Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko186
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Ultimator

Ultimator

Dołączył 10 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 47917
  • Znaleziska 528
  • Mikroblog 47389
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 42
uncle_freddie
uncle_freddie
09.03.2026, 18:08:09
  • 19
Mój sokole gromowładny,
Pytaj o mnie stepów sławnych,
Pytaj tych burzanów wonnych
I uwolnij mnie
Przez kurhany spopielałe,
Przez chutory w ogniu całe,
uncle_freddie - Mój sokole gromowładny,
Pytaj o mnie stepów sławnych,
Pytaj tych burz...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ultimator
Ultimator 09.03.2026, 18:08:41 via Wykop
  • 13
@uncle_freddie:
Ultimator - @uncle_freddie:

źródło: Mewa Chutory

Pobierz
  • Odpowiedz
blablalbla
blablalbla
blablalbla
09.03.2026, 17:57:53
  • 4
pchać sie do 1 z 10 nie znając Ziemi Obiecanej to już bezczelność
#1z10
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ultimator
Ultimator 09.03.2026, 17:59:52 via Wykop
  • 2
@blablalbla: od czasu zawodnika, który w 1 etapie powiedział, że:
- I wojna światowa zaczęła się w 1939;
- Tarnica jest w Tatrach
nie dziwi mnie już nicz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
kombajnbizon
kombajnbizon
09.03.2026, 17:57:46
  • 2
#1z10 masz odpowiadać a nie się pytać
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ultimator
Ultimator 09.03.2026, 17:58:36 via Wykop
  • 1
@kombajnbizon: oj tam, chłopu się z #vabanque pomyliło
  • Odpowiedz
IWezTuCosWymysl
IWezTuCosWymysl
IWezTuCosWymysl
09.03.2026, 17:42:23
  • 4
#vabanque dyskretna radość pana Wiktora
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ultimator
Ultimator 09.03.2026, 17:43:48 via Wykop
  • 5
@IWezTuCosWymysl: W sumie mu się nie dziwię, sam uniosłem przed ekranem ręce do góry, choć ja wygrałem okrągłe zero xD
  • Odpowiedz
Ultimator
Ultimator 09.03.2026, 17:40:02
  • 2
#vabanque Niemcy proszę Pana.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piotr-glabik
piotr-glabik
09.03.2026, 17:16:34
  • 5
#vabanque Bry, bry towarzyszom i towarzyszkom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ultimator
Ultimator 09.03.2026, 17:17:07 via Wykop
  • 2
@piotr-glabik: Uszanowanko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Sin-
Sin-
08.03.2026, 15:00:55
  • 209
Dobry kierunek.

#polityka #bekazpisu #polska #sondaz
Sin- - Dobry kierunek. 

#polityka #bekazpisu #polska #sondaz

źródło: IMG_7783

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ultimator
Ultimator 09.03.2026, 00:17:49 via Wykop
  • 5
@Sin-: Tak na marginesie to ten wykres unaocznia, jak wielkim błędem genialnego stratega z Żoliborza et consortes było ruszanie tematu aborcji.
Ta niemal pionowa linia mniej więcej w połowie przypada dokładnie na listopad 2020 r. (orzeczenie TK zapadło 22 października 2020). Wcześniej PiS oscylował w okolicach 45 procent, jeszcze nawet wzmacniał się w czasach początków covida. Od tego jednego momentu już choćby 40 przestało być dla nich osiągalne.
Dziś wszyscy
  • Odpowiedz
Xavax
Xavax
08.03.2026, 17:44:58
  • 9
Plot Twist!


#awanturaokase
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ultimator
Ultimator 08.03.2026, 19:21:24 via Wykop
  • 6
@Xavax: ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ultimator - @Xavax: ( ͡° ʖ̯ ͡°)

źródło: dont do that dont give me hope

Pobierz
  • Odpowiedz
neib1
neib1
08.03.2026, 18:59:29
  • 14
na pewno? a może nie wiem. jakoś się dogadamy? nie?
#niedzielawieczur
neib1 - na pewno? a może nie wiem. jakoś się dogadamy? nie?
#niedzielawieczur

źródło: image_picker_8AB986A6-37B5-47D5-8AF2-B64DD41A1D79-4984-00000B5D578439EE

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ultimator
Ultimator 08.03.2026, 19:03:51 via Wykop
  • 4
jakoś się dogadamy? nie?


@neib1: wstajemy i czekamy na kolegów niedzieli wieczór. I jak przyjdą to powiemy "tak proszę pana, oczywiście proszę pana, 8 godzin w poniedziałek..." ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ultimator - >jakoś się dogadamy? nie?

@neib1: wstajemy i czekamy na kolegów niedziel...

źródło: niedziela wieczur piłsudski

Pobierz
  • Odpowiedz
Ultimator
Ultimator 08.03.2026, 17:41:51
  • 4
#awanturaokase wykrakałem, że Mistrzom będą już robić pod górkę i faktycznie - choćby pytanie o ISS mocno "na uwalenie".
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

John_Edgar_Hoover
John_Edgar_Hoover
08.03.2026, 17:46:22 via Wykop
  • 5
@Ultimator: pytanie o ISS było proste, zwłaszcza jeśli gdy słyszało się o Sławosz i jego lot... tzn pierogach.
  • Odpowiedz
piotr-glabik
piotr-glabik
08.03.2026, 17:55:05 via Wykop
  • 2
@John_Edgar_Hoover: Zwłaszcza jak ktoś pamiętał z #1z10 wartość, wiedział ile godzin/minut ma doba i sobie podzielił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ultimator
Ultimator 08.03.2026, 17:39:03
  • 13
#awanturaokase i jak niby byś czytał czarny na niebieskim?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piotr-glabik
piotr-glabik
08.03.2026, 17:40:10 via Wykop
  • 2
@Ultimator: Spytaj tego mistrza albo tych p1pek tępych
  • Odpowiedz
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
08.03.2026, 19:29:45 via Wykop
  • 1
@Ultimator: @piotr-glabik 8/8 z lekarką 100k PLN/miesiąc w przyszłości tak twierdziło. Aż poproszę @Lolenson1888 co cięty na lekarzy jest, o ocenę sytuacji. Co kolega powie na lekarkę na specjalizacji z chirurgii, co w sobotę poległa na medycynie, a w niedzielę na chemii? Tylko bez mocnych pocisków. Ma ładną twarz tylko trochę za długi nos, bo o wiedzy pani Zet nie napiszę nic. Choć jej profil lekarskim na jakimś
  • Odpowiedz
Ultimator
Ultimator 08.03.2026, 17:17:54
  • 5
#awanturaokase kobieta, astronom, biskup, zbrodniarz wojenny
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ultimator
Ultimator 08.03.2026, 17:15:29
  • 7
#awanturaokase

obwarzanek

walec

co
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ultimator
Ultimator 08.03.2026, 17:15:06
  • 8
#awanturaokase oddawać muzyczkę rodem z Hitmana do Jeden na Jeden do diaska ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ultimator - #awanturaokase oddawać muzyczkę rodem z Hitmana do Jeden na Jeden do dias...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

John_Edgar_Hoover
John_Edgar_Hoover
08.03.2026, 17:07:58
  • 66
#awanturaokase Ibisz: były dziwniejsze zagrywki w naszej grze.
Dziwniejsze zagrywki w naszej grze:
JohnEdgarHoover - #awanturaokase Ibisz: były dziwniejsze zagrywki w naszej grze.
Dziw...

źródło: z31735266Q,Niefortunna-pomylka-w--Awanturze-o-kase---Uczestni

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ultimator
Ultimator 08.03.2026, 17:09:37 via Wykop
  • 9
@John_Edgar_Hoover: od razu mi się ona przypomniała xD
  • Odpowiedz
Ultimator
Ultimator 08.03.2026, 17:09:00
  • 4
#awanturaokase Mistrzowie zbliżają się już do progu ćwierci miliona, reżyseria może im już powoli robić pod górkę.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

agaaa_
agaaa_
08.03.2026, 17:09:24 via iOS
  • 2
@Ultimator: z tymi Julkami muszą się postarać by przegrać
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
08.03.2026, 17:10:00 via Wypiek
  • 1
@Ultimator nie lubię tej drużyny
  • Odpowiedz
Ultimator
Ultimator 08.03.2026, 17:07:21
  • 9
#awanturaokase w starej edycji sprzedać się dało ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_anomim2002
_anomim2002
_anomim2002
08.03.2026, 17:07:49 via Android
  • 5
@Ultimator: no właśnie ultra słaba zmiana
  • Odpowiedz
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
08.03.2026, 19:33:32 via Wykop
  • 0
@Ultimator: @_anomim2002 Było. Pamiętam. Sprzedawali ekipie teścia Rubika
  • Odpowiedz
Ultimator
Ultimator 08.03.2026, 17:04:00
  • 4
#awanturaokase o, niebieska jednak ogarnęła, że 2k starczy, w razie przypału coś tam zostanie na powrót ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ultimator
Ultimator 08.03.2026, 17:01:24
  • 3
#awanturaokase Europ, bo Ameryk to już transuranowiec.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CheekiBreekiBandito
CheekiBreekiBandito
08.03.2026, 17:02:40 via Android
  • 3
@Ultimator: ma atomowego siurka?
  • Odpowiedz
piotr-glabik
piotr-glabik
08.03.2026, 17:02:48 via Wykop
  • 1
@Ultimator: Ameryk mi się kojarzył z rozpadu plutonu, więc musiał mieć liczbę atomową ponad 93/4

Kurde nie z rozpadu a syntezy XD
  • Odpowiedz
MF81
MF81
08.03.2026, 16:58:18
  • 2
#awanturaokase Etiopia
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ultimator
Ultimator 08.03.2026, 16:59:04 via Wykop
  • 1
@MF81: Kojarzyłem że gdzieś te rejony i moja pierwsza myśl to była Somalia, bo Etiopia to przecież inaczej "Abisynia". Ale bym się przejechał ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 20
  • Strona 9 z 20
  • >
  • Samozwańczy wykopowy ekspert od języków obcych i paragrafów. Zleceniobiorca Pana George'a Sorosa i piwosz-neofita.

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 03.04.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 09.01.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking