Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko163
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
PrawnydoRadca

PrawnydoRadca

Dołączył 1 rok i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1708
  • Znaleziska 355
  • Mikroblog 1353
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 0
mirko_anonim
mirko_anonim
20.05.2026, 11:08:25
  • 1
✨️ Dlaczego Polacy nieustannie narzekają na biedę? Ⓘ
Ale mnie wkurza to polskie wieczne narzekanie na biedę i brak pieniędzy. Z moich obserwacji to większość żyje pod korek ale non stop gada jak to nie mają ciężko i że wiecznie brakuje. Klasa średnia w Polsce jest bogata i tyle, natomiast biedniejsi to kto zostaje? Tylko jacyś emeryci może chociaż do dyskusyjne zwłaszcza że przy tych wszystkich metodach na wnuczka oddają lekko po kilkaset
mirko_anonim - ✨️ Dlaczego Polacy nieustannie narzekają na biedę? Ⓘ
Ale mnie wkurza t...

źródło: 5a96640367644_o_xlarge

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PrawnydoRadca
PrawnydoRadca 20.05.2026, 11:12:55 via Wypiek
  • 3
@typowyWykopekMizogin nawet nie przeczytałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Empirycznyracjonalista
Empirycznyracjonalista
19.05.2026, 21:47:51
  • 1
#przegryw sklej cipsko oski
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PrawnydoRadca
PrawnydoRadca 19.05.2026, 21:52:03 via Wypiek
  • 0
@Empirycznyracjonalista w Rzeczywistości: Oski pls nie znęcaj się dzisiaj nade mna
  • Odpowiedz

1931

Doda z uśmiechem: "Biłam mężczyzn i za tym tęsknię". Co Ty na to, Mireczku?

Doda z uśmiechem: "Biłam mężczyzn i za tym tęsknię". Co Ty na to, Mireczku?

Wokalistka w podcaście chwali się, że 3/4 jej ofiar w bójkach stanowili faceci. Z dumą opowiada o przemocy i wyśmiewa mężczyznę, który uciekał i dzwonił na policję. Wyobraźcie sobie, że znany aktor czy muzyk wyznaje w wywiadzie: "Biłem kobiety i tęsknię za tym". Pussy pass w czystej postaci...

myMyselfAndIAgain
z
plotek.pl
dodany: 19.05.2026, 17:52:57
  • 300
  • #
    pieklokobiet
  • #
    logikarozowychpaskow
PrawnydoRadca
PrawnydoRadca 19.05.2026, 20:33:36 via Wypiek
  • 192
@cebulowy_krezus później będzie pieski ratowała, że ona dobra jest
Mirek224
Mirek224
19.05.2026, 18:26:39
  • 96
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PrawnydoRadca
PrawnydoRadca 19.05.2026, 18:28:06 via Wypiek
  • 4
@Mirek224 tylko to nie jest śmieszne tylko tragiczne dla takiego męża.
  • Odpowiedz
Kapppa111
Kapppa111
19.05.2026, 16:55:12
  • 5
żaden z mych ziomów nie ustawia się na szachy #przegryw
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PrawnydoRadca
PrawnydoRadca 19.05.2026, 16:58:31 via Wypiek
  • 1
@Kapppa111 bo to zwykle pionki
  • Odpowiedz
krzynuwek
krzynuwek
19.05.2026, 16:50:20
  • 3
Jutro chuop idzie do dermatologa bo chuopa skura na siusiaku piecze. Śmiechu warte. Its ova. #przegryw
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PrawnydoRadca
PrawnydoRadca 19.05.2026, 16:57:08 via Wypiek
  • 0
@Polnischefuhrer czyli nie myl.
  • Odpowiedz
Defined
Defined
19.05.2026, 16:15:51
  • 84
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PrawnydoRadca
PrawnydoRadca 19.05.2026, 16:23:44 via Wypiek
  • 15
@Defined super ale pryczenie z laska nie wiem czy nadaje się na tag przegryw. Chyba ktoś musiał się dowartościować że pekluje w grupie osób nie peklujących siedziacych na tagu przegryw.
  • Odpowiedz
PrawnydoRadca
PrawnydoRadca 19.05.2026, 16:40:30 via Wypiek
  • 0
@Defined z tego co widzę to wpis nie dostał nawet jednego plusa więc nie zainteresowało to tagu. To tak jakby w wiadomościach w telewizji mówili, że bydgoski menel dzisiaj zjadł kajzerke i popił kefirem za pieniądze uzbierane pod biedronką.
  • Odpowiedz
Bardzo_Suabe_Rymy
Bardzo_Suabe_Rymy
19.05.2026, 15:02:23
  • 5
#przegryw nie ma to jak wynajmować mieszkanie na spółkę z białorusinem i hindusem
tego białoruska zaakceptowałem, bo cichy i sprząta po sobie, ale ten plebs z indii to pies to j---ł ech

wynajęcie kawalerki to grubo ponad połowa pensji, więc pies mnie j---ł

hipoteczny bez sensu jak się żyje samemu, też by wyszło grubo ponad połowa pensji, a pewnie nikt by nie udzielił
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PrawnydoRadca
PrawnydoRadca 19.05.2026, 15:05:10 via Wypiek
  • 0
@Bardzo_Suabe_Rymy psa sobie kup
  • Odpowiedz
Salam-Abdul-Al-Stulejari
Salam-Abdul-Al-Stulejari
19.05.2026, 14:47:30
  • 34
Potrawa chuobska-ciężarówkowa

#jedzenie #bekaztransa #przegryw #srajzwykopem
Salam-Abdul-Al-Stulejari - Potrawa chuobska-ciężarówkowa

#jedzenie #bekaztransa #prz...

źródło: 1000034076

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PrawnydoRadca
PrawnydoRadca 19.05.2026, 14:50:01 via Wypiek
  • 1
@Salam-Abdul-Al-Stulejari można podczas jazdy sobie tak gotować?
  • Odpowiedz

989

Uniwersytet Sukcesu tylko dla kobiet

Uniwersytet Sukcesu tylko dla kobiet

Uniwersytet Sukcesu Największy bezpłatny program stypendialny dla młodych kobiet w Polsce. Bo młodzi mężczyźni w trudniej sytuacji poradzą sobie sami

abcgggggggggggggggggggggggggggggggg
z
uniwersytetsukcesu.com
dodany: 19.05.2026, 09:00:26
  • 133
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    dyskryminacja
  • #
    polska
PrawnydoRadca
PrawnydoRadca 19.05.2026, 14:48:05 via Wypiek
  • 20
SUKCES MA NA IMIĘ KOBIETA!!! Laaaa ebac mężczyzn, jesteśmy samodzielne, chłopy nie są nam potrzebne!!1111 yyyy mokebe? To ty? Hop hop hop hop
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

michal1498
michal1498
19.05.2026, 14:40:30
  • 5
Jak wyłączyć ten cały instynkt samozachowawczy?
#przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PrawnydoRadca
PrawnydoRadca 19.05.2026, 14:44:47 via Wypiek
  • 1
@michal1498 @michal1498 najprościej skończyć z życiem
  • Odpowiedz
MecenasMarcinNajman
MecenasMarcinNajman
19.05.2026, 14:40:39
  • 10
#blackpill #przegryw #polska
Macie tutaj swoje muala, oraz kraftowe peri peri czy inne g---o. Tylko w Polsce jak jedziesz to jakiegoś miasta to prędzej zobaczysz kebaba jak polskie jedzenie czy dobre restauracje. Polacka piramida żywnościowa kebab to jest goyslop par excellence. Nie dziw że tyle nadwagi w Polsce oraz że służba zdrowia nie wydała jak tyle Polaków się zajada pyszniótkimi kebabami ale teraz to wina mercosur
MecenasMarcinNajman - #blackpill #przegryw  #polska
Macie tutaj swoje muala, oraz kra...

źródło: IMG_5403

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PrawnydoRadca
PrawnydoRadca 19.05.2026, 14:43:55 via Wypiek
  • 3
@MecenasMarcinNajman gunwo kebab - pasza dla Polaka nosacza. Dziwię się że w---------a to prosto z brudnych łap ciapaka. Dziwne że nie zamykają tego bo powinni.
  • Odpowiedz
ZielonaOna
ZielonaOna
ZielonaOna
19.05.2026, 14:28:10
  • 3
Razem z 13 i 14 dostaje średnio jakieś 2100 zł renty miesięcznie.

#przegryw
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PrawnydoRadca
PrawnydoRadca 19.05.2026, 14:29:23 via Wypiek
  • 2
@ZielonaOna butelki w wolnym czasie pozbierać i masz dodatkowe 1500 zł
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 18
  • Strona 9 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 27.11.2024

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 01.02.2026

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 23.04.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 11.12.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking