@Szyminho wygrywać :D PS jak za dużo będziesz wygrywał to system też może stwierdzić że masz farta i Ci obniżyć mmr :p. Ale jak będziesz dużo wygrywał to w końcu mmr skoczy do góry.
AMA - Krzysztof Bosak Wykopowicze! Zapraszam Was do zadawania pytań w moim #AMA na Wykop.pl. Odpowiem na tyle, na ile będę w stanie!#wykop #wybory #wyboryprezydenckie2020 #polska #ama #prezydenckieama2020 #tylkonocny
@Szyminho: why not, ja zawsze zakładam codziennie podkoszulek/ke, ale najczesciej czarną/szarą, chyba, ze musze byc w jasnej koszuli to białą, tak juz mam, a białe z czarnym idealnie do siebie pasuje. ( ͡°͜ʖ͡°)
#csgo jak to teraz wyglada z cs? chodzi o ten darmowy miałem konto z1500 godzinami ale oddałem koledze,chciał bym sobie zagrać teraz tak na chillku, jak wyexpie 2 lvl to bede normalnie mógł zagrać ze znajomymi?
Jestem na kupnie paneli fotowoltaicznych 10kwp. Może jest tu ktoś ogarniający temat? Może ktoś coś poleca? Mam niewielkie zapotrzebowanie na prąd ale chce nim ogrzewać dom. Dobry pomysł? #energetyka #fotowoltaika
1.jak ustawić żeby pole formularzu nie mogło być puste? 2.Jak wypisywać pod formularzem dane które zostały wybrane w z checkboxa? siedzę przy tym i nie mogę wymyślić, wyświetla mi tylko 1 pozycję, a gdy wybiorę 2 to wywala wszystko.
PS jak za dużo będziesz wygrywał to system też może stwierdzić że masz farta i Ci obniżyć mmr :p. Ale jak będziesz dużo wygrywał to w końcu mmr skoczy do góry.