#f1 Yuki musisz
Szumixx3390 via Wykop
- 3
@djtartini1: większe nadzieje pokładam w mercedesie, byle że mclareny startowały by z pitlane to wtedy tsunoda byłby blisko
- 5
Jak nie idzie to nie idzie, jak bolid w przyszłym roku nie wyjdzie to takiej szansy na tytuł jak miał w tym roku mieć już nie będzie ( ͡º ͜ʖ͡º)
#f1
#f1
źródło: 588212603_122111924049049390_8493471804256153765_n
Pobierz
Szumixx3390 via Wykop
- 0
@iselilja: poddał? hah
- 10
- 23
#f1 i nie trzeba by było się przekonywać do Mercedesa i kupować ich merch ¯\(ツ)/¯
źródło: 1000026425
Pobierz
Szumixx3390 via Wykop
- 1
@iselilja: nie trzeba kupować merchu mercedesa, można kupić merch verstappena
- 13
#f1 Ollie Bearmann za incydent podczas czerwonej flagi pod koniec FP3 ( gdzie sie rozwalil ) , dostal karę cofnięcia o 10 miejsc i 4 punkty karne
źródło: 1000021633
Pobierz
Szumixx3390 via Wykop
- 0
@Incel_Core2Duo: może bearmanowi też wywaliło gierkę
- 19
@Szumixx3390: jemu nalezy sie chlosta na dupe. Ja bym go wychowal
- 32
Szumixx3390 via Wykop
- 1
@RitmoXL: 5 seconds time penalty
po co ja to oglądam #f1
Szumixx3390 via Wykop
- 1
@grzypAtomowy: ja też nie wiem, chyba się boję że jeży wygra
- 0
#f1 jaki uszkodzenia ma HAM? Nie kojarzę żeby coś wcześniej o tym mówili
Szumixx3390 via Wykop
- 1
@Izziy: można dostrzec dyndającą głowę owego gryzonia z przedniego skrzydła hamiltona!
#f1 jak się colapinto znalazł na 15???
Szumixx3390 via Wykop
- 0
@Kurczak_w_sosie_slodko-kwasnym: wy psze cił
#f1 ktos napisze co się takiego działo w lemans, że lepiej się ogladało niż F1? mnie jednak 24h przerażają ale zastanawiam się cyz nie spróbować za rok.
Szumixx3390 via Wykop
- 8
@Zloty_Siekacz: bo kubica jechał
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Szumixx3390 via Wykop
- 11
@Raziel91: bo porsche z--------a
konto usunięte via Wykop
- 6
źródło: steamuserimages-a.akamaihd
Pobierz@Szumixx3390 ha tfu
#f1 po co Tsunoda kręci czasy? I tak będzie ostatni
Szumixx3390 via Wykop
- 2
@dodi-lukebakio: wykonuje swoją pracę bo jest kierowcą ¯\(ツ)/¯
- 16
Szumixx3390 via Wykop
- 0
@winsxspl: OUT
- 2
Jeśli VER jeszcze wahał się czy zmienić zespół to dzisiejszy wyścig mógł o tym przesądzić. O ile samochód nie był doskonały to zawsze coś tam nadrabiali strategią. Dzisiaj samochód wydawał się być w miarę OK ale strategia zawiodła na całej linii. Tsunodzie też chyba wymyślili jakieś szachy 5D. Jeśli dobrze kojarzę to już podebrano ludzi RBR. Ostatnio pojawiły się plotki że Horner mógłby przejść do Ferrari. Jeszcze skończy się tym że odejdzie
Szumixx3390 via Wykop
- 2
@Gieekaa: strategia była bardzo dobra, złe były opony po SC
Osiągnięcia
Rocznica
od 29.11.2025Rocznica

















źródło: image
Pobierzźródło: 1000051083
Pobierz