@NatalieWayne: tak, Ty jesteś. I w sumie ciężko stwierdzić kto jest bardziej, Ty czy ona. Rywalizacja na wysokim poziomie. Ty przewyższasz ją tym, że dodatkowo jestes kur.ą
#slubodpierwszegowejrzenia ale tak już podsumowując ten cały program. Jak trzeba być zdesperowanym by chcieć tu wystąpić? Przypomnę, że oni nie dostaje za to żadnych pieniędzy. Tym bardziej, że spośród ostatnich edycji udało się może kilku parom. A najbardziej żenujące jest dla mnie jak oni ogłaszają to znajomym czy rodzinie, mega się ciesząc, że zostaną żona/mężem ... a ci ludzie im gratulując myślą sobie pewnie "ale inba" xD
@Dlugi_1111: no ok, trafiasz do takiego programu, obiecują Ci to, to wesele i ta podróż... obracasz się i widzisz ta trzecia otyła babkę i gość się Ciebie pyta czy bierzesz ja za żonę. I co wtedy robisz ? xD
#muzyka #muzykaelektroniczna pomoże mi ktoś odnaleźć stary kawałek? Muzyka coś pokroju Daft Panka albo FatBoy Slim. Teledysk wyglądał tak, że chłopiec skleja model samolotu przez jakiś czas. A w tv ukazuje się, lista przebojów na której dany zespół pnie się w górę. Na otwarciu IO nawet przez chwilę leciał...
Pytanko do Was Miraski. Ocieplilem sobie poddasze w domu watą i folią. Jednak została mi jeszcze podloga. Na strychu mam betonowy strop. Chciałbym przed zimą jeszcze to ocieplić. Co będzie najlepszym i najtańszym rozwiązaniem? Wszyscy mówią o płycie OSB na belkach lub łatach i pod to watę. Problem w tym jest taki, że na strych mam małe wejście i będzie trzeba tej płyty trochę naciąć (strych około 120m2). Macie jeszcze jakieś inne pomysły ? Widziałem jakieś
Przez tyle lat grać na najwyższym poziomie, kończyć karierę gdy rozgrywasz jeden z najlepszych sezonów w życiu. Pan Piłkarz Toni Kroos. Mam nadzieję, że 1 czerwca będzie musiał pokazywać dwoma rękami ile razy wygrał Ligę mistrzów.
Mirki, mam pytanie. Macie moze kogoś znajomego w ASO Renault? Chodzi mi o to, że kupiłem Megane IV od znajomego właściciela i ten znajomy nie dał mi żadnych dokumentów poza dokumentami od auta. Chodzi mi o jakieś wydruki z serwisu i o historię auta. Auto kupiłem z myślą jazdy z nim przez rok lub dwa i jak będę kiedyś sprzedawać auto fajnie mieć takie coś. Z góry dziękuję #renault #
#slubodpierwszegowejrzenia
źródło: IMG_3413
Pobierz