Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko139
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Szyminho

Szyminho

Dołączył 10 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8797
  • Znaleziska 5
  • Mikroblog 8792
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 37
Szyminho
Szyminho 29.11.2020, 10:52:21 via Android
  • 0
Gdy ma się wszystkie objawy to trzeba iść robić test,trzeba to gdzieś zgłaszać? Jest taki obowiązek? #koronawirus
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PeriodFromVaginax9
PeriodFromVaginax9
29.11.2020, 10:55:18
  • 10
@Szyminho:
Pierwsze to trzeba się przejść do galerii zobaczyć co dajo taniej w black friday. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Szyminho
Szyminho 23.11.2020, 15:43:08
  • 0
kupiłem nowe kartridże do drukarki hp 2620, wymieniłem i dalej pokazuje że pusto ;x jakieś pomysły?
#drukarki #komputery
Szyminho - kupiłem nowe kartridże do drukarki hp 2620, wymieniłem i dalej pokazuje że...

źródło: comment_1606146064fbVf5D0tfJeM991wWUrAfF.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szyminho
Szyminho
Autor
23.11.2020, 16:25:39
  • 0
Styki czyste?


@gdzie_ona_mnie_zabrala: tak czyściłem
  • Odpowiedz
aniaczy
aniaczy
23.11.2020, 18:54:35
  • 0
@Szyminho: Do tej drukarki nie trzeba HP 304?
  • Odpowiedz
Szyminho
Szyminho 01.11.2020, 23:40:39
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kantek007
kantek007
01.11.2020, 23:42:28
  • 1

Komentarz usunięty przez moderatora

P.....k
P.....k
konto usunięte 03.11.2020, 10:50:06
  • 0
psim swędem


@Mathas: wygrał bo takie mają prawo wyborcze
  • Odpowiedz
Szyminho
Szyminho 28.10.2020, 19:38:51
  • 0
gra ktoś w amonga? szukam ludzi #amongus
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kyuumeitai
Kyuumeitai
28.10.2020, 19:47:10 via Android
  • 3
@Szyminho obczaj #mirkoamongus
  • Odpowiedz
Szyminho
Szyminho
Autor
28.10.2020, 22:33:28
  • 2
@dzoli: @parasolki: dzieki za gre (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
Szyminho
Szyminho 10.10.2020, 16:10:32 via Android
  • 0
Siema, jaki jest najtańszy xiaomi z nfc? #telefony
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

s.....k
s.....k
konto usunięte 10.10.2020, 16:15:49 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Szyminho: z nowych to chyba jedynie Redmi 9C. Dość świeży model u nas.
s.....k - @Szyminho: z nowych to chyba jedynie Redmi 9C. Dość świeży model u nas.

źródło: comment_1602346549Je1DMIXM2fViGdrBNyqXp7.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Szyminho
Szyminho
Autor
14.10.2020, 11:15:52
  • 0
@alcest: znzczy wiesz, ja nie potrzebuje mega telefonu, 2gb ramu, jakiś przeciętny procek i to wystarczy
aktualnie mam xiaomi a2lite i jest trochu za duży
  • Odpowiedz
Szyminho
Szyminho 08.10.2020, 22:00:08
  • 0
#modameska #streetwear co moge wziąć na zalando do 40zł? mam jakiś bon i musze wykorzystać tam
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Darknes17
Darknes17
09.10.2020, 08:04:03 via iOS
  • 0
Skarpety?
  • Odpowiedz
Szyminho
Szyminho 20.09.2020, 15:19:09 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ZglaszamToDoProkuratury
ZglaszamToDoProkuratury
20.09.2020, 15:30:54 via Android
  • 2
@mrthompson koledze pewnie chodzi o ASM :)
  • Odpowiedz
mrthompson
mrthompson
20.09.2020, 15:32:51
  • 0
@ZglaszamToDoProkuratury: dobry i ten 1 punkt, gorzej jakby z kartką zszedł xD
  • Odpowiedz
Szyminho
Szyminho 18.09.2020, 17:40:38
  • 0
Walker-Peters czy Saiss na tą kolejke? #fpl
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szyminho
Szyminho
Autor
18.09.2020, 17:55:14 via Android
  • 0
@piotrek07 to kogo na te kolejkę za 4.5?
  • Odpowiedz
ticos
ticos
18.09.2020, 18:14:24
  • 3
@Szyminho: Leeds gra z Fulham a więc zastanowiłbym się nad kimś z pary Dallas/Ayling, którzy przy dobrej grze Leeds mają potencjał żeby na dłużej zostać w składzie fplowym, ewentualnie Lamptey z Brighton
  • Odpowiedz
Szyminho
Szyminho 14.09.2020, 18:43:11
  • 0
co gdy 1 gracz na ławce też nie zagrał? liczą się punkty za 2 miejsce na ławce? #fpl
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

J.....w
J.....w
konto usunięte 14.09.2020, 18:47:47 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Szyminho: wchodzi pierwszy grający z ławki, nawet jeśli ma punkty na minusie
  • Odpowiedz
Szyminho
Szyminho 12.09.2020, 23:26:30 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szyminho
Szyminho 29.08.2020, 17:02:41
  • 1
jak by co to na phenotype spodnie na przecenie
#streetwear
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szyminho
Szyminho
Autor
29.08.2020, 22:22:33
  • 0
@Klodmonet: przecież to najlepsze spodnie techwear dostepne w pl
  • Odpowiedz
Klodmonet
Klodmonet
29.08.2020, 23:42:00 via iOS
  • 0

Komentarz usunięty przez moderatora

Szyminho
Szyminho 22.08.2020, 19:26:32
  • 0
w jakim sklepie kupie spoko spodnie nie za milion srebrników oprócz zary? #modameska
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stettiner22
Stettiner22
22.08.2020, 20:38:44
  • 1
@Szyminho: Big Star
  • Odpowiedz
Szyminho
Szyminho 14.08.2020, 21:46:27
  • 0
#modameska jak sie ma jakość w reserved?
np czegoś takiego https://www.reserved.com/pl/pl/xs361-99x/men-s-t-shirt
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szyminho
Szyminho
Autor
14.08.2020, 22:59:35
  • 1
@Felixu: a co jeśli mam wywalone w to co jest na topie i kupuje to co mi się podoba?
  • Odpowiedz
Szyminho
Szyminho
Autor
14.08.2020, 22:59:58
  • 0
@lesiakova: loteria
  • Odpowiedz
Szyminho
Szyminho 11.08.2020, 06:25:26
  • 0
jest kraków już
#matura
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szyminho
Szyminho 09.08.2020, 23:14:52
  • 2
Hayward dziś kozak
#nba
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szyminho
Szyminho 02.08.2020, 20:02:01
  • 0
szukam rodziny
#spotify
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sononaks
sononaks
08.08.2020, 13:08:07 via iOS
  • 0
@Szyminho: ja też szukam. Mam już 1 osobę
  • Odpowiedz
Szyminho
Szyminho 01.08.2020, 00:08:12
  • 2
#olx chłop sie nie może zdecydować
Szyminho - #olx chłop sie nie może zdecydować

źródło: comment_1596240488RHPWbHENubiEFD0PrSb0rT.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szyminho
Szyminho 27.07.2020, 18:40:27
  • 1
#mirkokoksy halko, jest tu ktoś z cukrzycą? mam pare pytanek (╯°□°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

p.....k
p.....k
konto usunięte 27.07.2020, 18:42:44
  • 1
@Szyminho: @Cukrzyk2000
  • Odpowiedz
Cukrzyk2000
Cukrzyk2000
27.07.2020, 19:04:12
  • 0
@Szyminho: hejka
  • Odpowiedz
Szyminho
Szyminho 19.07.2020, 14:27:57
  • 0
w jakich sklepach znajde wiecej ubrań z tego typu grafikami?
#streetwear
Szyminho - w jakich sklepach znajde wiecej ubrań z tego typu grafikami? 
#streetwear

źródło: comment_1595168852w5g1nKcnVZj76NSpOiyjFS.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kruk_98
Kruk_98
19.07.2020, 14:35:16
  • 0
@Szyminho: streetness
  • Odpowiedz
C.....k
C.....k
konto usunięte 28.07.2020, 08:07:27
  • 1

Komentarz usunięty przez autora

Szyminho
Szyminho 19.07.2020, 10:15:03 via Android
  • 58
Jeszcze trochę i do grobu :c #staroscnieradosc
Szyminho - Jeszcze trochę i do grobu :c #staroscnieradosc

źródło: comment_1595153703CCxHcLUS7zTbtBWgXcfjhd.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

C.....a
konto usunięte 19.07.2020, 10:17:28
  • 166
@Szyminho: prezent urodzinowy od babci?
  • Odpowiedz
Ikarus_260
Ikarus_260
19.07.2020, 10:23:41
  • 570
@Szyminho: Tak wyobrażam sobie ludzi z rocznika 2000.
Ikarus_260 - @Szyminho: Tak wyobrażam sobie ludzi z rocznika 2000.

źródło: comment_1595154218OFbQ7SzfgKXU8HSZrIBb2M.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • Strona 15 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 14.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 15.04.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 27.09.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2025

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking