@Seshu: Olo na lajcie raz mówił że musiał zbierać na odwyk bo nie miał. Lepiej tak niż by miał leżeć zaszczany zarzygany i udawać że nie ma problemu. Ogarnął się, naprawił życie i szanuję. Wielu nie ma tyle siły.
@OlgierdanoTivi: Ja nie wiem czy oddział psychiatryczny dałby ich rade wszystkich pomieścić, ale w sumie mógłby rudy ich zamknąć w jakimś pustostanie i zrobić big brothera, chlańsko, nawalanki w zamian za brudne majty
Według Fundacji Forum Konsumentów, Allegro faworyzuje własne metody dostawy, a mechanizmy wyboru dostawy mogą sprawiać, że klienci nie wybierają ich świadomie, tylko zostają do tego nakłaniani przez algorytm. To już nie tylko spór z konkurencją, ale zarzut stosowania tzw. dark patterns.
Klienci oczekują dostawy zgodnie z prognozą Allegro, a w przypadku opóźnienia:
składają reklamacje,
wystawiają negatywne opinie,
zarzucają sprzedawcy „niedotrzymanie terminu” — mimo że sprzedawca formalnie dotrzymał zadeklarowanych warunków.
@stegolas: i co w takim przypadku zrobić? gdzie składać reklamacje, do allegro? mam właśnie taką sytuację, zakup zrobiony w czwartek, przesyłka miała być wczoraj (piątek) a nie ma (wyszła z magazynu w czwartek - kurier dpd)
@Seshu: ciekawy jestem kto mu udzielił pozwolenia na wjazd na posesję Krzysztofa Kononowicza ( ͡°͜ʖ͡°) No bo przecież Konon już nie żyje i nie mógł tego zrobić? Nie wiem, chodź się domyślam.... Ale ulungi lateksu dalej będą odwracać uwagę od oprawcy konona..... ¯\(ツ)/¯
@WklensuySuchy01: dom i plac jest jego przyglupiego brata barneja, ma on testament na to podpisany fekalna reka samego el knurleone. Wszedl za zgoda bornega
@Seshu: Serio? Ta na komendę do Białegostoku trzeba jechać żeby wziąć zaświadczenie o niekaralności.... On myśli że jesteśmy głupsi niż on, a prawda jest taka że jak teraz patrzę na mojego psa to wydaje się on bardziej rozumny od tego kombajna do rothmansów.
@PZt37: @Pierre_Dolony spotka sie ze swoim kolegą Rafałkiem, posmyrają się po jajkach, rączki podadzą (jak nie raz było), z aronem trzepnie rudą bo to kumple
Olo na lajcie raz mówił że musiał zbierać na odwyk bo nie miał. Lepiej tak niż by miał leżeć zaszczany zarzygany i udawać że nie ma problemu. Ogarnął się, naprawił życie i szanuję. Wielu nie ma tyle siły.