Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko152
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz

Rupert_Maklovitz

Dołączył 5 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1274
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 1274
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 10
  • Dodane (256)
  • Komentowane (458)
  • Plusowane (560)
Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz 27.05.2026, 18:54:13
  • 2
#mecz

jednak pan jacek laskowski lepszy do takich meczów, de boor zbyt podnieciony udaje że o coś grają xDDD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz 27.05.2026, 18:46:08
  • 1
#mecz

będzie karny powtórzony wreszcie?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz 06.05.2026, 20:38:26
  • 3
#mecz

Kiedy wchodzi Choupo-Moting??
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WykopekNaPolEtatu
WykopekNaPolEtatu
06.05.2026, 20:46:10 via Wykop
  • 1
@Rupert_Maklovitz: w twoją starą pewnie zaraz
  • Odpowiedz
Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz 06.05.2026, 20:16:08
  • 1
#mecz

Jakaś menda na trybunach cały czas gwiżdże w tle
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz 14.04.2026, 20:19:52
  • 0
#mecz
Co za amatorka w obronie atletico xD środek pola karnego a tam nie ma nikogo do bronienia jedynie zawodnik Barcelony xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz 14.04.2026, 20:16:36
  • 0
#mecz

Jak piłka się odbija od zawodnika Barcelony to nigdy nie ma różnego, nowe zasady FIFA od tego roku
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz 14.04.2026, 19:23:28
  • 0
#mecz

Sędzia fajnie się bawi jak takiego różnego nie widział xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz 25.02.2026, 20:42:04
  • 2
#mecz

Czy ja słyszę Żewłakowa w meczu benfica real? xDDDD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MarekKoniarel
MarekKoniarel
25.02.2026, 20:42:45 via Wykop
  • 1
@Rupert_Maklovitz: to jego brat
  • Odpowiedz
TeresaKorolInvestments
TeresaKorolInvestments
25.02.2026, 20:44:34 via Android
  • 1
@Rupert_Maklovitz Żewłakow ma, to chyba chodzi o to, że ma brata bliżniaka.
  • Odpowiedz
Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz 03.01.2026, 20:55:10
  • 3
#dart

Jakbyś chciał na sprawdzianie odpisać odpowiedzi od van vejna to na pewno by ci nie pozwolił bo jesteś jego konkurencją o miejsce do liceum katolickiego
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz 29.12.2025, 16:54:39
  • 3
#dart

Najwieksze ogury na mistrzostwach co tylko rankingiem fikali:

Chisnall
Dobey
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gorlojarz
Gorlojarz
29.12.2025, 16:55:55 via Wykop
  • 7
@Rupert_Maklovitz: no i Bounting
  • Odpowiedz
Mitur
Mitur
Mitur
29.12.2025, 18:07:50 via Wykop
  • 5
@Rupert_Maklovitz: brakuje najlepszego niebyłego belgijskiego zawodnika z tegorocznej premier lig. ogur i przegryw mocny.
  • Odpowiedz
Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz 28.12.2025, 14:08:29
  • 0
#dart

Powinni obaj odpaść xD już Konon był lepszy od tych dwóch
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zielony_Bazant
Zielony_Bazant
Zielony_Bazant
28.12.2025, 14:12:02 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz 18.12.2025, 21:22:12
  • 7
Słabo ze mną od dłuższego czasu, nie potrafię się pozbierać do kupy. Próbuje o siebie jakoś zadbać, ale mi ciągle nie wychodzi. Coraz bardziej się izoluje i wszystko co robię, robię na siłę bez żadnego przekonania.

Stwierdziłem, że będę sobie tutaj znowu pisał sam do siebie żeby może jakimś cudem odzyskać trochę samego siebie i jakoś wziąć się w garść.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

150bpm
150bpm
18.12.2025, 21:25:41 via iOS
  • 1
@Rupert_Maklovitz: to nie jest tak, że to co robisz nie ma sensu. Samo robienie czegoś już posuwa się do przodu. Często oczekujemy spektakularnych rezultatów, a w rzeczywistości te duże przychodzą później. Jak na tym memie, co chłop chce sie dokopać do diamentów, a nie zauważył tego, że pokonał już długą drogę. Głowa do góry, wyjedź z podkarpacia :)
  • Odpowiedz
Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz
Autor
18.12.2025, 21:56:14 via Wykop
  • 3
@DominiCanes: @150bpm @TobiaszSuchy @triliamsa

Dziękuję Wam pięknie za wszystkie ciepłe i mądre słowa, będę się starał jakoś z tego wybrnąć.
  • Odpowiedz
Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz 06.05.2025, 21:26:33
  • 17
#mecz

ROGAMI ZAHACZYŁ xDDD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Z
Pan_Z
06.05.2025, 21:27:46 via Wykop
  • 5
@Rupert_Maklovitz:
PanZ - @RupertMaklovitz:

źródło: F7156007-F136-4C38-9AC4-DA41AADE69BD_1_201_a

Pobierz
  • Odpowiedz
sebastian-rogalski
sebastian-rogalski
06.05.2025, 21:27:54 via Wykop
  • 0
@Rupert_Maklovitz: Anka, zadowolona jesteś? To przez ciebie
  • Odpowiedz
Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz 06.05.2025, 19:10:24
  • 1
#mecz

W Interze gra Wojtek Bisseck Gola??
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jotam_39
jotam_39
06.05.2025, 19:14:33 via Wykop
  • 1
@Rupert_Maklovitz: w barcy
jotam39 - @RupertMaklovitz: w barcy

źródło: 1000015887

Pobierz
  • Odpowiedz
Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz 06.05.2025, 18:53:40
  • 5
#polityka #nawrocki #ai

Umie ktoś wygenerować pana nawrockiego jako hindusa żeby stworzyć potężnego Tadeusza Batyr-Czikena?? ja się nie znam na tym ejaj bo za stary jestem xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz 29.04.2025, 20:14:05
  • 3
#mecz

Trossard jest już w wieku emerytalnym czy jeszcze z rok mu brakuje? xDDD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adriankrasowicz
adriankrasowicz
29.04.2025, 20:16:02 via Wykop
  • 0
@Rupert_Maklovitz: Niech on już w--------a z boiska, bo zmarnował wszystko, co zmarnować się w tym meczu dało.
  • Odpowiedz
Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz 29.04.2025, 19:20:41
  • 2
#mecz

Kto na canal plusie komentuje jako drugi komentator? Męczy się bardziej niż Żewłakow, a o to w sumie bardzo ciężko xDDDD
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz
Autor
29.04.2025, 19:29:13 via Wykop
  • 0
@przyboj9: kurcze uwielbiam go jako bramkarza i człowieka no ale warsztatu komentatorskiego niestety nie miał kiedy szlifować i czuć to mocno
  • Odpowiedz
przyboj9
przyboj9
29.04.2025, 19:32:59 via Wykop
  • 1
@Rupert_Maklovitz: Arsenal raz na 15 lat w półfinale, stąd taka okazja
  • Odpowiedz
Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz 29.04.2025, 13:10:14
  • 0
#podatki #nieruchomosci

Mirki w 2023 roku kupiłem mieszkanie za około 300 tysięcy, miałem tam mieszkać i powoli wykańczałem i wsadziłem jakieś 30 tysięcy łącznie

ale pech chciał że wpadłem w problemy finansowe i musiałem sprzedać to mieszkanie i nawet się szybko udało sprzedać za 350 tysięcy.

Do jutra muszę złożyć jakiś pit-39 i teraz pytanie ile podatku mam od tego określić w deklaracji?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz
Autor
29.04.2025, 13:30:23 via Wykop
  • 0
@darek-jg: dziękuję Ci pięknie za pomoc, tak mam wszystkie kwitki

a jak myślisz czy faktury z ogłoszeń na Otodom 2 x 309zł też mogę wliczyć do kosztów?
  • Odpowiedz
darek-jg
darek-jg
29.04.2025, 13:37:19 via Wykop
  • 0
@Rupert_Maklovitz: wydaje mi się ze to też powinno wpaść po koszty zbycia tylko żebyś to mógł udowodnić za 5 lat że ogłoszenie dotyczy tego lokalu
  • Odpowiedz
Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz 17.04.2025, 19:14:53
  • 1
#mecz

Tylko Tottenham mógł parę lat temu widzieć coś w takim drewniaku jak ten pekhart xD ten karny był wykonany jakby nic w tym tygodniu jeszcze nie jadł xDDD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz
Rupert_Maklovitz 16.04.2025, 20:47:23
  • 8
#mecz

Jakby mi ktoś powiedział że saliba dostanie wylewu a kiwior będzie szefem defensywy to bym powiedział że wszystko się zgadza tylko pomylił kolejność xDDD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 13
  • Strona 1 z 13
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 01.03.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 04.07.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking