Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko159
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Redzi89

Redzi89

Dołączył 9 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1629
  • Znaleziska 4
  • Mikroblog 1625
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1
Redzi89
Redzi89 02.10.2022, 06:43:52
  • 484
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Loginconajmniej4znaki
Loginconajmniej4znaki
Loginconajmniej4znaki
02.10.2022, 06:54:08
  • 350
@Redzi89: i weźmie taka modelka 9/10 naopowiada pierdół w telewizji a potem bambaryły 120kg z zaawansowaną kardiomiopatią sobie wmawiają że są piękne
  • Odpowiedz
ArchDelux
ArchDelux
02.10.2022, 06:58:35 via Android
  • 442
@Loginconajmniej4znaki

9/10 to ona ma w skali problemów z cholesterolem.
  • Odpowiedz
Redzi89
Redzi89 25.09.2022, 19:31:55
  • 0
Prosiłbym o podesłanie Góralskiego z jakiegoś meczu reprezentacji... Z "faulem w ofensywie".
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Redzi89
Redzi89 07.09.2022, 20:44:01
  • 5
Jesteśmy potęgą?
#mecz
Redzi89 - Jesteśmy potęgą?
#mecz

źródło: comment_1662583413M4j0OUfVIpXrL7QHAgv3pV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Redzi89
Redzi89 07.09.2022, 19:47:04
  • 5
Klopp po tym co wczoraj spotkało Tuchela chyba już lekko osrany jest
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Redzi89
Redzi89
Autor
07.09.2022, 19:49:09
  • 1
@GaGu: Tuchela
  • Odpowiedz
Redzi89
Redzi89 07.09.2022, 19:45:30
  • 4
Sykora nie mieścił się w Lechu Poznań...to sobie teraz na Camp Nou strzela
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rzaden_problem
rzaden_problem
07.09.2022, 19:55:16
  • 0
@Redzi89: jak rok temu azer z Legii, co poszedł do Szeryfa i strzelił Realowi, Jasur czy jakoś tak xD
  • Odpowiedz
Redzi89
Redzi89 03.09.2022, 20:41:00
  • 11
Panowie co Szymański z---------l w Feyenoordzie to klękajcie narody
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Redzi89
Redzi89
Autor
03.09.2022, 20:41:46
  • 0
@Redzi89: plus asysta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Redzi89
Redzi89 26.08.2022, 19:52:06
  • 2
tak oglądam starsze fotki i jednak Bryska w blondzie wygląda o niebo lepiej.
#muzyka
Redzi89 - tak oglądam starsze fotki i jednak Bryska w blondzie wygląda o niebo lepiej...

źródło: comment_1661543402owrlnO1Hjt6ZNdFIZ06rKm.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Redzi89
Redzi89 02.08.2022, 03:07:17
  • 239
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 154
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Redzi89
Redzi89
Autor
02.08.2022, 03:12:22
  • 13
https://youtu.be/xeX7kbXlkMs
  • Odpowiedz
Redzi89
Redzi89
Autor
02.08.2022, 03:22:52
  • 23
@Jestem_robotem123: może nie strasznego, ale zauważyłem że Polsat i TVN na siłę próbują wciskać to całe LGBT. Piasek w Jury, oczywiście już miał tzw Coming Out... Choć nie wiem co on tam z tańcem ma wspólnego. To teraz dwóch chłopów do pary dali.
Choć tak naprawdę mogę się założyć, że połowa tych tancerzy to geje.
  • Odpowiedz
Redzi89
Redzi89 28.07.2022, 21:20:08
  • 0
Mirki, macie jakiś pomysł co mógłbym kupić by dogrzać salon w domu ?

Najwięcej czasu w domu ja i dzieciaki spędzamy w salonie. Salon mam ogromny bo ok 40m2. W domu mam ogrzewanie gazowe, jednak trochę boje się tej zimy, tak straszą wszędzie i myślałem by coś dokupić by wspomóc kocioł gazowy i np podnieść z 2 stopnie.

W robocie mam np zamontowany grzejnik na podczerwień i całkiem fajnie się to spisuje i dodatkowo
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Redzi89
Redzi89
Autor
28.07.2022, 21:28:13
  • 0
@kampek: tak, mam ogrzewanie podłogowe.
Nie jestem fachowcem w tej dziedzinie ale dom wybudowany jest z takiej cegły, po której nie trzeba ocieplać domu. Tak tłumaczył mi właściciel, który budował dom i potwierdził mi to teść, który wykańczał mi dom. To cegła z wentylacją wewnętrzna... Ma to swoją nazwę ale trochę zielony jestem w tym temacie. W każdym bądź razie za dom 150m największy rachunek za gaz miałem 850zl w
  • Odpowiedz
Redzi89
Redzi89
Autor
28.07.2022, 21:43:35
  • 0
@L3gion: też właśnie jakis filmik włączyłem i nie mogę zczaic
  • Odpowiedz
Redzi89
Redzi89
Autor
01.08.2022, 18:42:19
  • 0
@Pablikos: 4655zl jak liczę od czerwca 2021 do czerwca 2022. Średnio ok 400zl. Jednak boje się że teraz cena gazu będzie 2x większą albo i lepiej
  • Odpowiedz
Redzi89
Redzi89 04.07.2022, 19:06:21
  • 0
To będzię trochę długi wpis, może trochę intymny... ale co mi tam.

Chodzi mi o to, że jestem typem człowieka, który wcześniej chorował raz na 2-3 lata. Do lekarza szedłem wtedy, kiedy było już naprawdę źle.
Ale dobra, zacznijmy od tego, że od jakiegoś roku łapię mega dużo infekcji. Ostatnimi czasy przez prawie 2 miesiące miałem w buzi jakieś afty (na języku i na dziąsłach). Czułem się mega osłabiony. Wiedziałem, że coś jest nie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Redzi89
Redzi89
Autor
04.07.2022, 23:43:46
  • 0
@DrGreen_2: no właśnie żadnejj diety nie mam. Lekarz też nic mi nie zalecił
  • Odpowiedz
Redzi89
Redzi89 28.05.2022, 19:40:21
  • 1
Wszedłem tylko po to na wykop na ten Tag sprawdzić czy dobrze usłyszałem że on serio to powiedział
Mila: "winicjusz"
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trez
trez
04.05.2022, 18:08:26
  • 2
Daj ktoś na priva abramsy i Liberaca. Wszystkie linki wygasły.
#maxkolonko
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Redzi89
Redzi89 05.05.2022, 06:14:23
  • 0
@trez: ja rowniez
  • Odpowiedz
plastic11
plastic11
30.04.2022, 16:23:20 via Wykop Mobilny (Android)
  • 158
A Wy jak tam #majowka? Po polsku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#remontujzwykopem
plastic11 - A Wy jak tam #majowka? Po polsku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#remontujzwykopem

źródło: comment_1651335800V8wNfHmwoIMzBLiNzGSJZF.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Redzi89
Redzi89 30.04.2022, 21:39:12
  • 0
@plastic11: ja całą majówkę robię podbitke na swojej chałupie. Od kiedy ja wykończyliśmy (czyt. 1.5 roku) nie mogłem się coś za nią zabrać. Ale wymówki się skończyły, to będzie przepracowana majowka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Redzi89
Redzi89 28.04.2022, 20:29:51
  • 7
Co mówi szczerbaty tancerz, gdy zje obiad?


#heheszki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Redzi89
Redzi89 28.04.2022, 19:09:29
  • 2
Prosiłbym o podlinkowanie najazdu na Czechy
#maxkolonko
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HenroS
HenroS
28.04.2022, 19:31:38
  • 1
@Redzi89: Do Liberaca? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
czarny_kocur
czarny_kocur
05.05.2022, 12:00:45
  • 0
@Redzi89: poproszę o link!
  • Odpowiedz
Redzi89
Redzi89 10.04.2022, 18:50:47
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

K.....0
K.....0
konto usunięte 10.04.2022, 18:52:07
  • 4
@Redzi89:
K.....0 - @Redzi89:

źródło: comment_1649616725sm3V8uc8MqAjLMOeNRj48W.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Redzi89
Redzi89 25.02.2022, 20:18:13
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AerodynamiC
AerodynamiC
25.02.2022, 20:28:41 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0

Komentarz usunięty przez moderatora

anotherguy
anotherguy
08.02.2022, 07:19:48 via Android
  • 457
Już za niecały miesiąc druga rocznica hucznego powitania #koronawirus w Posce! ᕙ(✿ ͟ʖ✿)ᕗ
anotherguy - Już za niecały miesiąc druga rocznica hucznego powitania #koronawirus w ...

źródło: comment_16443047887z5vNDEfm06KjroSBBQudP.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Redzi89
Redzi89 08.02.2022, 19:12:39
  • 0
@anotherguy: Mieczysław Opałka z Cybinki
  • Odpowiedz
pawelkomar
pawelkomar
pawelkomar
03.02.2022, 15:40:33 via iOS
  • 485
#kanalsportowy #heheszki #humorobrazkowy

Chłop ma większą miseczkę od tych dziewczyn i chodzi wyzwolony bez stanika xD
pawelkomar - #kanalsportowy #heheszki #humorobrazkowy
 
Chłop ma większą miseczkę od ...

źródło: comment_1643902982TuQK77BgjbHKMf3rKi8Zen.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Redzi89
Redzi89 04.02.2022, 03:05:11
  • 0
@pawelkomar:
Redzi89 - @pawelkomar:

źródło: comment_1643943907kotAbRLam1a29TCOFAYPUg.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
chosenon3
chosenon3
chosenon3
03.02.2022, 20:41:01
  • 2816
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Redzi89
Redzi89 04.02.2022, 03:01:29
  • 2
@chosenon3: domyślacie się kto wygra przetarg na ten wal i filtry? Przypadkowo pewnie będzie to ktoś z rodziny Morawieckiego, bądź jakiegoś Sasina na czym zarobią grube banki. Nie bójcie się, oni nic nie stracą. To my będziemy z---------ć na te kary i na nich.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 16
  • Strona 5 z 16
  • >
  • Żagań

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 26.01.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 30.04.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking