Mirki, właśnie dlatego kobiety na rynku pracy to nieporozumienie. Firma, w której pracuję już dawno płaciłaby dwa razy więcej, ale niestety jest coś takiego jak młode, ambitne zaszczute frajerki z niskim poczuciem własnej wartości, które zrobią wszystko, ile byś im nie dał i nigdy niczego nie zakwestionują ani nie będą negocjować podwyżek, nie przyłączą się do strajku. Tylko dzięki laskom tego pokroju moja firma może pozwolić sobie na kuriozalny wyzysk. One nawet
Właśnie wróciłem z zakupów ( głównie chemia itp) zapłaciłem chyba 1/4 więcej niż ostatnio .Jeszcze trochę i do Niemiec na zakupy będziemy jeździć ( ͡°͜ʖ͡°) a jak już mam robić tam zakupy to lepiej zamieszkać na miejscu. A jeszcze rok temu nie wyobrażałem sobie imigracji.
Właśnie wróciłem z komisariatu ponieważ ktoś pod lidlem pod kamerami przetarł mi tylni zderzak i uciekł .Wróciłem , po 20 min sąsiadka jebła mi jeepem w tylni błotnik i sobie pojechała :p co za dzień ... Na szczęście mam fotki jej auta po uderzeniu. Mam nadzieję że skończy się na oświadczeniu a nie kolejnej wizycie u papryk ( ͡°͜ʖ͡°)
Pracownicy niemedyczni na oddziałach COVID-owych otrzymają 5 tys. zł jednorazowej premii, poinformował na posiedzeniu zespołu trójstronnego ds. ochrony zdrowia przy ministrze zdrowia Adam Niedzielski. - To bardzo dobra wiadomość. O dodatkowe pieniądze dla pracowników niemedycznych...