Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko191
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
_Alessandro_

_Alessandro_

Dołączył 1 rok i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3347
  • Znaleziska 38
  • Mikroblog 3309
  • Obserwujący 59
  • Obserwowane 1
tomwick55
tomwick55
23.05.2026, 19:38:25
  • 19
Od dziecka śpię na wersalce i nigdy nie miałem materaca. W zeszłym roku w październiku wyszło mi obniżenie przestrzeni międzykręgowej L5-S1 po treningu siłowym + skrzywienie prawostronne kręgosłupa. I tak właśnie się zastanawiam czy kupno nawet taniego materaca trochę by odciążyło kręgosłup czy dodatkowo poprawiło sen. Co sądzicie o tym - dobry pomysł, czy bardziej „mit i marketing"?

#fizjoterapia #zdrowie #przemyslenia #materac #sen
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_Alessandro_
_Alessandro_ 23.05.2026, 21:28:54 via Wykop
  • 1
@tomwick55: Jo nie wiem też na wersalce spałem 99% życia. W tym roku materac kupiłem, nie czuję dużej różnicy, to wszystko jest copeing bez ćwiczeń i rozciągania kręgosłupa przynajmniej u mnie. Ale no trza do sklepu przejechać sprawdzić, tylko nie wszystkie są na sklepie do testów, lepiej zadzwonić i się spytać.
  • Odpowiedz
kankes
kankes
kankes
23.05.2026, 19:19:28
  • 410
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_Alessandro_
_Alessandro_ 23.05.2026, 21:18:51 via Wykop
  • 15
@kankes: Zabrakło
Szara myszka = Po karuzeli kutasów
  • Odpowiedz
Anonim5
Anonim5
23.05.2026, 20:38:01
  • 8
#przegryw czy #blackpill istnieje?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_Alessandro_
_Alessandro_ 23.05.2026, 21:01:21 via Wykop
  • 6
@Anonim5: Jaki blackpill mordeczko, co to jest. Chodź idziemy z wujkiem Tadkiem na bazarek, tam kolega Heniek fajne paski do spodni robi. Dobierzemy ci pasek, psikniemy Brutalem, umyjesz dupe szlauchem za garażem i jakąś łanie ci znajdziemy na dniach cebuli pod remizą u wujka Józefa. Ruszaj poślady, bo kiełbasa stygnie.
  • Odpowiedz
jan-kosss
jan-kosss
23.05.2026, 12:00:44
  • 0
#blackpill
Czym się na codzień zajmujecie?
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_Alessandro_
_Alessandro_ 23.05.2026, 12:57:14 via Wykop
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
_Alessandro_
_Alessandro_ 23.05.2026, 13:53:56 via Wykop
  • 0
@jan-kosss: To rozważ będziesz ruchał korpopierdziewy. Tylko nie rób im dziecka, bo skończysz za stodołą.
  • Odpowiedz
_Alessandro_
_Alessandro_ 23.05.2026, 14:26:35 via Wykop
  • 2
@centerario: Powiedz coś o tym kierunku. Myślałem żeby udać się na takie studia zaocznie i peklować julki z fizjo oraz z lekarskiego. A potem masować przez resztę życia jakieś młode siatkarki.
  • Odpowiedz
_Alessandro_
_Alessandro_ 23.05.2026, 15:06:24 via Wykop
  • 0
@jan-kosss: Wykładanie na uczelni to luźna robota, dzięki czemu mało stresu i psychika lepsza. Brałbym na konsultacje twarza w twarz wszystkie julki, puszczał długopis pod biurko i liczył, że będzie go długo podnosić. No trzeba wykorzystać jakoś tego matrixa, co tam w duszy gra.
  • Odpowiedz
_Alessandro_
_Alessandro_ 23.05.2026, 15:23:19 via Wykop
  • 0
@centerario: Zawsze można iść na psychologie zaocznie. Dużo julek, alternatywek z borderem, one lubią starszych, przy okazji zniszczyć można ich psychikę. Potem jeszcze będziesz w telewizji występował jako ekspert. Ja bym w sumie tylko na studia poszedł, żeby zapeklować i jakiegoś harlekina napisać.
  • Odpowiedz
_Alessandro_
_Alessandro_ 23.05.2026, 15:51:51 via Wykop
  • 0
@centerario: prawie 25
  • Odpowiedz
_Alessandro_
_Alessandro_ 23.05.2026, 16:05:43 via Wykop
  • 1
@centerario: No już stary, prime time minął. Najlepsze czasy na peklowanie młodych, płodnych julek ze szkoły minął. Teraz to jest psychiatrykmaxxing i copeowanie do ostatniego oddechu z tymi myślami.
  • Odpowiedz
szary_piksel
szary_piksel
23.05.2026, 14:25:28
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_Alessandro_
_Alessandro_ 23.05.2026, 14:29:56 via Wykop
  • 55
@szary_piksel: Jestem tą partnerka. Przestań pisać te baity, bo jesteś impotentem.
  • Odpowiedz
_Alessandro_
_Alessandro_ 23.05.2026, 14:48:00 via Wykop
  • 45
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
centerario
centerario
23.05.2026, 14:07:11
  • 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_Alessandro_
_Alessandro_ 23.05.2026, 14:09:48 via Wykop
  • 17
@centerario: Jak chad powie skocz dla mnie z tego bloku, to kobieta skacze. Jak incel powie skocz dla mnie z tego bloku to kobieta idzie na wieżowiec z incelem, mówi mu przy krawędzi bloku "Chodź ostatni przytulas, mój inceliku", wtem łapie go za fraki i spuszcza w otchłań.
  • Odpowiedz
Henson_
Henson_
23.05.2026, 13:55:27
  • 8
Myslicie ze chłopu sie uda i beda zyc dlugo i szczęśliwie czy baba zje na kolacji za jego pieniadze i powie mu ze to nie to zostańmy przyjaciółmi?
#przegryw #blackpill
Henson_ - Myslicie ze chłopu sie uda i beda zyc dlugo i szczęśliwie czy baba zje na k...

źródło: IMG_0821

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_Alessandro_
_Alessandro_ 23.05.2026, 14:05:02 via Wykop
  • 0
@Henson_: Nie wiem, czemu usuwa konto. Ja bym wstawił zdjęcie mojego kondoma z nasieniem jakby do czegoś takiego doszło albo lepiej bez kondoma. Jak nie troll to niech mu się wiedzie.
  • Odpowiedz
GoldenJanusz
GoldenJanusz
23.05.2026, 13:42:23
  • 61
jprd chyba nie ma nic gorszego niż byciem niskim dla faceta, już chyba nawet lepiej zachorować na raka bo masz przynajmniej szansę na wyleczenie i normalne życie. mam nadzieję że niebo istnieje bo piekło którego doświadczają faceci poniżej 175 cm jest już wystarczającą karą
#przegryw #blackpill #wzrost #takaprawda
GoldenJanusz - jprd chyba nie ma nic gorszego niż byciem niskim dla faceta, już chyba...

źródło: 62507f0210930

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_Alessandro_
_Alessandro_ 23.05.2026, 13:48:01 via Wykop
  • 5
@GoldenJanusz: Heightmogg, jest brutalny wszystko przez kości u nóg.
Alessandro - @GoldenJanusz: Heightmogg, jest brutalny wszystko przez kości u nóg.
  • Odpowiedz
_Alessandro_
_Alessandro_ 23.05.2026, 13:54:58 via Wykop
  • 4
@przybysz_miedzygwiezdny: Instynkty z dziada pradziada, które rządzą homosapiens.
  • Odpowiedz
1-1-1-1
1-1-1-1
23.05.2026, 09:44:07
  • 6
hiszpańska natura xD

https://x.com/_WandaM_/status/2057500325091717373
#blackpill #redpill
1-1-1-1 - hiszpańska natura xD

https://x.com/WandaM/status/2057500325091717373
#blac...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_Alessandro_
_Alessandro_ 23.05.2026, 13:03:14 via Wykop
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
_Alessandro_
_Alessandro_ 23.05.2026, 12:51:37
  • 11
Pojechałem na pipidówę kosić trawę i robić naturamaxxing. Patrzę sobie spokojnie przez płot, a tam na świeżo wybudowanej działce pokazuje się młoda, atrakcyjna samica. Nikogo tam nie znam, więc tylko prowadzę obserwacje. Akurat przechodziła ciotka i pytam się kto tam urzęduje, a ona: "Aaa, tu mieszka taka rodzina. Ich córka ma 17 lat i jest w ciąży". I jak zwykle tylko potwierdzenie codziennych obserwacji. Chad już zakończył proces reprodukcji, wpuścił spermę w
Alessandro - Pojechałem na pipidówę kosić trawę i robić naturamaxxing. Patrzę sobie s...

źródło: Natura

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

onepnch
onepnch
23.05.2026, 13:12:46 via Android
  • 3
@_Alessandro_: piękny to był poemat
  • Odpowiedz
centerario
centerario
23.05.2026, 13:54:16 via Wykop
  • 4
@_Alessandro_: ładne laski są oblegane od gimbazy, zawsze tak było. Te brzydsze dopiero na studiach
  • Odpowiedz
krystian-stepaniak
krystian-stepaniak
23.05.2026, 12:10:07
  • 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_Alessandro_
_Alessandro_ 23.05.2026, 12:43:17 via Wykop
  • 23
@krystian-stepaniak: Odpowiadam, nie ma szans. Gra została przegrana już na starcie. Natura.
  • Odpowiedz
centerario
centerario
17.05.2026, 13:46:35
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_Alessandro_
_Alessandro_ 17.05.2026, 14:01:18 via Wykop
  • 6
@centerario: Mi się już prawie udało uciec, mam na prawdę silną wolę, wszystko jest w porządku na pewno zaraz usunę to konto, tak widzicie mnie już ostatni raz, tak to mój ostatni wpis, tym razem mówię serio mordo.
Alessandro - @centerario: Mi się już prawie udało uciec, mam na prawdę silną wolę, ws...

źródło: Natura

Pobierz
  • Odpowiedz
_Alessandro_
_Alessandro_ 23.05.2026, 12:42:29 via Wykop
  • 0
@centerario: tydzień to już dużo, stać cie na dwa
  • Odpowiedz
_Alessandro_
_Alessandro_ 22.05.2026, 21:54:58
  • 10
Filozofie, wartości wewnętrzne, charakter, kultura, religia, moralność, równość, ... co to są za cope dla goja. Tyle lat mi kręcono korbę z tymi rzeczami, a wystarczyło mnie karmić filmami national geographic i lekcjami biologii. Wszystkim sterują geny oraz prymitywne instynkty plemienne. Jedyny wpływ w tym świecie to wpływ DNA. Ten świat to psychiatryk genetyczny. Jak tu dalej copeować to ja nie wiem już. Nie ma żadnej osoby, elity, Iluminati jest tylko DNA.
Alessandro - Filozofie, wartości wewnętrzne, charakter, kultura, religia, moralność, ...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_Alessandro_
_Alessandro_
Autor
22.05.2026, 22:17:20 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
_Alessandro_
_Alessandro_
Autor
23.05.2026, 12:41:58 via Wykop
  • 1
@centerario: Byłem na psychoterapii nuda i nic nie dało.
  • Odpowiedz
_Alessandro_
_Alessandro_ 22.05.2026, 23:27:08
  • 3
Według doniesień Agencji Informacyjnej Sił Zbrojnych RP: W ramach zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa konwoju youtubera o pseudonimie "Łatwogang", który jedzie rowerem z Zakopanego na Hel i podczas transmisji na żywo zbiera pieniądze dla chorych dzieci, Ministerstwo Obrony Narodowej skierowało do eskorty trzy myśliwce F-35 Lightning II oraz dwa F-16, które właśnie wystartowały z bazy w Łasku.


Samoloty mają latać nisko, więc w razie katastrofy zgodnie z polską tradycją od razu ruszy kolejna
Alessandro - >Według doniesień Agencji Informacyjnej Sił Zbrojnych RP: W ramach zapew...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SpierdotripEnthusiast
SpierdotripEnthusiast
22.05.2026, 22:10:25
  • 50
#przegryw

serduszko dla wszystkich męczenników
SpierdotripEnthusiast - #przegryw

serduszko dla wszystkich męczenników

źródło: serce

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_Alessandro_
_Alessandro_ 22.05.2026, 22:44:08 via Wykop
  • 1
@SpierdotripEnthusiast: eh, taka szara myszka by wystarczyła dla chłopa
  • Odpowiedz
JulianGangol
JulianGangol
22.05.2026, 16:57:19
  • 171
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_Alessandro_
_Alessandro_ 22.05.2026, 21:26:02 via Wykop
  • 15
@JulianGangol: J--------e dawno takiego zezwierzęcenia nie oglądałem. Czysta Natura.
Alessandro - @JulianGangol: J--------e dawno takiego zezwierzęcenia nie oglądałem. Cz...

źródło: Natura

Pobierz
  • Odpowiedz
operatorkatapulty
operatorkatapulty
operatorkatapulty
22.05.2026, 11:01:32
  • 11
Czasem charakter i sława nie wystarczają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#blackpill
operatorkatapulty - Czasem charakter i sława nie wystarczają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#blackpill

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_Alessandro_
_Alessandro_ 22.05.2026, 11:05:40 via Wykop
  • 19
@operatorkatapulty: im so sorry brother
  • Odpowiedz
Onaaa20
Onaaa20
22.05.2026, 09:51:44
  • 6
Is over dla chuopa…
#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #tinder #badoo #blackpill #redpill #przegryw #damskiprzegryw
Onaaa20 - Is over dla chuopa…
#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #tinder #badoo #...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_Alessandro_
_Alessandro_ 22.05.2026, 10:36:33 via Wykop
  • 14
@Onaaa20: Natura.
Alessandro - @Onaaa20: Natura.

źródło: Natura

Pobierz
  • Odpowiedz

58

Państwo z dykty i sądownictwo: Wykorzystanie? Rok w zawiasach. Stream? Rok bezwz

Państwo z dykty i sądownictwo: Wykorzystanie? Rok w zawiasach. Stream? Rok bezwz

Influencer Michał G. za wykorzystanie nieprzytomnej dziewczyny i nagranie czynu otrzymał rok w zawieszeniu. Tymczasem Youtuber Ajemge1 który chciał odeslać nać..ną i pija*ą dziewczynę do domu otrzymał rok więzienie bo tatuś pewnej nastolatki lekkich obyczajów lubiącej biały proszek jest adwokatem.

ElementalX7
z
se.pl
dodany: 21.05.2026, 21:44:33
  • 18
  • #
    primemma
  • #
    polskiyoutube
  • #
    prawo
  • #
    instagram
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
_Alessandro_
_Alessandro_ 21.05.2026, 22:30:17 via Wykop
  • 4
Podczas streamów zaproszone osoby piły a-----l i dopuszczały się nieobyczajnych zachowań, o zabarwieniach erotycznych często nie wiedząc, że są relacjonowane na żywo. Były także ośmieszane i poniżane a z negatywnymi skutkami spotkań w mieszkaniu Jakuba W. mierzyły się przez wiele miesięcy


Pani sędzio jo nie wiedziałom ze to na żywo ta kamerka to myslolom ze atropa to jest, jo jeszcze nie jestem doroslom kobietom, ale jo jestem dojrzalsza od menszczyzn, jo nie
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 16
  • Strona 2 z 16
  • >

Alessandro Natura.

  • Geny > Wszystko https://youtu.be/LhpIF32YA1U?feature=shared&t=3525 Znowu mam bana 26.06, no ja nie mogę trzymaj te diaksy, bo ja wychodzę. Pozdrowienia od więzienia. POW. Obecnie wstawiam moje wpisy z wykop na x.com, śmiało wstawiajcie też swoje wpisy, kręćmy razem korbą i bawmy się, no bo co nam zostało? Liczy się tylko predeterminizm genetyczny. Odchodzę w **Natura.**

Osiągnięcia

  • Koder
    od 14.12.2024

    Koder
  • Mikroblogger
    od 21.03.2026

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 10.10.2025

    Rocznica
  • VIP
    od 16.02.2026

    VIP

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking