Prosiłbym o podesłanie Góralskiego z jakiegoś meczu reprezentacji... Z "faulem w ofensywie".
#mecz
#mecz
źródło: comment_1662583413M4j0OUfVIpXrL7QHAgv3pV.jpg
Pobierz
źródło: comment_1661543402owrlnO1Hjt6ZNdFIZ06rKm.jpg
Pobierz
źródło: comment_1643902982TuQK77BgjbHKMf3rKi8Zen.jpg
PobierzRocznica
od 26.01.2026
Mikroblogger
od 30.04.2019
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
9/10 to ona ma w skali problemów z cholesterolem.