Superstitio via Wykop
- 0
@Villeman: przecież.jak jest ciepło to śnieg nie pada tylko jak zimno jest, w lato śnieg nie pada
co robić jak mam powietrze w brzuchu
Superstitio via Wykop
- 1
Superstitio via Wykop
- 2
@Polski_Polak_Z_Polski_PL: to był taki ośki co wrzucał zdjęcia kołchozu swojego starego i trollowal że tam pracuje a tak naprawdę ciemiezyl kołchoźników na stanowisku syn starego
- 1
Ja prdl w Radomiu już ciemno a w Szczecinie jeszcze jasno.
Superstitio via Wykop
- 0
@dzieju41: u mnie też jasno
- 1
Dawniej w upały biegało się po dworze do wieczora. Dzisiaj przejście z parkingu do sklepu jest wydarzeniem sportowym.
Superstitio via Wykop
- 3
@sarnita: dawniej pewnie się miesciles w zakresie normalnego BMI
Generalnie nie lubię tych kanałów z reakcjami, bo w większości czuć tą ścieme (LOL PIERWSZY RAZ TO SŁYSZĘ) ale ten kanał lubię, bo widać że tata z niejednego pieca jadł. Ehhh fajna relacja syna z ojcem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#czarnuszyrap #rap #youtube #2pac
#czarnuszyrap #rap #youtube #2pac

Superstitio via Wykop
- 0
@Mega_Smieszek: xD
Dzisiaj będzie po raz pierwszy tropikalna noc w Polsce, to znaczy w meteorologii, że temperatura nie spadnie poniżej 20⁰C ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#przegryw
#przegryw
Superstitio via Wykop
- 0
@majkel_scofield: moje habanero to dojebia teraz na masie
Tej to upał nie przeszkadza, trawnik już wypaliło przed nią, bo nie podlewam, a ta stoi i pachnie tak że z 15 metrów czuć.
Trzebaby to może ściąć, zrobić jakiś hydrolat i będę miał do psikania mgiełke znowu na pół roku, komary płoszy, muchy i inne takie i pachnie ładnie w sumie.
#ogrodnictwo #rosliny
Trzebaby to może ściąć, zrobić jakiś hydrolat i będę miał do psikania mgiełke znowu na pół roku, komary płoszy, muchy i inne takie i pachnie ładnie w sumie.
#ogrodnictwo #rosliny
źródło: 4288
PobierzDzisiaj na obiad taki farsz z mięsem mielonym pieczarkami i serem chedarem
źródło: 17825616836527683411294377463952
Pobierz
Superstitio via Wykop
- 1
@kakaowy_chlebicek: spoko, ale ja to bym najpierw mięso podsmazyl, dodał pieczarek a na koniec sera jak już się pieczarki podduszą.
Superstitio via Wykop
- 0
@JustynM: czemu tak? Pieczarki się raczej krócej smaży niż mieso
Superstitio via Wykop
- 0
@JustynM: smazylem, i to rzeczywiście smazylem ma sucho a nie jak większość że pół sekundy to się smaży a później dusi.
Ja bym to zrobił tak że mięso podsmażyć, przesunąć na bok patelni, dorzucić pieczarki, jak się przygrzeje to zmieszać z mięsem, na koniec ser.
Tak wszystko wymieszane razem to jakoś dziwnie mi się wydaje.
Ja bym to zrobił tak że mięso podsmażyć, przesunąć na bok patelni, dorzucić pieczarki, jak się przygrzeje to zmieszać z mięsem, na koniec ser.
Tak wszystko wymieszane razem to jakoś dziwnie mi się wydaje.
#polityka Ciekawe o czym tak dyskutują?
źródło: HL0CcxgWIAAy5KJ
Pobierz
Superstitio via Wykop
- 3
@CipakKrulRzycia: Włoszka to pewnie trucicielka jak nasza Bona nieboszczka, to pewnie mu tłumaczy czemu Batyr przeżył otrucie w kampanii, i co mu tam dać na następny raz.
- 343
Superstitio via Wykop
- 4
@Pariashu: to ładnie zrobiona ta redukcja jak -12kg a jeszcze tyle miecha wisi na chłopie.
Jakaś wysokobiałkowa dieta i z---------c czy coś dorzucone było?
Jakaś wysokobiałkowa dieta i z---------c czy coś dorzucone było?
- 1
źródło: firefox_p2m3rK3ETh
Pobierz
Superstitio via Wykop
- 0
@IreuN: u mnie tak, bez klimy xd
Jak Ty tam masz 25 stopni z klima, to ściany masz z blachy trapezowej bez izolacji?
Co prawda to zdjęcie ze spiżarni, tam jest jakieś 2 stopnie mniej niż w pozostałej części domu, ale u mnie wystarcza rolety zewnętrzne zamykać od strony gdzie akurat jest słońce i jest jakieś 22 w domu.
Jak Ty tam masz 25 stopni z klima, to ściany masz z blachy trapezowej bez izolacji?
Co prawda to zdjęcie ze spiżarni, tam jest jakieś 2 stopnie mniej niż w pozostałej części domu, ale u mnie wystarcza rolety zewnętrzne zamykać od strony gdzie akurat jest słońce i jest jakieś 22 w domu.
źródło: 4282
Pobierz
Superstitio via Wykop
- 3
@IreuN: tak mogłem się domyślić że z chowu klatkowego, tylko taki plebs chwali się że ma klime
Superstitio via Wykop
- 0
@IreuN: ta, typowy produkt chowu klatkowego, jedyne co ma w perspektywie to jakieś szeregówki, czegoś lepszego nawet jego mózg nie przetwarza xd
Do tego próbuje się chwalić klimą która pewnie założył z trzy dni temu i musi się pochwalić że ma lepiej niż sąsiad z tej samej obesrsnej klatki.
Ja się stąd ewakuuje, jak kiedyś będziesz w jakimś nowszym domu jednorodzinnym z widokiem na las to żebyś wylewu tylko nie
Do tego próbuje się chwalić klimą która pewnie założył z trzy dni temu i musi się pochwalić że ma lepiej niż sąsiad z tej samej obesrsnej klatki.
Ja się stąd ewakuuje, jak kiedyś będziesz w jakimś nowszym domu jednorodzinnym z widokiem na las to żebyś wylewu tylko nie
- 14
Oho, pogotowie jedzie na wieś.
Ciekawe czy baby stare przezwycięża chęć stanięcia przy płocie i patrzenia gdzie się zatrzyma, czy zaryzykują zdechniecie z gorącą.
#przegryw
Ciekawe czy baby stare przezwycięża chęć stanięcia przy płocie i patrzenia gdzie się zatrzyma, czy zaryzykują zdechniecie z gorącą.
#przegryw
Superstitio via Wykop
- 1
@Mechamaru: zaraz kolejne trzy po nie wezwą, na ulicy patelnia doslownie
Superstitio via Wykop
- 0
@Mechamaru: ale mnie w-----a przedstawianie Odyna jako starca, to jakieś późne chyba wyobrażenia, takie odniesienie do chrześcijańskiego Boga Ojca.
W Sagach to raczej taki krzepki czterdziestolatek w czymś w rodzaju anty kryzysu wieku średniego, ma przygody e-------e, zabawia się jakimiś intrygami itd.
Taki chłop w sile wieku co już osiągnął wszystko i się bawi życiem.
Ten gandalfowy styl to mi w ogóle nie pasuje do obrazu przedstawionego w opowieściach.
W Sagach to raczej taki krzepki czterdziestolatek w czymś w rodzaju anty kryzysu wieku średniego, ma przygody e-------e, zabawia się jakimiś intrygami itd.
Taki chłop w sile wieku co już osiągnął wszystko i się bawi życiem.
Ten gandalfowy styl to mi w ogóle nie pasuje do obrazu przedstawionego w opowieściach.
- 17
Na upały najlepszy ciepły posiłek (zupa). Nie lody, nie klimatyzacja... Ogień zwalcz lawą - tak mówią se...
#przegryw
#przegryw
źródło: what-the-actual-fuck-v0-77ejzylp31nb1
Pobierz
Superstitio via Wykop
- 4
@Mr_3nKi_: ja lubię w upał gorący napar z mięty, ale taki mocny, ciemny
#przegryw
z rozrywek to se pojade chyba i kupie wode gazowanom
z rozrywek to se pojade chyba i kupie wode gazowanom
Superstitio via Wykop
- 0
@przybysz_miedzygwiezdny: na bogato, ja to wodę mam w kranie, ale jak kto bogaty to może się bawic
Superstitio via Wykop
- 0
@lubie-sernik:
To chyba samo jeździ, to bez znaczenia
Kupiłbym gdyby kierownica była po normalnej stronie xD
To chyba samo jeździ, to bez znaczenia
- 3
Ile juz macie stopni? #przegryw
Superstitio via Wykop
- 1
@razooor: ja stabilne 36,6













ktoś też?
#jedzenie #jedzzwykopem #dieta