Wykop
  • 1
@anonimi312: jeszcze tylko trzecia wojna światowa, napęd Warp a potem już z górki
  • Odpowiedz

????

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking