Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko125
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ThatPart

ThatPart

Dołączył 9 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5623
  • Znaleziska 229
  • Mikroblog 5394
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 18
  • Dodane (82)
  • Komentowane (190)
  • Plusowane (5122)
ThatPart
ThatPart 15.07.2018, 17:29:16 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Szampan z nieba ohui
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ThatPart
ThatPart 15.07.2018, 17:19:16 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Jak sie nazywa ta nuta w tle
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tnorek
tnorek
15.07.2018, 17:22:13
  • 1
@ThatPart: na początku kalinka a na końcu to https://www.youtube.com/watch?v=BAkqJT_sMKQ
  • Odpowiedz
ThatPart
ThatPart 15.07.2018, 16:18:01 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
pogba to dzik
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ThatPart
ThatPart 14.07.2018, 15:17:06 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Co to jest to zolte na tym boisku?
#mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

msichal
msichal
14.07.2018, 15:17:39 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ThatPart: światło
  • Odpowiedz
ThatPart
ThatPart
Autor
14.07.2018, 15:20:44 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Smutnytramwajzruczaju: iksdeee
  • Odpowiedz
ThatPart
ThatPart 14.07.2018, 13:58:03 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Kupowal ktos kiedys perfumy w smyku? Zawsze korzystałem z iperfumy.pl, ale ceneo pokazuje mi, ze smyk ma cene o ok. 100 PLN niższą ヽ( ͠°෴ °)ノ
#perfumy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

celuch1920
celuch1920
14.07.2018, 14:11:43
  • 2
Raczej sobie nie pozwola na przedaz podrobki ;)
  • Odpowiedz
dradziak
dradziak
14.07.2018, 17:55:09 via Android
  • 1
@ThatPart
Wszystko legit jest, śmiało kupuj. Niedawno był rabat 20zł, ale pewnie już nieaktualne.
  • Odpowiedz
ThatPart
ThatPart 11.07.2018, 19:26:43 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Noge jak balerina w-----l
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ThatPart
ThatPart 06.07.2018, 00:13:33 via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
JAREEEEEK (╯°□°)╯︵ ┻━┻
#opener
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ThatPart
ThatPart 03.07.2018, 19:27:10 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Stykneli sie końcówkami ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ThatPart
ThatPart 01.07.2018, 07:09:35 via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Czy ateiści też rozdzielają czas na naszą erę i okres przed naszą erą? #ateizm
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arturian
Arturian
01.07.2018, 07:14:07 via Android
  • 44
@ThatPart tak ale używamy określenia przed mistyfikacja i po mistyfikacji.
  • Odpowiedz
haes82
haes82
01.07.2018, 07:20:41
  • 24
@ThatPart: a chrześcijanie używają pogańskiego systemu podziału roku na 12 miesięcy?
  • Odpowiedz
ThatPart
ThatPart 24.06.2018, 19:49:48 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
TO WSZYSTKO TA TEMPERATURA XD
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ThatPart
ThatPart 24.06.2018, 18:18:39 via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bosek
bosek
24.06.2018, 18:19:13
  • 0
@ThatPart: http://sport.tvp.pl/36564678/polska-korea-pld-32-gol-zielinskiego
  • Odpowiedz
ThatPart
ThatPart 24.06.2018, 18:14:19 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ThatPart
ThatPart 22.06.2018, 15:38:09 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

I.....v
I.....v
konto usunięte 22.06.2018, 15:39:28
  • 2
@ThatPart: Irlandczycy, myśląc, że na końcu znajdą tego zielonego zgreda z kociołkiem hajsu
  • Odpowiedz
ThatPart
ThatPart 21.06.2018, 18:27:31
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ThatPart
ThatPart 19.06.2018, 14:34:38 via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
Ja p------e jaka to jest zenada
#mecz
ThatPart - Ja p------e jaka to jest zenada
#mecz

źródło: comment_n2LQlKzPG5zex9O8Ky4YVWk8TzT7klEc.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

v.....L
v.....L
konto usunięte 19.06.2018, 14:38:21 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ThatPart: czemu? Bawią się i o to w ty chodzi
  • Odpowiedz
KapitanBombas
KapitanBombas
19.06.2018, 14:43:18
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

ThatPart
ThatPart 17.06.2018, 15:53:37 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ThatPart
ThatPart 06.03.2018, 08:06:26
  • 2
Mirki zamawiał ktoś kiedyś kwiaty za granicę i ma jakąś pocztę godną polecenia? Chcę zamówić bukiet dla #rozowypasek ale opinie o pocztach typu floraqueen, czy twojekwiaty są raczej negatywne.
#kwiaty #pocztakwiatowa
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

s.....a
s.....a
konto usunięte 06.03.2018, 08:14:59
  • 0
@ThatPart: nie zamawiaj kwiatów za granicĘ ale za granicĄ. Znajdź kwiaciarnię blisko różowej i zamów przez internet kwiaty u nich z dostawą do jej domu. Ja tak zamawiałem swoje siostrze prezent na urodziny w UK. Kwiaty tam nawet w Tesco mają.
  • Odpowiedz
ThatPart
ThatPart 06.12.2017, 21:48:48
  • 1
Mam aplikację webową opartą na Angularze v5 (CLI), .NET Core WebAPI i SQL Server.

Nie korzystałem z szablonów VS. Zamiast tego, aplikacja angularowa jest kompletnie oddzielona od API i komunikuje się z nim poprzez proxy.

Chciałbym teraz zrobić deploy na Azure w kontenerze dockerowym, ale wszystkie tutoriale, jakie znalazłem zalecają, żeby wrzucić WebAPI do katalogu aplikacji angualowej.

Czy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ThatPart
ThatPart
Autor
06.12.2017, 22:18:26
  • 4
@bi-tek: Ehh, napisałbyś chociaż dlaczego, skoro już nie odpowiadasz nawet na pytanie w temacie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
y.....l
y.....l
konto usunięte 07.12.2017, 06:07:42 via iOS
  • 2
@ThatPart: Tworzysz dwa kontenery, jeden z api i drugi z frontem i np. nginx. W nginx ustawiasz sobie proxy na api i wszystko działa. :) Ogólnie to 1 proces = 1 kontener. Nie wrzucaj dwóch aplikacji do jednego to jest antipattern.
  • Odpowiedz
ThatPart
ThatPart 24.11.2017, 07:00:35
  • 11
#xkom No i jazda
#blackfriday
ThatPart - #xkom No i jazda
#blackfriday

źródło: comment_riSY91npPJCrDwpKGPEiYwsDoLd09zGI.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be
24.11.2017, 07:04:41 via Android
  • 0
@ThatPart chciałem zobaczyć co tam mają a tu jakaś chmura, jaki kraj taki black friday (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
ThatPart
ThatPart 10.09.2017, 10:36:46
  • 2
Miraski, przymierzam się do zakupu fotela do #programowanie, mam ~195cm, 85kg.

Nie chcę wydać jakiejś ogromnej ilości pieniędzy na fotel, ale jednak mimo wszystko zależy mi na ergonomii i wygodzie.

Zastanawiałem się nad oczywistym wyborem, którym jest Markus z IKEI, jednak jak wiele osób zaznaczyło, jego dużą wadą jest brak regulacji wysokości podłokietników.
Drugą opcją jest ARES Mesh jednak jest sporo droższy
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fristo
Fristo
10.09.2017, 15:30:04
  • 1
@ThatPart: Ja bym w cenie do 1k polecił ci zobaczyć sobie np:
Grospol Level
Unique Vip
albo bardziej gamingowo - Evolve Pro od meblujdom (z tym że to jest bardzo świeży model)
  • Odpowiedz
ThatPart
ThatPart
Autor
05.10.2017, 10:26:06 via Android
  • 1
Ares Mesh to sztos, najlepszy zakup od dłuższego czasu. Dzięki, @meblujdom_pl
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 4 z 5
  • >
  • Me no conversate with the fake

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 14.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 27.11.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 23.11.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking