✨️ Dlaczego Polacy nieustannie narzekają na biedę?Ⓘ Ale mnie wkurza to polskie wieczne narzekanie na biedę i brak pieniędzy. Z moich obserwacji to większość żyje pod korek ale non stop gada jak to nie mają ciężko i że wiecznie brakuje. Klasa średnia w Polsce jest bogata i tyle, natomiast biedniejsi to kto zostaje? Tylko jacyś emeryci może chociaż do dyskusyjne zwłaszcza że przy tych wszystkich metodach na wnuczka oddają lekko po kilkaset
Wokalistka w podcaście chwali się, że 3/4 jej ofiar w bójkach stanowili faceci. Z dumą opowiada o przemocy i wyśmiewa mężczyznę, który uciekał i dzwonił na policję. Wyobraźcie sobie, że znany aktor czy muzyk wyznaje w wywiadzie: "Biłem kobiety i tęsknię za tym". Pussy pass w czystej postaci...
@Defined super ale pryczenie z laska nie wiem czy nadaje się na tag przegryw. Chyba ktoś musiał się dowartościować że pekluje w grupie osób nie peklujących siedziacych na tagu przegryw.
@Defined z tego co widzę to wpis nie dostał nawet jednego plusa więc nie zainteresowało to tagu. To tak jakby w wiadomościach w telewizji mówili, że bydgoski menel dzisiaj zjadł kajzerke i popił kefirem za pieniądze uzbierane pod biedronką.
#przegryw nie ma to jak wynajmować mieszkanie na spółkę z białorusinem i hindusem tego białoruska zaakceptowałem, bo cichy i sprząta po sobie, ale ten plebs z indii to pies to j---ł ech
wynajęcie kawalerki to grubo ponad połowa pensji, więc pies mnie j---ł
hipoteczny bez sensu jak się żyje samemu, też by wyszło grubo ponad połowa pensji, a pewnie nikt by nie udzielił
#blackpill #przegryw #polska Macie tutaj swoje muala, oraz kraftowe peri peri czy inne g---o. Tylko w Polsce jak jedziesz to jakiegoś miasta to prędzej zobaczysz kebaba jak polskie jedzenie czy dobre restauracje. Polacka piramida żywnościowa kebab to jest goyslop par excellence. Nie dziw że tyle nadwagi w Polsce oraz że służba zdrowia nie wydała jak tyle Polaków się zajada pyszniótkimi kebabami ale teraz to wina mercosur
@MecenasMarcinNajman gunwo kebab - pasza dla Polaka nosacza. Dziwię się że w---------a to prosto z brudnych łap ciapaka. Dziwne że nie zamykają tego bo powinni.
Ale mnie wkurza to polskie wieczne narzekanie na biedę i brak pieniędzy. Z moich obserwacji to większość żyje pod korek ale non stop gada jak to nie mają ciężko i że wiecznie brakuje. Klasa średnia w Polsce jest bogata i tyle, natomiast biedniejsi to kto zostaje? Tylko jacyś emeryci może chociaż do dyskusyjne zwłaszcza że przy tych wszystkich metodach na wnuczka oddają lekko po kilkaset
źródło: 5a96640367644_o_xlarge
Pobierz