@Rupert_Maklovitz: w twoją starą pewnie zaraz
#mecz
Co za amatorka w obronie atletico xD środek pola karnego a tam nie ma nikogo do bronienia jedynie zawodnik Barcelony xD
Co za amatorka w obronie atletico xD środek pola karnego a tam nie ma nikogo do bronienia jedynie zawodnik Barcelony xD
#mecz
Jak piłka się odbija od zawodnika Barcelony to nigdy nie ma różnego, nowe zasady FIFA od tego roku
Jak piłka się odbija od zawodnika Barcelony to nigdy nie ma różnego, nowe zasady FIFA od tego roku
@Rupert_Maklovitz: to jego brat
@Rupert_Maklovitz Żewłakow ma, to chyba chodzi o to, że ma brata bliżniaka.
#dart
Jakbyś chciał na sprawdzianie odpisać odpowiedzi od van vejna to na pewno by ci nie pozwolił bo jesteś jego konkurencją o miejsce do liceum katolickiego
Jakbyś chciał na sprawdzianie odpisać odpowiedzi od van vejna to na pewno by ci nie pozwolił bo jesteś jego konkurencją o miejsce do liceum katolickiego
@Rupert_Maklovitz: no i Bounting
@Rupert_Maklovitz: brakuje najlepszego niebyłego belgijskiego zawodnika z tegorocznej premier lig. ogur i przegryw mocny.
Słabo ze mną od dłuższego czasu, nie potrafię się pozbierać do kupy. Próbuje o siebie jakoś zadbać, ale mi ciągle nie wychodzi. Coraz bardziej się izoluje i wszystko co robię, robię na siłę bez żadnego przekonania.
Stwierdziłem, że będę sobie tutaj znowu pisał sam do siebie żeby może jakimś cudem odzyskać trochę samego siebie i jakoś wziąć się w garść.
Stwierdziłem, że będę sobie tutaj znowu pisał sam do siebie żeby może jakimś cudem odzyskać trochę samego siebie i jakoś wziąć się w garść.
@Rupert_Maklovitz: to nie jest tak, że to co robisz nie ma sensu. Samo robienie czegoś już posuwa się do przodu. Często oczekujemy spektakularnych rezultatów, a w rzeczywistości te duże przychodzą później. Jak na tym memie, co chłop chce sie dokopać do diamentów, a nie zauważył tego, że pokonał już długą drogę. Głowa do góry, wyjedź z podkarpacia :)
Rupert_Maklovitz via Wykop
- 3
@DominiCanes: @150bpm @TobiaszSuchy @triliamsa
Dziękuję Wam pięknie za wszystkie ciepłe i mądre słowa, będę się starał jakoś z tego wybrnąć.
Dziękuję Wam pięknie za wszystkie ciepłe i mądre słowa, będę się starał jakoś z tego wybrnąć.
@Rupert_Maklovitz: Anka, zadowolona jesteś? To przez ciebie
@Rupert_Maklovitz: w barcy
źródło: 1000015887
Pobierz@Rupert_Maklovitz: Niech on już w--------a z boiska, bo zmarnował wszystko, co zmarnować się w tym meczu dało.
#mecz
Kto na canal plusie komentuje jako drugi komentator? Męczy się bardziej niż Żewłakow, a o to w sumie bardzo ciężko xDDDD
Kto na canal plusie komentuje jako drugi komentator? Męczy się bardziej niż Żewłakow, a o to w sumie bardzo ciężko xDDDD
Rupert_Maklovitz via Wykop
- 0
@przyboj9: kurcze uwielbiam go jako bramkarza i człowieka no ale warsztatu komentatorskiego niestety nie miał kiedy szlifować i czuć to mocno
@Rupert_Maklovitz: Arsenal raz na 15 lat w półfinale, stąd taka okazja
#podatki #nieruchomosci
Mirki w 2023 roku kupiłem mieszkanie za około 300 tysięcy, miałem tam mieszkać i powoli wykańczałem i wsadziłem jakieś 30 tysięcy łącznie
ale pech chciał że wpadłem w problemy finansowe i musiałem sprzedać to mieszkanie i nawet się szybko udało sprzedać za 350 tysięcy.
Do jutra muszę złożyć jakiś pit-39 i teraz pytanie ile podatku mam od tego określić w deklaracji?
Mirki w 2023 roku kupiłem mieszkanie za około 300 tysięcy, miałem tam mieszkać i powoli wykańczałem i wsadziłem jakieś 30 tysięcy łącznie
ale pech chciał że wpadłem w problemy finansowe i musiałem sprzedać to mieszkanie i nawet się szybko udało sprzedać za 350 tysięcy.
Do jutra muszę złożyć jakiś pit-39 i teraz pytanie ile podatku mam od tego określić w deklaracji?
Rupert_Maklovitz via Wykop
- 0
@darek-jg: dziękuję Ci pięknie za pomoc, tak mam wszystkie kwitki
a jak myślisz czy faktury z ogłoszeń na Otodom 2 x 309zł też mogę wliczyć do kosztów?
a jak myślisz czy faktury z ogłoszeń na Otodom 2 x 309zł też mogę wliczyć do kosztów?
@Rupert_Maklovitz: wydaje mi się ze to też powinno wpaść po koszty zbycia tylko żebyś to mógł udowodnić za 5 lat że ogłoszenie dotyczy tego lokalu
#mecz
Tylko Tottenham mógł parę lat temu widzieć coś w takim drewniaku jak ten pekhart xD ten karny był wykonany jakby nic w tym tygodniu jeszcze nie jadł xDDD
Tylko Tottenham mógł parę lat temu widzieć coś w takim drewniaku jak ten pekhart xD ten karny był wykonany jakby nic w tym tygodniu jeszcze nie jadł xDDD
#mecz
Jakby mi ktoś powiedział że saliba dostanie wylewu a kiwior będzie szefem defensywy to bym powiedział że wszystko się zgadza tylko pomylił kolejność xDDD
Jakby mi ktoś powiedział że saliba dostanie wylewu a kiwior będzie szefem defensywy to bym powiedział że wszystko się zgadza tylko pomylił kolejność xDDD
Osiągnięcia
Rocznica
od 01.03.2026Rocznica Mikroblogger
od 04.07.2022Mikroblogger











jednak pan jacek laskowski lepszy do takich meczów, de boor zbyt podnieciony udaje że o coś grają xDDD