Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko211
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
  • Wykop.pl
  • Ciekawostki

    Ciekawostki
  • Informacje

    Informacje
  • Rozrywka

    Rozrywka
  • Sport

    Sport
  • Motoryzacja

    Motoryzacja
  • Technologia

    Technologia
  • Ukraina

    Ukraina
  • Gospodarka

    Gospodarka
  • Podróże

    Podróże

Dostosuj Wykop do siebie

Wybierz treści, które Cię interesują
i zapisz jako Własną kategorię.

Szyminho
Szyminho

Szyminho

Dołączył 8 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8523
  • Znaleziska 5
  • Mikroblog 8518
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 35
Szyminho
Szyminho
Szyminho 14.08.2021, 18:21:04 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ile kilometrów w jedną stronę do pracy jesteście w stanie zaakceptować ?

#praca
  • 4
  • Odpowiedz
AdamES
AdamES
AdamES
14.08.2021, 21:09:49 via Android
  • 1
@Aramil a jeżeli do pracy mam czasem 12h ale za czas dojazdu mi płacą to ok czy nie?
  • Odpowiedz
Aramil
Aramil
Aramil
14.08.2021, 21:49:31
  • 1
@AdamES: Jeżeli Ci płacą to już jesteś w pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Szyminho
Szyminho
Szyminho 11.08.2021, 19:25:55
  • 0
co się stanie jak senat odrzuci? nie jestem dobry w polityke xD
#sejm
  • 7
  • Odpowiedz
BSn9jBwxuhBXN
BSn9jBwxuhBXN
BSn9jBwxuhBXN
11.08.2021, 19:26:34 via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Szyminho: wroci do sejmu, a potem omijajac senat od razu po podpis dlugopisa
  • Odpowiedz
Abaddon_Profanator
Abaddon_Profanator
Abaddon_Profanator
11.08.2021, 19:27:27
  • 3
@Szyminho: 231 może odrzucić weto senatu, z kukizowcami pis tyle ma akurat
  • Odpowiedz
Szyminho
Szyminho
Szyminho 11.08.2021, 19:00:52
  • 3
https://twitter.com/i/status/1425532342555271169

#polityka
  • Odpowiedz
Szyminho
Szyminho
Szyminho 08.08.2021, 10:10:12 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Mialem iść na festyn z kumplami ale o 5 rano
muszę wyjeżdżać do lekarza...

#przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
sebe
sebe
sebe
08.08.2021, 10:42:50
  • 5
@Szyminho: to niezly przegryw
  • Odpowiedz
Szyminho
Szyminho
Szyminho 06.08.2021, 21:02:43
  • 0
gdzie można kupić szkło hartowane/hybrydowe takie żeby nie robiły się paski po bokach przez zaokrąglony ekran?
#telefony #smartfon
  • Odpowiedz
Szyminho
Szyminho
Szyminho 04.08.2021, 17:58:23
  • 0
realme 7 za 650zł brać? nie chce wydawać dużo na telefon bo używam tylko do twittera snapa i messengera

dużo odbiega od tekiego poco x3 lub jakiegoś note 9 pro?
#smartfon #telefony
  • 2
  • Odpowiedz
dulux23
dulux23
dulux23
04.08.2021, 18:10:27 via Android
  • 0
@Szyminho Za tą cenę trudno znaleźć coś lepszego, warto.
  • Odpowiedz
jempierozki
jempierozki
jempierozki
04.08.2021, 18:11:46
  • 1
@Szyminho: zasadniczo to jest lepszy od note 9 pro
  • Odpowiedz
Szyminho
Szyminho
Szyminho 03.08.2021, 19:19:16 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#nba #celticspride (╯︵╰,)
Ale do dupy sezon się szykuje, na papierze skład gorszy od tego z ubiegłego sezonu a na jakieś super trejdy się nie zapowiada xd
Może być ciężko o playoffy patrząc na wzmocnienia nawet takich Bulls
  • 3
  • Odpowiedz
i.....S
i.....S
konto usunięte 03.08.2021, 19:31:35
  • 1
@Szyminho: Ainge zabił boston xDDDD
  • Odpowiedz
DzdzystyDzejson
DzdzystyDzejson
DzdzystyDzejson
04.08.2021, 06:32:16
  • 1
@Szyminho: ciemne czasy organizacji idą...
  • Odpowiedz
Szyminho
Szyminho
Szyminho 01.08.2021, 14:08:22
  • 0
miraski musze mieć do szpitala spodnie dresowe szare albo białe, gdzie kupić coś fajnego w czym nie będzie wstyd później się pokazać, najlepiej basic nie za minion złociszy? #modameska
  • 2
  • Odpowiedz
Account_executive
Account_executive
Account_executive
01.08.2021, 14:19:21 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Szyminho: decathlon
  • Odpowiedz
gabs97
gabs97
gabs97
02.08.2021, 18:10:30
  • 0
@Szyminho: https://www.zara.com/pl/pl/spodnie-typu-jogger-z-kolekcji-basic-p04087332.html?v1=127775477&v2=1886372
https://www.zara.com/pl/pl/spodnie-typu-jogger-z-kolekcji-basic-p04087332.html?v1=127775477&v2=1886372
  • Odpowiedz
Szyminho
Szyminho
Szyminho 29.07.2021, 15:43:51 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Kurde, nie wiem co robić... Kończy mi się umowa w pracy, zarabiam oczywiście minimalna i idę od tego roku na studia zaoczne ale dowiedziałem się że nie dostanę umowy zlecenia tylko na czas określony-2lata.Dzieki statusowi ucznia/studenta w umowie zlecenie mógł bym zarobić trochę wiecej (brutto=netto)
Przedłużać czy szukać czegokolwiek innego z umową zlecenie? Dodam że pracuje jako parobek w sklepie meblowym i mam lekka niepełnosprawność ᶘᵒᴥᵒᶅ #praca #
  • 4
  • Odpowiedz
Perkusista008
Perkusista008
Perkusista008
29.07.2021, 18:14:40 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@2cf002b2f4: na UOP też możesz z dnia na dzień rzucić za porozumieniem stron, o ile pracodawca się zgodzi na to
  • Odpowiedz
2cf002b2f4
2cf002b2f4
2cf002b2f4
29.07.2021, 18:20:48
  • 1
@Perkusista008: no właśnie o ile się zgodzi.
  • Odpowiedz
Szyminho
Szyminho
Szyminho 27.07.2021, 22:36:07
  • 1
you know what i am saying?
Szyminho - you know what i am saying?

źródło: comment_1627425366QOgfxwe49fhXQFK4qqJ7GJ.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
drewmccxnn
drewmccxnn
drewmccxnn
27.07.2021, 22:40:52
  • 1
@Szyminho: https://youtu.be/k625HpF1iXc
  • Odpowiedz
Felix_Camora
Felix_Camora
Felix_Camora
27.07.2021, 22:45:32 via Android
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

Szyminho
Szyminho
Szyminho 24.07.2021, 11:32:47
  • 3
serio ludzie oglądają #tokio2020 i się tym jarają? :D dla mnie to nudne jak cholera, można robić milion lepszych rzeczy w tym czasie
  • 9
  • Odpowiedz
poprostukefir
poprostukefir
poprostukefir
24.07.2021, 11:33:32 via iOS
  • 4
@Szyminho: Nikt nie pytał
  • Odpowiedz
LamajHarma
LamajHarma
LamajHarma
24.07.2021, 11:33:58
  • 2
@Szyminho: A co robisz teraz?
  • Odpowiedz
Szyminho
Szyminho
Szyminho 21.07.2021, 19:14:45
  • 0
polecacie jakieś książki o SEO, e-commerce, Google ads itd itp..? chciał bym zacząć coś działać w tym kierunku
#informatyka #ksiazki #seo
  • 1
  • Odpowiedz
k.....o
k.....o
konto usunięte 22.07.2021, 17:40:35
  • 1
@Szyminho: jak zaczynasz od zera polecam kurs Lexy, poczytać blog Zgreda. Jeśli masz większy budżet warto spróbować z kursem online od PapaSEO.
  • Odpowiedz
Szyminho
Szyminho
Szyminho 21.07.2021, 19:09:20
  • 0
ma ktoś kod rabatowy na czytam.pl?
#ksiazki #zakupy
  • 1
  • Odpowiedz
s.....7
s.....7
konto usunięte 21.07.2021, 20:09:48
  • 1
@Szyminho: #!$%@? tam dają teraz a nie kody:/ Od kilku lat miesięcznie kupuję u nich za ok 300zł i nie mam żadnego kodu:D
PS kupuj przez ceneo, taniej jest
  • Odpowiedz
Szyminho
Szyminho
Szyminho 18.07.2021, 22:21:55
  • 2
mam urodziny ciekawe czy ktoś pamieta, wątpie ¯\_(ツ)_/¯
  • 9
  • Odpowiedz
Adam_Konarski_z_Katowic
Adam_Konarski_z_Katowic
Adam_Konarski_z_Katowic
18.07.2021, 22:24:53
  • 2
@Szyminho: Proszę pana, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Życzę dużo zdrowia i pieniędzy.
  • Odpowiedz
A.....z
A.....z
konto usunięte 18.07.2021, 22:25:02
  • 3
@Szyminho: wszystkiego najlepszego Cukierczku (づ•﹏•)づ
  • Odpowiedz
Szyminho
Szyminho
Szyminho 13.07.2021, 10:25:19
  • 0
link

znajde coś lepszego w tych pieniądzach?
z kodem wychodzi 500zł
#komputery #monitory
  • 3
  • Odpowiedz
Szyminho
Szyminho
Szyminho
Autor
13.07.2021, 10:36:38
  • 0
Ten ma freesynca, masz kartę AMD?


@kipowrot: nie, nvidia
27 to potwór dla mnie :D
  • Odpowiedz
kipowrot
kipowrot
kipowrot
13.07.2021, 11:06:43 via Android
  • 1
@Szyminho to szukasz monitora z G-sync albo przynajmniej 144Hz. Do 27 się przyzwyczaisz w dzień. Potem nie chcesz wracać.
https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/monitory-led/monitor-led-lg-27-27gn750?gclid=CjwKCAjw87SHBhBiEiwAukSeUcPGRswEK9XBb-99YFAm0NgjFEWCBuuzTkwQ7aMXagDHKqvECs80RxoCaiwQAvD_BwE
  • Odpowiedz
Szyminho
Szyminho
Szyminho 12.07.2021, 18:26:14
  • 0
Studia zaoczne całkowicie zdalne mają sens? mam do wyboru zdalne i 4 zjazdy weekendowe w semestrze albo całkowicie zdalne, nie wiem co wybrać (zarządzanie) #studia
  • 22
  • Odpowiedz
evilonep
evilonep
evilonep
12.07.2021, 18:49:05
  • 1
@Szyminho: kieruj się raczej wskaźnikami dla studiów stacjonarnych, jeśli dopiero planujesz zacząć karierę zawodową. Niestacjonarne są słabo miarodajne w takich zestawieniach, ponieważ musisz wziąć pod uwagę, że zdecydowana większość podejmuje się takich studiów dlatego, bo muszą mieć papier (np. firmy biorą udział w różnych przetargach), a sami studenci mają już wieloletnie doświadczenie.
  • Odpowiedz
evilonep
evilonep
evilonep
12.07.2021, 19:51:07
  • 2
@Szyminho: z doświadczenia Ci powiem, że często lepiej nie mieć studiów niż mieć skończony gównokierunek. Sprawiasz wrażenie osoby chaotycznej, chcesz iść na studia i już, bo tak sobie "wczoraj" ubzdurałeś i znalazłeś to co podesłałeś. Ja uważam, że nie warto. Skoro dorwałeś to zdalnie, a masz możliwość dojazdu w razie w. to może znajdziesz coś zdecydowanie lepszego w innym mieście i też zdalnie. Nie bądź w gorącej wodzie kąpany ( ͡
  • Odpowiedz
Szyminho
Szyminho
Szyminho 11.07.2021, 20:07:01
  • 0
OnePlus Nord N10 czy Redmi note 10 pro, dodam ze do xiaomi jestem juz troche znudzony
#telefony

Który wybrać

  • Nord N10 62.5% (5)
  • Redmi note 10 pro 37.5% (3)

Oddanych głosów: 8

  • Odpowiedz
Szyminho
Szyminho
Szyminho 09.07.2021, 06:59:30 via Android
  • 0
Specjalista ds reklamy internetowej, znajdę po tym pracę? Zastanawiam się między tym a cyberbespieczenstwem ale cykam się że na tym 2 sobie nie poradzę
#informatyka #studbaza
  • 6
  • Odpowiedz
robertx
robertx
robertx
09.07.2021, 07:01:42
  • 3
Specjalista ds reklamy internetowej


@Szyminho: Nawet nie myślałem, że taki kierunek jest na studiach (ʘ‿ʘ) Brzmi spoko ale znając życie więcej się nauczysz prowadząc samemu jakiejś fanpage itp w internecie niż na tych studiach
  • Odpowiedz
Szyminho
Szyminho
Szyminho
Autor
09.07.2021, 16:04:53
  • 0
@robertx: i potem magisterka Social Ads Specjalisty
PPC Specjalist albo e-commerce, dużo w sumie jest ofert pracy z tego w chwili obecnej
  • Odpowiedz
Szyminho
Szyminho
Szyminho 27.06.2021, 18:58:15
  • 1
jakiś pomysł na wieczorny film? dramat/nieszczęśliwa miłość coś w tym stylu
#film #netflix #hbogo
  • 7
  • Odpowiedz
grap32
grap32
grap32
27.06.2021, 18:59:25
  • 2
@Szyminho: gone girl
  • Odpowiedz
grap32
grap32
grap32
27.06.2021, 19:00:10
  • 1
@Szyminho: albo witness z Fordem, takie moje 10/10
  • Odpowiedz
Szyminho
Szyminho
Szyminho 18.06.2021, 22:59:40 via Android
  • 0
Po co ja bez koszulki chodziłem dziś :x ale pieka plecy japierdziu
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 22
  • Strona 14 z 22
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 14.08.2023

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 15.04.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 27.09.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2024

  • Nowy Wykop
  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Wykop.pl