Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko215
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Redzi89

Redzi89

Dołączył 9 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1629
  • Znaleziska 4
  • Mikroblog 1625
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1
dianeyoung
dianeyoung
29.10.2024, 21:30:02
  • 87
Śpijcie słodko, do za tydzień!
#slubodpierwszegowejrzenia
dianeyoung - Śpijcie słodko, do za tydzień! 
#slubodpierwszegowejrzenia

źródło: IMG_3413

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Redzi89
Redzi89 29.10.2024, 21:34:17 via Wykop
  • 9
@dianeyoung: ale wara
  • Odpowiedz
Redzi89
Redzi89 29.10.2024, 21:10:39
  • 6
#slubodpierwszegowejrzenia współczuję Kudłatemu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Redzi89
Redzi89 29.10.2024, 21:01:26
  • 18
#slubodpierwszegowejrzenia styl mówienia, duże wary Kangurzycy bardzo przypominają mi Kononowicza
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
30.10.2024, 06:55:22 via Android
  • 0
@Redzi89 krew piłsudska?
  • Odpowiedz
Redzi89
Redzi89 22.10.2024, 20:08:02
  • 17
#slubodpierwszegowejrzenia jedyna słuszna odpowiedź do księgowej po reakcji na mieszkanie
Redzi89 - #slubodpierwszegowejrzenia  jedyna słuszna odpowiedź do księgowej po reakcj...

źródło: 1000015099

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kalafior_Krzys_2
Kalafior_Krzys_2
23.10.2024, 03:19:30 via Wykop
  • 2
@Redzi89: Przeczytałem do głosem Karola XD
  • Odpowiedz
NatalieWayne
NatalieWayne
26.09.2024, 16:34:56
  • 38
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Redzi89
Redzi89 27.09.2024, 04:12:21 via Wykop
  • 1
@NatalieWayne: tak, Ty jesteś. I w sumie ciężko stwierdzić kto jest bardziej, Ty czy ona. Rywalizacja na wysokim poziomie. Ty przewyższasz ją tym, że dodatkowo jestes kur.ą
  • Odpowiedz
Redzi89
Redzi89 15.09.2024, 19:20:13
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szmatomasz
szmatomasz
04.09.2024, 19:25:44
  • 5
#mojamamaitwojtata ktoś ogląda?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Redzi89
Redzi89 04.09.2024, 20:01:12 via Wykop
  • 4
@szmatomasz: dziwi mnie mała aktywność, bo zapowiada się bekowy program
  • Odpowiedz
Redzi89
Redzi89 03.09.2024, 20:10:27
  • 15
#slubodpierwszegowejrzenia ale tak już podsumowując ten cały program. Jak trzeba być zdesperowanym by chcieć tu wystąpić? Przypomnę, że oni nie dostaje za to żadnych pieniędzy. Tym bardziej, że spośród ostatnich edycji udało się może kilku parom. A najbardziej żenujące jest dla mnie jak oni ogłaszają to znajomym czy rodzinie, mega się ciesząc, że zostaną żona/mężem ... a ci ludzie im gratulując myślą sobie pewnie "ale inba" xD
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Redzi89
Redzi89
Autor
03.09.2024, 20:18:20 via Wykop
  • 0
@Dlugi_1111: no ok, trafiasz do takiego programu, obiecują Ci to, to wesele i ta podróż... obracasz się i widzisz ta trzecia otyła babkę i gość się Ciebie pyta czy bierzesz ja za żonę. I co wtedy robisz ? xD
  • Odpowiedz
Redzi89
Redzi89 03.09.2024, 19:59:15
  • 10
#slubodpierwszegowejrzenia jakie chłopy nie wystąpią w tym programie....to już im mega współczuję.

P.s. co ona ma za telewizor xD ???
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inch7allah
Inch7allah
03.09.2024, 20:01:57 via Wykop
  • 4
@Redzi89: o jeju no z mamą mieszka bez przesady, ja to bymnawet chciala mieć taki w kuchni:D
  • Odpowiedz
Redzi89
Redzi89 21.08.2024, 16:18:03
  • 0
#bukmacherka działa Wam Betfan? Nie mogę się zalogować
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Redzi89
Redzi89 10.08.2024, 10:41:31
  • 0
#paryz2024 nawet w siatce jest Mbappe?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Redzi89
Redzi89 28.07.2024, 09:10:14
  • 0
#muzyka #muzykaelektroniczna pomoże mi ktoś odnaleźć stary kawałek? Muzyka coś pokroju Daft Panka albo FatBoy Slim. Teledysk wyglądał tak, że chłopiec skleja model samolotu przez jakiś czas. A w tv ukazuje się, lista przebojów na której dany zespół pnie się w górę. Na otwarciu IO nawet przez chwilę leciał...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Redzi89
Redzi89
Autor
28.07.2024, 09:17:26 via Wykop
  • 0
@0caffe: o właśnie. Dziękuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Redzi89
Redzi89 07.07.2024, 20:26:08
  • 0
Pytanko do Was Miraski.
Ocieplilem sobie poddasze w domu watą i folią. Jednak została mi jeszcze podloga. Na strychu mam betonowy strop. Chciałbym przed zimą jeszcze to ocieplić.
Co będzie najlepszym i najtańszym rozwiązaniem?
Wszyscy mówią o płycie OSB na belkach lub łatach i pod to watę.
Problem w tym jest taki, że na strych mam małe wejście i będzie trzeba tej płyty trochę naciąć (strych około 120m2).
Macie jeszcze jakieś inne pomysły ? Widziałem jakieś
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KosmicznyJanusz
KosmicznyJanusz
07.07.2024, 22:53:00 via Wykop
  • 0
A może 5cm styropian i na to wylewka 10cm ?
  • Odpowiedz
Redzi89
Redzi89 05.07.2024, 17:18:12
  • 11
#mecz wszystko wskazuje na to, że to jego ostatnie minuty na boisku
Redzi89 - #mecz wszystko wskazuje na to, że to jego ostatnie minuty na boisku

źródło: 1000011752

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Redzi89
Redzi89 02.07.2024, 21:21:46
  • 9
#heheszki #humorobrazkowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Redzi89 - #heheszki #humorobrazkowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1000011675

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie4tzsche4
Nie4tzsche4
25.05.2024, 20:46:48
  • 181
Przez tyle lat grać na najwyższym poziomie, kończyć karierę gdy rozgrywasz jeden z najlepszych sezonów w życiu.
Pan Piłkarz Toni Kroos. Mam nadzieję, że 1 czerwca będzie musiał pokazywać dwoma rękami ile razy wygrał Ligę mistrzów.

#mecz #pilkanozna #realmadryt #ligamistrzow #laliga
Nie4tzsche4 - Przez tyle lat grać na najwyższym poziomie, kończyć karierę gdy rozgryw...

źródło: 1000084680

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Redzi89
Redzi89 26.05.2024, 05:54:30 via Wykop
  • 74
@Nie4tzsche4: klasa sama w sobie
Redzi89 - @Nie4tzsche4: klasa sama w sobie

źródło: 1000010371

Pobierz
  • Odpowiedz
Detlevhen
Detlevhen
07.04.2024, 16:41:42
  • 94
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Redzi89
Redzi89 08.04.2024, 04:39:50 via Wykop
  • 0
@Detlevhen: wytłumaczy ktoś o co 5?
  • Odpowiedz
Roll2
Roll2
Roll2
26.02.2024, 19:21:38
  • 66
Rebus do rozwiązania.
Roll2 - Rebus do rozwiązania.

źródło: 1000017957

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Redzi89
Redzi89 27.02.2024, 05:02:20 via Wykop
  • 0
@Roll2: Arka Gdynia Ruda Wrona?
  • Odpowiedz
Redzi89
Redzi89 01.01.2024, 19:54:37
  • 1
#gielda o co chodzi???
Redzi89 - #gielda o co chodzi???

źródło: Screenshot_2024-01-01-20-49-20-637_com.android.chrome

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eldoka123322
Eldoka123322
01.01.2024, 19:55:34 via Wykop
  • 5
@Redzi89: o jajco, jest błąd Google i tyle.
  • Odpowiedz
Almagest
Almagest
01.01.2024, 20:05:46 via Wykop
  • 2
@Redzi89: 2 miechy temu był bug przez który zaniżyli kurs do 4.3 i teraz fix poszedł
  • Odpowiedz
Redzi89
Redzi89 06.11.2023, 16:03:09
  • 0
Mirki, mam pytanie. Macie moze kogoś znajomego w ASO Renault? Chodzi mi o to, że kupiłem Megane IV od znajomego właściciela i ten znajomy nie dał mi żadnych dokumentów poza dokumentami od auta. Chodzi mi o jakieś wydruki z serwisu i o historię auta. Auto kupiłem z myślą jazdy z nim przez rok lub dwa i jak będę kiedyś sprzedawać auto fajnie mieć takie coś. Z góry dziękuję
#renault #
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Redzi89
Redzi89
Autor
06.11.2023, 17:36:18 via Wykop
  • 0
@piwakk: normalnie bezpłatnie?
  • Odpowiedz
Redzi89
Redzi89
Autor
06.11.2023, 17:55:35 via Wykop
  • 1
@piwakk: a to dziękuję za informację, nie wiedziałem że tak jest
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 16
  • Strona 3 z 16
  • >
  • Żagań

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 26.01.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 30.04.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia