Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko179
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Rysiek18
Rysiek18

Rysiek18

Dołączył 3 lata i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6534
  • Znaleziska 1922
  • Mikroblog 4612
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 16
Rysiek18
Rysiek18
Rysiek18 28.05.2026, 11:38:15
  • 0
A co to za guwno? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Rysiek18 - A co to za guwno? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rysiek18
Rysiek18
Rysiek18 16.05.2026, 22:54:56
  • 1
#eurowizja Niech ż wygra. Niech konkurs się zakończy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rysiek18
Rysiek18
Rysiek18 16.05.2026, 22:29:26
  • 1
#eurowizja Szalom( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rysiek18
Rysiek18
Rysiek18 16.05.2026, 22:25:40
  • 1
#eurowizja o jezu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rysiek18
Rysiek18
Rysiek18 16.05.2026, 22:00:21
  • 0
#eurowizja Licze że Siciliano będzie wysoko. Podobało się dla mnie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

janina-janina
janina-janina
janina-janina
16.05.2026, 22:01:29 via Wykop
  • 0
@Rysiek18: nie tylko dla ciebie. Już jutro do obiadu w wielu polskich domach
  • Odpowiedz
FuczaQ
FuczaQ
16.05.2026, 21:55:47
  • 13
#eurowizja ehh pamiętam jak w latach 2000+/- łączyli się z każdym krajem i mówili nawet dla kogo 1 pkt i tak po kolei każdy, fajnie było ehh i Turcja była.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rysiek18
Rysiek18
Rysiek18 16.05.2026, 21:59:09 via Wykop
  • 1
@FuczaQ: Fakt, więcej emocji ale przy 25 krajach w finale to przestawianie wynikow by trwało tyle co występy.
  • Odpowiedz
Kontado
Kontado
Kontado
16.05.2026, 21:56:10
  • 0
#eurowizja W tym roku mało inkluzywnie, żadnych inżynierow. Tylko w Belgii tancerze.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rysiek18
Rysiek18
Rysiek18 16.05.2026, 21:58:01 via Wykop
  • 0
@Kontado: Ale za to ile gejów było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
amp
amp
16.05.2026, 20:43:56
  • 15
#eurowizja
amp - #eurowizja

źródło: pl

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rysiek18
Rysiek18
Rysiek18 16.05.2026, 20:46:21 via Wykop
  • 0
@amp: Matka Boska Kiespka lepsze cuda czyni!
  • Odpowiedz
Rysiek18
Rysiek18
Rysiek18 16.05.2026, 20:23:17
  • 1
#eurowizja
Rysiek18 - #eurowizja

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lawyerJamesMcGill
lawyerJamesMcGill
05.04.2026, 11:46:33
  • 9
Halo Wykopki! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Proszę o przykłady feminatyw, ja zaczynam:

szpieżka

#feminizm #feminatywy #pieklokobiet #heheszki
lawyerJamesMcGill - Halo Wykopki! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Proszę o przykłady feminatyw, ja zaczyn...

źródło: Screenshot_2026-04-05-13-52-24-408_com.openai.chatgpt-edit

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rysiek18
Rysiek18
Rysiek18 05.04.2026, 13:37:27 via Wykop
  • 1
@lawyerJamesMcGill: skoczkini narciarska
  • Odpowiedz
Rysiek18
Rysiek18
Rysiek18 04.12.2025, 17:49:48
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krzysztof_suchodolski
krzysztof_suchodolski
krzysztof_suchodolski
04.12.2025, 17:51:35 via Wykop
  • 13
@Rysiek18:
No to nie słuchaj. To Olo opowiada o procederze przestępczym a nie Szalony.
  • Odpowiedz
deko_gangster
deko_gangster
04.12.2025, 17:53:05 via Wykop
  • 15
@Rysiek18: Ale przecież to Olo poszedł opowiadać o tym procederze, Szalony jest tłem i bazą
  • Odpowiedz
Lolenson1888
Lolenson1888
17.11.2025, 20:35:05
  • 522
Jest kultowa flaga Motoru na meczu
Niby się nie urodzili, a jednak się urodzili
#mecz
Lolenson1888 - Jest kultowa flaga Motoru na meczu
Niby się nie urodzili, a jednak się...

źródło: F8AD8CFB-90B0-41B0-A636-BCCCCA6ED5E6

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rysiek18
Rysiek18
Rysiek18 17.11.2025, 22:01:50 via Wykop
  • 2
@Lolenson1888: Tesco. Dla ciebie, dla rodziny
  • Odpowiedz
Rysiek18
Rysiek18
Rysiek18 27.10.2025, 16:45:29
  • 26
#hotelparadise Ze Staśka wyszło nieźle ziółko. Będąc z Natalia taki niby święty i nie chce się bawić w dramy, ale będąc po stronie komentatorów szedł ramię w ramię z botoksyna i kastratem
Rysiek18 - #hotelparadise Ze Staśka wyszło nieźle ziółko. Będąc z Natalia taki niby ś...

źródło: 1000052812

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rysiek18
Rysiek18
Rysiek18
Autor
27.10.2025, 20:07:22 via Wykop
  • 1
@Lolu_36: Sam się zdziwiłem że ten obrazek nie lata po tagu. Moim zdaniem jest zajebisty
  • Odpowiedz
Rysiek18
Rysiek18
Rysiek18 08.10.2025, 18:29:59
  • 8
#slubodpierwszegowejrzenia Matko. Nie jestem w stanie oglądać tych odcinków. Nuda straszna - po 15 minutach muszę odpocząć od tego.
Jestem na odcinku ślubowym i jest to rozwleczone w kosmos,

Ja się pytam, gdzie są te dymy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

walciak
walciak
walciak
08.10.2025, 18:42:31 via iOS
  • 1
@Rysiek18 dlatego ja zawsze zaczynam oglądać od odcinka po ślubach. Dymy zaczynają się na wakacjach.
  • Odpowiedz
joanna_555
joanna_555
joanna_555
09.10.2025, 10:35:32 via Wykop
  • 3
@walciak: też zawsze sobie mówie, że zaczne od 3,4 odcinka a później boje sie, że jakieś ważne zachowania przegapie i męcze się oglądając te nudy
  • Odpowiedz
Rysiek18
Rysiek18
Rysiek18 24.09.2025, 18:43:24
  • 2
#klan Ostatnio przypomniała mi się scena z klanu, gdzie jakaś baba udawała ciąże i na jakiejś imprezie wyszło na jaw (miała poduszkę w brzuchu i albo ona sama wypadła albo ktoś jej pomógł)

Poszukuje tego odcinka. Wiem że był emitowany w wigilię, raczej jeszcze przed covidem. Licze na wasza pomoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rysiek18
Rysiek18
Rysiek18
Autor
24.09.2025, 19:19:49 via Wykop
  • 0
@slawomirus: Raczej odcinek za stary, bo jeszcze kojarzę ich z czasów jak sam oglądałem klas. Zresztą nie ma tej sceny z poducha. Ale dzieki
  • Odpowiedz
Rysiek18
Rysiek18
Rysiek18
Autor
24.09.2025, 19:20:02 via Wykop
  • 1
@telemach20: chyba będę musiał tak zrobic
  • Odpowiedz
Rysiek18
Rysiek18
Rysiek18
Autor
24.09.2025, 19:35:56 via Wykop
  • 1
@slawomirus

MAM. Ktoś podsłuchuje że udaje w odcinku 2669 (Ostatnia scena).

A scena o której mowie jest od 18 minuty odcinka 2671 (apogeum od 19:30)

Jednak miałeś rację z tą data. To w sumie pokazuje jak mózg jest zdradliwy i jak ten czas zapierdziela
  • Odpowiedz
Rembrant
Rembrant
01.09.2025, 18:08:02
  • 1030
Zapraszam do #rozdajo papryczek Carolina Reaper osiągającej około 2 200 000 SHU. Do wygrania 100g papryczek

Gdyby ktoś chciał kupić na sos czy spróbować to zapraszam
Allegro

Inne moje aukcje
Rembrant - Zapraszam do #rozdajo papryczek Carolina Reaper osiągającej około 2 200 00...

źródło: IMG_20250830_091754

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rysiek18
Rysiek18
Rysiek18 01.09.2025, 21:02:52 via Wykop
  • 0
@Rembrant: Tylko przy wysyłce przetnij na pół, tak aby przypadkiem nikt nie sprzedał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
anoysath
anoysath
21.08.2025, 06:21:09
  • 602
#swiatwedlugkiepskich #streetwear #heheszki #seriale
anoysath - #swiatwedlugkiepskich #streetwear #heheszki #seriale

źródło: temp_file6333943091915968599

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rysiek18
Rysiek18
Rysiek18 21.08.2025, 16:22:40 via Wykop
  • 0
@syn3k: Chyba sredni. Pan nie nosisz tej bluzy świadomie
  • Odpowiedz

262

Brakuje 400 tysięcy mieszkań. Deweloperów czeka zmiana

Brakuje 400 tysięcy mieszkań. Deweloperów czeka zmiana

Luka mieszkaniowa w Polsce może wkrótce zniknąć, twierdzą eksperci Alior Banku. Ich zdaniem jest też znacznie mniejsza n

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 28.07.2025, 12:13:04
  • 95
  • #
    nieruchomosci
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    wykop
  • #
    informacje
  • #
    ekonomia
Rysiek18
Rysiek18
Rysiek18 28.07.2025, 17:21:36 via Wykop
  • 1
To dobra wiadomość, coś się w końcu ruszyło. Stała deweloperska przestaje być stałą
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Rysiek18
Rysiek18
Rysiek18 14.06.2025, 18:52:14
  • 1
#opole Na plus całego festiwalu można dać orkiestrę Polskiego Radia, która robi robotę.
Na minus strasznych prowadzących z dnia pierwszego - poziom apelu w podstawówce, srednia jest ta scenografia (kółko na środku sceny), które moim zdaniem ogranicza pracę kamerę
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rafau16
rafau16
15.06.2025, 07:15:34 via iOS
  • 0
@Rysiek18 nie ogranicza, na scenie masz 2x kamerę ręczną i 2x stedicam a w dwóch setach miałeś jeszcze kolesia z plecaczkiem bezprzewodowym i gimbalem. Na orkiestrę masz 6x kamery zdalnie sterowane i jedna ręczna a dodatkowo czasem na górę wchodzi stedi.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 29.07.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 09.10.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking