Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko174
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Thor1990
Thor1990

Thor1990

Dołączył 18 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 48879
  • Znaleziska 5437
  • Mikroblog 43442
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 12
kamizdu
kamizdu
kamizdu
08.04.2026, 19:34:05
  • 30
#korsir szczerze? Ale tak szczerze? Wyprawa w czerwcu na dwie terenówki? Felga wróci z Albani czy tam Rumunii, tymczasem yeti nawet z podwórka jeszcze nie wyjedzie. Tak to widzę 😂
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Thor1990
Thor1990
Thor1990 10.04.2026, 05:09:59 via Wykop
  • 0
@repcak_1: ja też 😃
  • Odpowiedz
kluha666
kluha666
05.04.2026, 15:25:50
  • 5
Przed kilkoma dniami dotarły pierwsze zakupy z #vinted
#ksiazki #chwalesie
kluha666 - Przed kilkoma dniami dotarły pierwsze zakupy z #vinted
#ksiazki #chwalesie

źródło: 1000012533

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Thor1990
Thor1990
Thor1990 05.04.2026, 15:27:25 via Wykop
  • 0
@kluha666: muszę w końcu przeczytać serię o stalowym szczurze
  • Odpowiedz
g0blacK
g0blacK
03.04.2026, 11:41:04
  • 0
#patogastro #oszukujo #patologiazmiasta #jedzenie
g0blacK - #patogastro #oszukujo #patologiazmiasta #jedzenie

źródło: 660307622_1585388996920281_7705109550935536021_n

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Thor1990
Thor1990
Thor1990 03.04.2026, 11:58:41 via Wykop
  • 7
@paluszki_rybne: bardziej odklejeni ludzie, to ci, którzy to kupią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
PapaSar
PapaSar
31.03.2026, 14:54:37
  • 29
Przypadkowe wyświetlenie na youtube.....(-‸ლ)


#muzyka #gitaraelektryczna #metal #ironmaiden #gitara
PapaSar - Przypadkowe wyświetlenie na youtube.....(-‸ლ)

SPOILER

#muzyka #gitaraelek...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Thor1990
Thor1990
Thor1990 31.03.2026, 15:03:36 via Wykop
  • 2
@PapaSar: też mi się wyświetlają 😀
  • Odpowiedz
DrTRAPH0USE
DrTRAPH0USE
25.03.2026, 03:58:17
  • 257
Jakbyście nazwali takiego psa?
#smiesznypiesek
DrTRAPH0USE - Jakbyście nazwali takiego psa?
#smiesznypiesek

źródło: IMG_2715

Pobierz
  • 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Thor1990
Thor1990
Thor1990 25.03.2026, 05:55:16 via Wykop
  • 1
@DrTRAPH0USE: Mruczek
  • Odpowiedz

590

Po 57 pokoleniach klony myszy padły martwe klonowanie ma limit

Pokaż treści 18+

Po 57 pokoleniach klony myszy padły martwe klonowanie ma limit

Japońscy badacze klonowali myszy przez 20 lat i 57 pokoleń. 58. generacja padła martwa mutacje skumulowały się do poziomu zabójczego. Dowód na teorię Müllera: seksualne rozmnażanie nie jest przypadkiem ewolucji, lecz nieuchronną koniecznością.

real_scoria
z
sciencealert.com
dodany: 24.03.2026, 22:54:07
  • 186
  • #
    nauka
  • #
    biologia
  • #
    genetyka
  • #
    klonowanie
  • #
    ewolucja
  • #
    medycyna
Thor1990
Thor1990
Thor1990 25.03.2026, 05:48:00 via Wykop
  • 6
@kamillus: to chyba byli Asgardowie
Afrobiker
Afrobiker
23.03.2026, 12:20:12
  • 5
#wykop #ankieta
Idzie wiosna potrzebuję nowy sprzęt do koszenia trawy.
Afrobiker - #wykop #ankieta
Idzie wiosna potrzebuję nowy sprzęt do koszenia trawy.

źródło: 1000005239

Pobierz

Jaki robot koszący do 1200zł?

  • Parkside 24.0% (6)
  • A może Parkside 4.0% (1)
  • Lub Parkside 8.0% (2)
  • Ewentualnie Parkside 36.0% (9)
  • Czy może Parkside 28.0% (7)

Oddanych głosów: 25

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Thor1990
Thor1990
Thor1990 23.03.2026, 12:33:21 via Wykop
  • 1
@Afrobiker: do pracy w polu, to tylko Elfik 2137 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Stachanowiec_yt
Stachanowiec_yt
Stachanowiec_yt
21.03.2026, 11:57:46
  • 6
Nasz Czerepach wziął się za ekonomię i politykę. Swoją drogą, skąd on nagle centimes wziął, jak z tego co wiem to były dawniej takie ''grosze'' we Francji.
https://www.youtube.com/shorts/ang8hxhAviQ

#yanek
Stachanowiec_yt - Nasz Czerepach wziął się za ekonomię i politykę. Swoją drogą, skąd ...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Thor1990
Thor1990
Thor1990 21.03.2026, 12:02:57 via Wykop
  • 0
@Stachanowiec_yt: centisimes to były grosze we Włoszech
  • Odpowiedz
Afrobiker
Afrobiker
20.03.2026, 15:12:38
  • 2
#heheszki
Afrobiker - #heheszki

źródło: 1000005183

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Thor1990
Thor1990
Thor1990 20.03.2026, 15:55:57 via Wykop
  • 2
Thor1990

źródło: 17740221417693890199362026607260

Pobierz
  • Odpowiedz

356

DLSS 5 to wysypisko memów. Takiego odreagowania wśród graczy nie było od dawna

DLSS 5 to wysypisko memów. Takiego odreagowania wśród graczy nie było od dawna

Nvidia oficjalnie zaprezentowała DLSS 5, ale zamiast technologicznego zachwytu, doczekała się potężnego odzewu w postaci memów i kpin. Internet błyskawicznie ochrzcił nową technologię mianem AI Overlay, tzw. sztucznej nakładki.

Emerald84
z
ppe.pl
dodany: 17.03.2026, 09:16:12
  • 157
  • #
    pcmasterrace
  • #
    komputery
  • #
    nvidia
  • #
    humorobrazkowy
  • #
    gry
  • #
    kartygraficzne
Thor1990
Thor1990
Thor1990 18.03.2026, 14:37:51 via Wykop
  • 10
Thor1990

źródło: 1000009692

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Rad-X
Rad-X
18.03.2026, 14:13:32
  • 2
Jak rozliczam PIT, to gdzie powinienem wpisać dochód z oddania nieswoich butelek do recyklomatu?

#kiciochpyta #recykling #ekologia
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Thor1990
Thor1990
Thor1990 18.03.2026, 14:16:10 via Wykop
  • 1
@Rad-X: ja się zastanawiam kiedy US upomni się o kasę za butelki bez kaucji. W Lidlu za jedną taką butelkę dostajemy 10gr/szt. Czysty zysk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
17.03.2026, 17:25:23
  • 2
Perełki z rejestru PESEL. To NIE SĄ dzieci urodzone w tym roku, to po prostu polscy obywatele.

Męskie:
* Luidżi (2 osoby)
* Leczysław (6)
* Stanimierz (2)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Thor1990
Thor1990
Thor1990 17.03.2026, 17:26:41 via Wykop
  • 1
@thorgoth: Szon Konery ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
lukaschels
lukaschels
16.03.2026, 07:34:20
  • 0
#serwerownia #siecikomputerowe #internet #kiciochpyta #komputery

składam szafe rack 12 U 600x600
potrzebuje rad dobrych ludzi
na zdjęciu na razie jest początek, dołożyć musze jeszcze jeden patchpanel do zostało jeszcze 13 kabli
zastanawiam się jak to wszystko ułożyć
lukaschels - #serwerownia #siecikomputerowe #internet #kiciochpyta #komputery

składa...

źródło: 20260315_152648

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Thor1990
Thor1990
Thor1990 16.03.2026, 08:27:51 via Wykop
  • 0
@lukaschels: ja bym dał switcha między pp, wtedy można ładnie kabelki ogarnąć
  • Odpowiedz
Jrv20
Jrv20
12.03.2026, 12:45:24
  • 6
XDDDDD ci goście muszą być podstawieni nie wierzę nawet, że to dla żartu, nawet dla żartu nikt by nie zrobił sobie czegoś takiego.
#demongate
Jrv20 - XDDDDD ci goście muszą być podstawieni nie wierzę nawet, że to dla żartu, naw...

źródło: 20260312_134407

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Thor1990
Thor1990
Thor1990 12.03.2026, 14:02:56 via Wykop
  • 1
@Jrv20: dla żartów - nie, na poważnie - tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jestemtakizmeczony
jestemtakizmeczony
12.03.2026, 05:01:05
  • 339
#gifyzkotkami 🧵
Inni wstający wcześnie rano i dźwigający większy ciężar:

jestemtakizmeczony - #gifyzkotkami 🧵
Inni wstający wcześnie rano i dźwigający większ...

źródło: kot 01 T7RIuJ8iu022DRUb

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Thor1990
Thor1990
Thor1990 12.03.2026, 06:47:59 via Wykop
  • 2
@jestemtakizmeczony: aż mi się scena z Dwóch Wież przypomniała 😃
  • Odpowiedz
r5678
r5678
06.03.2026, 15:51:01
  • 0
To jakiś dzień mężczyzn dzisiaj jest?
r5678 - To jakiś dzień mężczyzn dzisiaj jest?

źródło: temp_file8622304472811486324

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Thor1990
Thor1990
Thor1990 06.03.2026, 15:53:39 via Wykop
  • 1
@r5678: 10.03 podobno jest dzień mężczyzn
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 22
  • Strona 3 z 22
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 24.01.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 11.06.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 19.08.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 21.09.2017

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 22.02.2016

    Pozytywnie Zakręcony

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking