Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko144
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Superstitio

Superstitio

Dołączył 1 tydz. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 416
  • Znaleziska 13
  • Mikroblog 403
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 5
Zoyav
Zoyav
20 godz. i 10 min temu
  • 3
mam takie dziwne upodobanie że wszystko lubię jeść bez soli np. pomidory, rzodkiewki, orzechy ziemne, frytki itd. jak ktoś mi postawi posolone to zjem ale bez soli mi bardziej smakuje

ktoś też?

#jedzenie #jedzzwykopem #dieta
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Superstitio
Superstitio 20 godz. i 9 min temu via Wykop
  • 0
@Zoyav: ja wolę z solą
  • Odpowiedz
Villeman
Villeman
20 godz. i 13 min temu
  • 776
Ja p------e dzięki Bogu, że nie pada śnieg. Wyobraźcie sobie odśnieżać w ten gorąc.
#lato #upal #pogoda #heheszki
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Superstitio
Superstitio 20 godz. i 12 min temu via Wykop
  • 0
@Villeman: przecież.jak jest ciepło to śnieg nie pada tylko jak zimno jest, w lato śnieg nie pada
  • Odpowiedz
grand_khavatari
grand_khavatari
20 godz. i 35 min temu
  • 1
co robić jak mam powietrze w brzuchu
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Superstitio
Superstitio 20 godz. i 29 min temu via Wykop
  • 1
@grand_khavatari:
Superstitio - @grand_khavatari:

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
Polski_Polak_Z_Polski_PL
Polski_Polak_Z_Polski_PL
Polski_Polak_Z_Polski_PL
20 godz. i 45 min temu
  • 7
kim byl remzal?

#przegryw
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Superstitio
Superstitio 20 godz. i 39 min temu via Wykop
  • 2
@Polski_Polak_Z_Polski_PL: to był taki ośki co wrzucał zdjęcia kołchozu swojego starego i trollowal że tam pracuje a tak naprawdę ciemiezyl kołchoźników na stanowisku syn starego
  • Odpowiedz
dzieju41
dzieju41
20 godz. i 44 min temu
  • 1
Ja prdl w Radomiu już ciemno a w Szczecinie jeszcze jasno.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Superstitio
Superstitio 20 godz. i 40 min temu via Wykop
  • 0
@dzieju41: u mnie też jasno
  • Odpowiedz
sarnita
sarnita
20 godz. i 48 min temu
  • 1
Dawniej w upały biegało się po dworze do wieczora. Dzisiaj przejście z parkingu do sklepu jest wydarzeniem sportowym.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Superstitio
Superstitio 20 godz. i 47 min temu via Wykop
  • 3
@sarnita: dawniej pewnie się miesciles w zakresie normalnego BMI
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
20 godz. i 50 min temu
  • 0
Generalnie nie lubię tych kanałów z reakcjami, bo w większości czuć tą ścieme (LOL PIERWSZY RAZ TO SŁYSZĘ) ale ten kanał lubię, bo widać że tata z niejednego pieca jadł. Ehhh fajna relacja syna z ojcem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#czarnuszyrap #rap #youtube #2pac
Mega_Smieszek - Generalnie nie lubię tych kanałów z reakcjami, bo w większości czuć t...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Superstitio
Superstitio 20 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 0
@Mega_Smieszek: xD
  • Odpowiedz
majkel_scofield
majkel_scofield
20 godz. i 55 min temu
  • 5
Dzisiaj będzie po raz pierwszy tropikalna noc w Polsce, to znaczy w meteorologii, że temperatura nie spadnie poniżej 20⁰C ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#przegryw
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Superstitio
Superstitio 20 godz. i 53 min temu via Wykop
  • 0
@majkel_scofield: moje habanero to dojebia teraz na masie
  • Odpowiedz
Superstitio
Superstitio 21 godz. i 9 min temu
  • 9
Tej to upał nie przeszkadza, trawnik już wypaliło przed nią, bo nie podlewam, a ta stoi i pachnie tak że z 15 metrów czuć.
Trzebaby to może ściąć, zrobić jakiś hydrolat i będę miał do psikania mgiełke znowu na pół roku, komary płoszy, muchy i inne takie i pachnie ładnie w sumie.

#ogrodnictwo #rosliny
Superstitio - Tej to upał nie przeszkadza, trawnik już wypaliło przed nią, bo nie pod...

źródło: 4288

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kakaowy_chlebicek
kakaowy_chlebicek
wczoraj, 12:01:35
  • 5
Dzisiaj na obiad taki farsz z mięsem mielonym pieczarkami i serem chedarem
kakaowy_chlebicek - Dzisiaj na obiad taki farsz z mięsem mielonym pieczarkami i serem...

źródło: 17825616836527683411294377463952

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Superstitio
Superstitio wczoraj, 12:13:07 via Wykop
  • 1
@kakaowy_chlebicek: spoko, ale ja to bym najpierw mięso podsmazyl, dodał pieczarek a na koniec sera jak już się pieczarki podduszą.
  • Odpowiedz
Superstitio
Superstitio wczoraj, 13:43:54 via Wykop
  • 0
@JustynM: czemu tak? Pieczarki się raczej krócej smaży niż mieso
  • Odpowiedz
Superstitio
Superstitio 22 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 0
@JustynM: smazylem, i to rzeczywiście smazylem ma sucho a nie jak większość że pół sekundy to się smaży a później dusi.
Ja bym to zrobił tak że mięso podsmażyć, przesunąć na bok patelni, dorzucić pieczarki, jak się przygrzeje to zmieszać z mięsem, na koniec ser.
Tak wszystko wymieszane razem to jakoś dziwnie mi się wydaje.
  • Odpowiedz
CipakKrulRzycia
CipakKrulRzycia
23 godz. i 26 min temu
  • 3
#polityka Ciekawe o czym tak dyskutują?
CipakKrulRzycia - #polityka Ciekawe o czym tak dyskutują?

źródło: HL0CcxgWIAAy5KJ

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Superstitio
Superstitio 23 godz. i 22 min temu via Wykop
  • 3
@CipakKrulRzycia: Włoszka to pewnie trucicielka jak nasza Bona nieboszczka, to pewnie mu tłumaczy czemu Batyr przeżył otrucie w kampanii, i co mu tam dać na następny raz.
  • Odpowiedz
Pariashu
Pariashu
23 godz. i 25 min temu
  • 343
#przegryw 6 miechów bez alkoholu, 12kg smalcu mniej. Zamiast leczyć kaca jak przez ostatnie 25 lat w każdy weekend, poszedłem na siłkę i dziękuję Jezusowi że mi pomógł pokonać demona wódy. Amen
Pariashu - #przegryw 6 miechów bez alkoholu, 12kg smalcu mniej. Zamiast leczyć kaca j...

źródło: IMG_5338

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Superstitio
Superstitio 23 godz. i 23 min temu via Wykop
  • 4
@Pariashu: to ładnie zrobiona ta redukcja jak -12kg a jeszcze tyle miecha wisi na chłopie.
Jakaś wysokobiałkowa dieta i z---------c czy coś dorzucone było?
  • Odpowiedz
IreuN
IreuN
IreuN
wczoraj, 15:54:16
  • 1
A wy co tam? Smażycie się w 35 stopniach? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#lato #klimatyzacja #z-------------j
IreuN - A wy co tam? Smażycie się w 35 stopniach? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#lato #klimatyzacja #z...

źródło: firefox_p2m3rK3ETh

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Superstitio
Superstitio wczoraj, 15:56:20 via Wykop
  • 0
@IreuN: u mnie tak, bez klimy xd
Jak Ty tam masz 25 stopni z klima, to ściany masz z blachy trapezowej bez izolacji?
Co prawda to zdjęcie ze spiżarni, tam jest jakieś 2 stopnie mniej niż w pozostałej części domu, ale u mnie wystarcza rolety zewnętrzne zamykać od strony gdzie akurat jest słońce i jest jakieś 22 w domu.
Superstitio - @IreuN: u mnie tak, bez klimy xd
Jak Ty tam masz 25 stopni z klima, to ...

źródło: 4282

Pobierz
  • Odpowiedz
Superstitio
Superstitio wczoraj, 16:03:37 via Wykop
  • 3
@IreuN: tak mogłem się domyślić że z chowu klatkowego, tylko taki plebs chwali się że ma klime
  • Odpowiedz
Superstitio
Superstitio 23 godz. i 57 min temu via Wykop
  • 0
@IreuN: ta, typowy produkt chowu klatkowego, jedyne co ma w perspektywie to jakieś szeregówki, czegoś lepszego nawet jego mózg nie przetwarza xd
Do tego próbuje się chwalić klimą która pewnie założył z trzy dni temu i musi się pochwalić że ma lepiej niż sąsiad z tej samej obesrsnej klatki.
Ja się stąd ewakuuje, jak kiedyś będziesz w jakimś nowszym domu jednorodzinnym z widokiem na las to żebyś wylewu tylko nie
  • Odpowiedz
Superstitio
Superstitio wczoraj, 13:47:38
  • 14
Oho, pogotowie jedzie na wieś.
Ciekawe czy baby stare przezwycięża chęć stanięcia przy płocie i patrzenia gdzie się zatrzyma, czy zaryzykują zdechniecie z gorącą.

#przegryw
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Superstitio
Superstitio
Autor
wczoraj, 13:53:51 via Wykop
  • 1
@Mechamaru: zaraz kolejne trzy po nie wezwą, na ulicy patelnia doslownie
  • Odpowiedz
Superstitio
Superstitio
Autor
wczoraj, 14:48:40 via Wykop
  • 0
@Mechamaru: ale mnie w-----a przedstawianie Odyna jako starca, to jakieś późne chyba wyobrażenia, takie odniesienie do chrześcijańskiego Boga Ojca.
W Sagach to raczej taki krzepki czterdziestolatek w czymś w rodzaju anty kryzysu wieku średniego, ma przygody e-------e, zabawia się jakimiś intrygami itd.
Taki chłop w sile wieku co już osiągnął wszystko i się bawi życiem.
Ten gandalfowy styl to mi w ogóle nie pasuje do obrazu przedstawionego w opowieściach.
  • Odpowiedz
Superstitio
Superstitio wczoraj, 13:42:44
  • 6
Nie ma co narzekać, w spiżarni całkiem znośne warunki do życia.

#pogoda #l-------------j #przegryw
Superstitio - Nie ma co narzekać, w spiżarni całkiem znośne warunki do życia.

#pogod...

źródło: 4282

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mr_3nKi_
Mr_3nKi_
wczoraj, 11:58:37
  • 17
Na upały najlepszy ciepły posiłek (zupa). Nie lody, nie klimatyzacja... Ogień zwalcz lawą - tak mówią se...
#przegryw
Mr3nKi - Na upały najlepszy ciepły posiłek (zupa). Nie lody, nie klimatyzacja... Ogie...

źródło: what-the-actual-fuck-v0-77ejzylp31nb1

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Superstitio
Superstitio wczoraj, 11:59:47 via Wykop
  • 4
@Mr_3nKi_: ja lubię w upał gorący napar z mięty, ale taki mocny, ciemny
  • Odpowiedz
przybysz_miedzygwiezdny
przybysz_miedzygwiezdny
wczoraj, 09:16:55
  • 9
#przegryw
z rozrywek to se pojade chyba i kupie wode gazowanom
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Superstitio
Superstitio wczoraj, 09:17:37 via Wykop
  • 0
@przybysz_miedzygwiezdny: na bogato, ja to wodę mam w kranie, ale jak kto bogaty to może się bawic
  • Odpowiedz
lubie-sernik
lubie-sernik
wczoraj, 09:03:13
  • 1
I nie wiem w końcu po ile ta Tesla. Oni w tej Tajlandii to tak po angielsku dziwnie mówią, że nie da się dowiedzieć żadnej ceny.

Kupiłbym gdyby kierownica była po normalnej stronie xD

#tesla #podroze
lubie-sernik - I nie wiem w końcu po ile ta Tesla. Oni w tej Tajlandii to tak po angi...

źródło: 16515

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Superstitio
Superstitio wczoraj, 09:11:07 via Wykop
  • 0
@lubie-sernik:

Kupiłbym gdyby kierownica była po normalnej stronie xD


To chyba samo jeździ, to bez znaczenia
  • Odpowiedz
razooor
razooor
razooor
wczoraj, 09:05:45
  • 3
Ile juz macie stopni? #przegryw
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Superstitio
Superstitio wczoraj, 09:08:32 via Wykop
  • 1
@razooor: ja stabilne 36,6
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
  • Strona 2 z 7
  • >

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking