Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Ultimator

Ultimator

Dołączył 10 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 47908
  • Znaleziska 528
  • Mikroblog 47380
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 42
OCIEBATON
OCIEBATON
17.03.2026, 06:56:08
  • 522
No przecież ja się zrzygam....

#bekazprawakow #bekazkonfederacji #polityka #ukraina #wojna #usa #iran
OCIEBATON - No przecież ja się zrzygam....

#bekazprawakow #bekazkonfederacji #polity...

źródło: 1000002160

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ultimator
Ultimator 17.03.2026, 09:06:43 via Wykop
  • 16
@OCIEBATON: nigdy się małpy nie nauczą xD ile to było przed lutym 2022 śmiechów, że zachód ma they/them armię, różowe czołgi i zodiakary, a rosja groźnego ministra i pancerz Centuriona.
Ultimator - @OCIEBATON: nigdy się małpy nie nauczą xD ile to było przed lutym 2022 śm...

źródło: wojna they-them czołgi

Pobierz
  • Odpowiedz
Ultimator
Ultimator 16.03.2026, 17:29:19
  • 1
#vabanque druga liga super sprawa, ale trzecia też ciekawa ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pdk
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

neib1
neib1
15.03.2026, 18:58:47
  • 12
jajebe
#niedzielawieczur
neib1 - jajebe
#niedzielawieczur

źródło: image_picker_AD0F525D-AAF9-41B3-8D59-05327E114529-65172-000007216FAB4D72

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ultimator
Ultimator 15.03.2026, 19:00:09 via Wykop
  • 18
@neib1: ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ultimator - @neib1: ( ͡° ʖ̯ ͡°)

źródło: niedziela wieczur w zaświatach

Pobierz
  • Odpowiedz
Ultimator
Ultimator 15.03.2026, 17:38:07
  • 1
#awanturaokase niderlandzki. Coś czuję, że nie wpadną ( ͡° ͜ʖ ͡°)

japoński xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ultimator
Ultimator 15.03.2026, 17:21:03
  • 2
#awanturaokase xDDDDDDDD

500 zł to byłoby za dużo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ultimator
Ultimator 15.03.2026, 17:15:40
  • 7
#awanturaokase dodaję brakujący soundtrack
Ultimator - #awanturaokase dodaję brakujący soundtrack
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BalonowySutener
BalonowySutener
15.03.2026, 17:19:14 via iOS
  • 1
@Ultimator: Robi robotę. Rozumiem, że już pewnie nie mają na to licencji, ale mogliby dać cokolwiek w podobnym klimacie.
  • Odpowiedz
Lawsonik
Lawsonik
15.03.2026, 17:31:58 via Wykop
  • 1
@BalonowySutener: albo Gromee mógł skomponować cover tak jak z większością tej muzyki
  • Odpowiedz
Ultimator
Ultimator 15.03.2026, 17:02:43
  • 4
#awanturaokase Larrry. W zasadzie utrzymuje się na stołku dłużej, niż niemal wszyscy premierzy w historii Wielkiej Brytanii( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piotr-glabik
piotr-glabik
15.03.2026, 17:04:29 via Wykop
  • 1
@Ultimator: Jedna taka przeżyła zdaje się siedmiu premierów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

edit: 15 premierów XD
  • Odpowiedz
Ultimator
Ultimator 14.03.2026, 17:22:01
  • 2
#awanturaokase durian. Znany z tego, że śmierdzi łokrutnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

medix
medix
14.03.2026, 17:26:37 via Android
  • 2
@Ultimator: wyglada jak guwno, a smakuje wiadomo
  • Odpowiedz
Ultimator
Ultimator 14.03.2026, 16:53:11
  • 9
#awanturaokase speleologia i jaskinie już zawsze będą mi się kojarzyć z tym ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ultimator - #awanturaokase speleologia i jaskinie już zawsze będą mi się kojarzyć z t...

źródło: John_Edward_Jones_Nutty_Putty

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ultimator
Ultimator 13.03.2026, 17:29:28
  • 5
#vabanque ile słów trzeba było wypowiedzieć zamiast prostego "Hiroski" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ultimator
Ultimator 12.03.2026, 18:10:54
  • 3
#1z10 Myślałem że jak Worek Węgla, to Gwiazdozbiór Węgielnicy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ultimator
Ultimator 12.03.2026, 17:56:05
  • 5
Buenos Aires w #vabanque i #1z10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piotr-glabik
piotr-glabik
12.03.2026, 17:54:22
  • 2
#1z10 A gdzie sygnał poprawnej odpowiedzi po numerze 2?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ultimator
Ultimator 12.03.2026, 17:55:06 via Wykop
  • 4
@piotr-glabik: montażysta znowu się machnął ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Ultimator
Ultimator 11.03.2026, 19:00:23
  • 2
#milionerzy znowu klasyk od Edzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ultimator - #milionerzy znowu klasyk od Edzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: no raczej masz znać

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ultimator
Ultimator
Autor
11.03.2026, 19:10:55 via Wykop
  • 1
@piotr-glabik: to ja mam zaburzoną perspektywę, bo choć Pocahontas też widziałem raz przed laty, akurat sama piosenka była niegdyś w moich kręgach standardem do śpiewania podczas rozkręconej imprezy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ultimator
Ultimator 11.03.2026, 18:01:46
  • 5
Morze Marmara w #vabanque i #1z10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Raisei-chan
Raisei-chan
11.03.2026, 01:51:22
  • 117
przeklinam wykop za to że nie ma podglądu z twittera odrazu tylko trzeba klikać w jakąś j----ą tapete
Raisei-chan - przeklinam wykop za to że nie ma podglądu z twittera odrazu tylko trzeb...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ultimator
Ultimator 11.03.2026, 08:43:39 via Wykop
  • 1
@Raisei-chan: podobnie niedorobione są osłony NSFW/+18. Masz tylko informację, że treść ukryta, ale nie zobaczysz nawet tagów.
I nie wiesz, czy klikając masz się szykować na ładną panią bez ubrań, hentaia z furrasami czy może jednak wpadnięcie kogoś do maszynki do mięsa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Co ciekawe, przed wspaniałym wykopem 2.0 czy 3.0, działało to jak powinno - obrazek był zakryty, ale z opisem/tagami dało
  • Odpowiedz
piotr-glabik
piotr-glabik
10.03.2026, 19:05:55
  • 1
#milionerzy Czyżby Pan Tadeusz i przedostatnia księga? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ultimator
Ultimator 10.03.2026, 19:07:51 via Wykop
  • 2
@piotr-glabik: przedostatnia kanoniczna ( ͡° ͜ʖ ͡°) a ostatniej, już fan-fiction, raczej Polsat nie zacytuje xD
  • Odpowiedz
uncle_freddie
uncle_freddie
09.03.2026, 19:11:50
  • 2
Sayonara, koleżanko-san
#milionerzy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ultimator
Ultimator 09.03.2026, 19:17:45 via Wykop
  • 2
@uncle_freddie: mnie jakoś zapadło w pamięć z lektury jeszcze z podstawówki, "Puc, Bursztyn i Goście". Tytułowymi gośćmi były dwa psy, ze wskazaną genezą imion - Tiuzdej wiadomo skąd ( ͡° ͜ʖ ͡°) a Mikado właśnie jako tytuł cesarski.
  • Odpowiedz
Ultimator
Ultimator 09.03.2026, 19:03:30
  • 7
Dumka na dwa serca w #1z10 i #milionerzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ultimator - Dumka na dwa serca w #1z10 i #milionerzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: Mewa Chutory

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 20
  • Strona 8 z 20
  • >
  • Samozwańczy wykopowy ekspert od języków obcych i paragrafów. Zleceniobiorca Pana George'a Sorosa i piwosz-neofita.

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 03.04.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 09.01.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking