Czaicie jakby taki talent, z taką techniką jak Yamal urodził się akurat w Polsce w latach dziewięćdziesiątych? Gdzie 95% zawodników to byli alkorzeźnicy z ego jak Saturn? Yamal w wieku siedemnastu lat półfinał LM, a u nas nosiłby bramki i piłki z połamanymi nogami. XD Nie będziesz mnie tu młody w------ł, masz podawać, a nie się kiwać.
@wczesniej_mialem_ksywke: polska piłka to j----e bagno i jedynie jak jakiś młodzian trafił szybko na zachód to mogl się czegos mądrego nauczyć, kiedyś polska piłka promowała "charakternych" patusow typu jacek wiśniewski, a teraz jest selekcja pod tytułem masz 188cm wzrostu w wieku 15 lat to będziesz grał u mnie od deski do deski bo pewnie jesteś super silny i szybki mimo że turbo głupi na boisku i poza nim, a sprytne
@Drogomir: klasyk chcesz być w porządku i walczysz do końca to jakaś łysa pała z wybujałym ego każe ci wstawać, więc przez to każdy się przewraca bo szkoda się szarpać
@washington: ja ważę 80kg przy wzroście 175 i czuję się ociężały, wskaźniki przy badaniach coraz bardziej nadszarpnięte i ogólnie widzę że ciężko tak żyć a goście mają po 150kg i się zastanawiam jak oni funkcjonują w codziennym życiu? xD
Tylko Tottenham mógł parę lat temu widzieć coś w takim drewniaku jak ten pekhart xD ten karny był wykonany jakby nic w tym tygodniu jeszcze nie jadł xDDD
Jakby mi ktoś powiedział że saliba dostanie wylewu a kiwior będzie szefem defensywy to bym powiedział że wszystko się zgadza tylko pomylił kolejność xDDD
Nawet w łyżwiarstwie szybkim polska zdobywa medale nie majac w ogole profesjonalnych torów, podczas gdy orlik jest nawet w Sosnowcu jak i p----------e dolnym, 3/4 WF to piłka nożna a efektow na poziomie narodowym brak. Nie potrafię tego zrozumieć... #mecz
@przyjacielklienta: zobacz jak wygląda u nas szkolenie od najmłodszych lat xD trenerzy biorą pod uwagę jedynie te najsilniejsze dzieci, niekoniecznie te najsprytniejsze na boisku i przez to później mamy wśród młodzieży mnóstwo rosłych oskarków ale bez wizji, bez kreatywności i bez poczucia odpowiedzialności, takiego modricia w polsce by odrzucili już za młodziaka
Hahah nie wierzę, mój ulubiony komentator Żewłak komentuje xDD uwielbiam męczyć się razem z nim jak duka a ja muszę się skupiać żeby zrozumieć o co mu chodzi xDD
#mecz
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz