@OdmieniecGerwant Nie jestem w stanie pojąć dlaczego UEFA bierze takich sędziów do decydujących faz turnieju. Przecież to nie jest tak, że on miał dziś słaby dzień, on po prostu jest kiepskim arbitrem od zawsze i to, że coś o-----e było wręcz nieuniknione.
@young_mike Tak. Przegrać z zespołem kraju który wymyślił nowoczesny futbol i miał stosunkowo spokojne stulecie, podczas gdy samemu przezylo się przez ostatnie 100 lat kilkanaście zmian ustroju i kilka ludobójstw to nie wstyd.
"Gdy [Sousa] przechodził obok Zalewu Szczecińskiego, ujrzał dwóch braci Kacpra, zwanego Kozłem, i brata jego, Tymoteusza, jak kopali się po kostkach w ekstraklasie; byli bowiem kopaczami. I rzekł do nich: »Pójdźcie za Mną, a uczynię was Reprezentantami Polski«. Oni natychmiast zostawili ligę i poszli za Nim”
@Bover: Nie chodzi o prawdopodobieństwo, bo sam zakładałem, że raczej przegrają z Hiszpanią - chodzi o obśmiewanie Bednarka za nastawienie i wolę zwycięstwa. Lepiej by było, gdyby powiedział, że nie wierzą w zwycięstwo?
@Chehu: Wniosek jest taki, ze Sousa ma głowe do ukladania taktyki. Ale piłkarze są tępi jak but i nie potrafią przyswoić wiedzy. Zobaczcie jak oni sie wysławiają a wy mówicie zeby mądrze grali w piłkę na boisku :|
źródło: comment_1627772458ZZYJ11kPpDOjzZh86xRe8W.jpg
Pobierz