Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko163
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
SponsorPatologi
SponsorPatologi

SponsorPatologi

Dołączył 1 rok temu
  • Obserwuj
  • Akcje 207
  • Znaleziska 51
  • Mikroblog 156
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4
paluszki_rybne
paluszki_rybne
17.06.2026, 07:33:15
  • 16
#gothic

ja p------e jak ja kocham górniczą dolinę wlasnie pije sobie ryzowke w domu, scierwojad zwalony, najedzony potrawka z chrzaszcza od snaffa. Nic mi wiecej nie potrzeba ogladam sobie rzeczy o ostrzeniu miecza u harrada na youtube, wrzod siedzi mi na kolanach. Przypominam scierwojad zwalony wiec zero potrzeb zero testosteronu nie musze z nikim walczyc bo nie mam o co. Mam brylki rudy mam potrawke z chrzaszcza i bezpieczenstwo i
paluszki_rybne - #gothic 

ja p------e jak ja kocham górniczą dolinę wlasnie pije sob...

źródło: IMG_0772

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SponsorPatologi
SponsorPatologi
SponsorPatologi 17.06.2026, 07:36:18 via Wykop
  • 0
@paluszki_rybne: a scierwojad zwalony?
  • Odpowiedz
miki4ever
miki4ever
15.06.2026, 17:58:56
  • 4
#mecz i po co takie Wyspy Zielonego Przylądka na mundial wciskają?

Na razie to powiększenie Mundialu zamknęło gembe tym co płakali, że Europa ma za mało drużyn i będą dwucyfrowe wyniki
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SponsorPatologi
SponsorPatologi
SponsorPatologi 15.06.2026, 18:03:31 via Wykop
  • 0
@miki4ever: bo to czysta kalkulacja nie oplaca sie grac na maxa w 1 meczach bo nawet z 3 miejsca sie awansuje. Buki trzepia kase a jakby to byla runda finalowa to by ich zezlomowali hiszpanie. Wlasnie to powiekszenie zabija ducha mundialu gdzie powinno sie grac na pelnych obrotach od 1 minuty. Kiedys bylo mniej druzyn mniej niz 32 i to mialo sens. Teraz seans reklam dla debili
  • Odpowiedz
KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
31.03.2026, 11:01:36
  • 9
OSKAR PIETRUSZEWSKI WLASNIE ZROBIL PORANNĄ KAC KUPĘ

A METI KASZ 1,8 PROMILA W WYDYCHANYM

BĘDZIE DOBRZE

#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SponsorPatologi
SponsorPatologi
SponsorPatologi 31.03.2026, 11:13:55 via Wykop
  • 7
@Zi3L0nk4: mowil ze nie mogl spac bo ktos klaskal cala noc w pokoju obok
  • Odpowiedz
luke-mat
luke-mat
luke-mat
24.03.2026, 04:56:43
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SponsorPatologi
SponsorPatologi
SponsorPatologi 24.03.2026, 07:23:32 via Wykop
  • 0
@UsmiechnietyBit: 3 wojna swiatowa o przyszloroczna pokojowa nagrode nobla
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
24.03.2026, 00:40:22
  • 55
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SponsorPatologi
SponsorPatologi
SponsorPatologi 24.03.2026, 02:11:25 via Wykop
  • 2
@wfyokyga: https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/08/GAd4tw8xhym9Yjc31WhOWyMn0TuadYMx.mp4
  • Odpowiedz
cyconiusz
cyconiusz
20.03.2026, 21:25:20
  • 6
wypłaszczenie Tabeli zgodnie z planem xD

Wołam @marcelus jako autora grafiki i osobę, która zaproponowała xPT jako współczynnik płaskiej tabeli xD

#ekstraklasa
cyconiusz - wypłaszczenie Tabeli zgodnie z planem xD 

Wołam @marcelus jako autora gr...

źródło: 187ae214247d13f22dc97a8e3dcaadcdb9cea69d6a424513134c5839c8c03599,w800

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SponsorPatologi
SponsorPatologi
SponsorPatologi 20.03.2026, 21:32:25 via Wykop
  • 3
@cyconiusz: i niech ktos powie ze nie zyjemy w symulacji xD
  • Odpowiedz
SponsorPatologi
SponsorPatologi
SponsorPatologi 19.03.2026, 17:01:57
  • 18
#gielda https://m.youtube.com/watch?v=sNiiGruLJ7M&pp=ygUbWW91IHdpbGwgd2lsbCBzbyBtdWNoIHRydW1w
SponsorPatologi - #gielda https://m.youtube.com/watch?v=sNiiGruLJ7M&pp=ygUbWW91IHdpbG...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PopeLeon
PopeLeon
PopeLeon
21.03.2026, 06:47:30 via Wypok
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

564

Trump obwinia za atak na iran...

Pokaż treści 18+

Trump obwinia za atak na iran...

Trump obwinia teraz Pete Hegseth, @jaredkushner, Steve Wittkoff i @SecRubio za swoją decyzję o ataku na Iran.

Tired_
z
x.com
dodany: 13.03.2026, 17:53:43
  • 99
  • #
    usa
  • #
    wojna
  • #
    iran
  • #
    bliskiwschod
  • #
    informacje
  • #
    trump
SponsorPatologi
SponsorPatologi
SponsorPatologi 14.03.2026, 10:08:18 via Wykop
  • 3
@wojtek321: kurde faja czemu Cory i Trevor wyslali 2 lotniskowce? My o tym nic nie wiemy
SponsorPatologi
SponsorPatologi
SponsorPatologi 05.03.2026, 12:08:50
  • 17
#gielda ma ktos moze tego screena o chlopaku co mysli ze mozna zyc z gieldy i oglada gale fame? Nigdzie nie moge znalesc.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SponsorPatologi
SponsorPatologi
SponsorPatologi
Autor
05.03.2026, 12:13:42 via Wykop
  • 8
@ahahbabaqvvdichch: 1 osoba zart zalapala xD
  • Odpowiedz

2725

Influancer płacący podatki w Portugalii i przebywający w Dubaju...

Pokaż treści 18+

Influancer płacący podatki w Portugalii i przebywający w Dubaju...

Oburzony na polski rząd za brak ewakuacji do kraju.

saakaszi
z
x.com
dodany: 04.03.2026, 07:36:32
  • 171
  • #
    iran
  • #
    wojna
  • #
    polska
  • #
    geopolityka
  • #
    finanse
  • #
    neuropa
SponsorPatologi
SponsorPatologi
SponsorPatologi 04.03.2026, 09:58:02 via Wykop
  • -17
@Grzesiok: nie zebym bronil tych pseudo gwiazd bo sympatia do nich nie palam ale widze ze wykopki wydaly wyrok na wszystkich co mieszkaja za granica i placa podatki zagranica. Brak prawa do pomocy panstwa. A czy wrazie wybuchu wojny w Polsce wszystkich tych co nie mieszkaja w Pl i placa podatki gdzie indziej powinno sie zwolnic z obowiazku obrony panstwa? Skoro na nic nie moga liczyc to nie musza bronic
dumbass223
dumbass223
dumbass223
02.03.2026, 19:37:36
  • 364
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SponsorPatologi
SponsorPatologi
SponsorPatologi 02.03.2026, 19:52:50 via Wykop
  • 31
@bradbellick1: podaj linka do zrodla kolega pyta( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Winter_Scorpion
Winter_Scorpion
26.02.2026, 18:41:23
  • 5
Konon czuwa z nieba ( ͡° ͜ʖ ͡°) #mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SponsorPatologi
SponsorPatologi
SponsorPatologi 26.02.2026, 18:43:02 via Wykop
  • 3
@Winter_Scorpion: a major kupil truskawki
  • Odpowiedz
SponsorPatologi
SponsorPatologi
SponsorPatologi 22.02.2026, 14:13:15
  • 0
#strumyk da ktos link na priv pls
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WendzonyBorsuk
WendzonyBorsuk
22.02.2026, 14:15:03 via Wykop
  • 0
@SponsorPatologi: podbijam, również potrzeba...
  • Odpowiedz
PszneJedzenie
PszneJedzenie
PszneJedzenie
28.02.2026, 21:02:23 via Wykop
  • 0
@WendzonyBorsuk: Znaleźliście jakiś link do strumyka?
  • Odpowiedz
dict
dict
06.02.2026, 00:23:40
  • 1
Tak wygląda słonik, co trąbą grzebie w ziemi. #bitcoin
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SponsorPatologi
SponsorPatologi
SponsorPatologi 06.02.2026, 01:30:23 via Wykop
  • 0
@dict: dobre
  • Odpowiedz
SebastianTRX
SebastianTRX
SebastianTRX
04.02.2026, 14:44:35
  • 3
W końcu przyjdzie boss grubasów i wykupi wszystkich po kolei jak durni ( ͡º ͜ʖ͡º)

#kryptowaluty #bitcoin
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SponsorPatologi
SponsorPatologi
SponsorPatologi 04.02.2026, 15:10:18 via Wykop
  • 1
@SebastianTRX: pytanie tylko kiedy
  • Odpowiedz
RenoJackson
RenoJackson
04.02.2026, 10:57:10
  • 1
Witam wszystkich... Poszukuję osób które zostały oszukane przez @Korges. Wierząc w jego przemowy, uwierzyłem że ASTER będzie ciągle rósł. Kupowałem ASTER po 1,5$, 1,35$, 1,2$, 1$, 0,9$, 0,8$... Kupiłem go za pieniądze które miały iść na naprawe uzębienia. Wydałem łącznie 50 tys zł... Jestem na ten moment ponad 35 tys w plecy... A teraz do sedna poszukuję osób które dały się naciągnąć temu oszustowi tak jak ja. Proszę również o
RenoJackson - Witam wszystkich... Poszukuję osób które zostały oszukane przez @Korges...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SponsorPatologi
SponsorPatologi
SponsorPatologi 04.02.2026, 12:19:32 via Wykop
  • 1
@RenoJackson: mecenasie a dalo by rade za 20 szatoszi? Mnie tez oszukal wydalem pieniadze ktore mialy byc przeznaczone na splate raty providenta zaciagnietego na zakup zlota za 5700dolarow za uncje.
  • Odpowiedz
KucykMocy
KucykMocy
03.02.2026, 21:06:09
  • 2
#kryptowaluty #bitcoin
Codziennosc w tradingu.
Zapiety Long (jak sie okazalo - na dnie), wybity o 100$
Od tamtego momentu spreżyna juz ponad 5%.
Codziennosc w tradingu, ktora po pewnym czasie splywa jak po kaczce. Poprostu nieudana proba, ktorych pełno.
KucykMocy - #kryptowaluty #bitcoin
Codziennosc w tradingu. 
Zapiety Long (jak sie oka...

źródło: 1000021068

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SponsorPatologi
SponsorPatologi
SponsorPatologi 03.02.2026, 21:33:54 via Wykop
  • 1
@KucykMocy: no cry in casino
  • Odpowiedz

314

Wojna seksualna. Rosjanie wykorzystują uwodzicielki jako tajną broń

Pokaż treści 18+

Wojna seksualna. Rosjanie wykorzystują uwodzicielki jako tajną broń

Służby specjalne Kremla prowadzą wojnę seksualną z Zachodem. Kontrwywiady państw NATO bez przerwy łapią Rosjanki, które przy pomocy swych wdzięków zbierają informacje wywiadowcze.

RitmoXL
z
rp.pl
dodany: 02.02.2026, 18:35:00
  • 102
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    putin
  • #
    sluzbyspecjalne
SponsorPatologi
SponsorPatologi
SponsorPatologi 03.02.2026, 11:32:44 via Wykop
  • 3
@straszny_cham:jutro
KIaudik
KIaudik
03.02.2026, 00:29:54
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SponsorPatologi
SponsorPatologi
SponsorPatologi 03.02.2026, 00:38:41 via Wykop
  • 5
@Almagest: z dolarem tego nie da sie zrobic. Po to powstal btc tak?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Lukasz Bankowski

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 21.06.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking