@Tooth: a ja nie rozumiem dlaczego są ludzie którzy usprawiedliwiają takie zezwierzęcenie... Nie mowię, że zaraz wszyscy mamy chodzić do filharmonii. Ale to co słyszę o brudstocku mnie przeraża...
Oficjalnie. To jest najlepszy mundial jaki do tej pory oglądam.
I trochę mnie coś martwi. Kibicowałem Ghanie - nie przeszli. Anglii - nie przeszli, Chile - odpadli w 1/8, Urugwajowi - odpadli w 1/8, Irlandii - nie dostali się na mundial. Dziś polubiłem Algierię - wszyscy widzieliśmy co się stało.
Wiecie co? Chciałbym pewnego dnia obudzić się w świecie, w którym człowiek wreszcie moze zająć się tylko sobą i swoimi problemami, nie musi słyszeć o aferach i nie oglądać telewizji, żeby o nich nie słyszeć. Być takim panem własnego domku, do którego nikt się nie dobija.
Dziś, żeby czegoś nie wiedzieć, musze czegoś nie robić. To spora cena za brak nerwów i w--------a.
@Tooth: Oni akurat i tak nie można powiedzieć żeby o takich fanach zapominali, bo w przeciwieństwie do niektórych zespołów zawsze grają na koncertach dużo starych kawałków. Ale też się nie spodziewałem płyty tego typu. ;)
@polik95 ZAMKNIJ SIĘ! (z filmu Rrrr)