Rozmawiam z mój #rozowypasek. Mówię, że na siłowni jest jedna ładna dziewczyna, ale mogłaby się więcej uśmiechać i zmienić nieco aparycję, to by jej na dobre wyszło.
Ona: Mnie tak nie komplementujesz jak inne... (mini-foch) Ja: Komplementuję! Mówię Ci, że jesteś
@D3v0: do Żywiec APA nie dorównuje, to wyobraź sobie jak ma się do reszty piw które zdefiniowały ten styl. Według mnie to jak inne cechowe to lager fermentowany na wyższym zakresie temperatur, wiec daje lekkie nuty owocowe, lagrowa słodowość wciąż na pierwszym planie.
Utarło się, że w ciepłe dni pijamy raczej lekkie piwa. Za najlepsze style na lato uznano grodzisze, witbiery, jasne pszenice i pilsy. Postanowiłem podejść do sprawy z nieco innej strony, coby nie być kolejnym blogerem wpisującym się w utarty schemat.
Mirki, koleżanka jest pierwszą znaną mi osobą, która dostała cło/VAT za kupno z chin elektroniki. Chodzi o #xiaomi z #aliexpress. Jak może się z tego wykręcić i w ogóle dlaczego jej dowalili, skoro jest na paczce prawdopodobnie GIFT (paka z #goldway). Czy ktoś miał podobną sytuację?
@yneb: Czekam na 16, mam nadzieję, że będzie miód. Na trailerach jest mega, pierwsze gameplaye niezłe. Z 14 też tak było, a jak się zagrało to krew człowieka zalewała.
@Prox: ja gram od pesa 6 w serię chciałem kiedyś jeździć na turnieje pogrywać btw raz mi się udało wygrać psp w turnieju u siebie, ale nie mam kompana licho że z gdańska jesteś można by się gdzieś poobrzucać
Łukasz Matusik
Piszę o piwie i zjawiskach związanych z branżą piwną na www.piwolucja.pl.
Rozmawiam z mój #rozowypasek. Mówię, że na siłowni jest jedna ładna dziewczyna, ale mogłaby się więcej uśmiechać i zmienić nieco aparycję, to by jej na dobre wyszło.
Ona: Mnie tak nie komplementujesz jak inne... (mini-foch)
Ja: Komplementuję! Mówię Ci, że jesteś