Wpis z mikrobloga

#famemma i to ja jestem p----------a?? Typiara zakłada wspolne konto z córką, która ma 8 lat xD IG jest od 13 chyba. Później chodzi i gada, że dzieci narażone są na nieodpowiednie treści. Sama 8 letnia córkę wpycha do internetu i buduje na niej kontent a później umoralnia wszystkich. P------e
NatalieWayne - #famemma i to ja jestem p----------a?? Typiara zakłada wspolne konto z...

źródło: 1000030891

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy kumaty sebek po tak długim czasie wie w jakich filmach bierze udział? Czy nadal wmawiasz mu że to nagrania do kolejnego sezonu gry od tron ?
  • Odpowiedz
@NatalieWayne nie wiem czy teraz masz oznaczony live +18 jeśli to zmieniłaś to akurat na plus, ale wiem że jakiś czas temu na pewno nie miałaś tego oznaczenia bo wyświetliłaś mi się w algorytmie na tiktoku i żadnego ograniczenia nie było. Ale tak czy siak ten argument miałby sens gdybyś wrzucała swoje treści na platformy dla dorosłych a nie dla kidosow
  • Odpowiedz
  • 0
@talarzon: może pierwsze 2 czy 3 love nie miałam. Jak popatrzysz na moje profile w SM to zauważysz, że wszędzie oznaczam profile +18. Nie zależy mi na zasięgach dzieci, bo i tak nie kupią OF. Do tego jest potrzebny dowód osobisty. Rodzicom też o mnie nie powiedzą, żeby obserowawali. Skupiam się na doroslych obserwujacuch
  • Odpowiedz