Wpis z mikrobloga

Mireczki mam spory dylemat. Od dłuższego czasu zastanawiam się nad kupnem iphona 13 najlepiej w wersji pro. I głównym problemem jest to czy czekać na premierę 14 czy kupować w tym momencie. Boję się głównie o cenę nowych modeli i zniknięciu po ich premierze linii pro. Czy według Was warto w tym momencie dążyć do kupna czy czekać na jakąś okazje po premierze? I czy ktoś może się orientuje jak szybko ze sklepów znikały poprzednie modele telefonów w wersji pro ze sklepów? Albo może jednak nie warto kupować rocznego telefonu za około 5 tysięcy?

Jednym z moich planów jest poczekanie do momentu premiery 14 i jeżeli podstawowa wersja nie będzie mnie zadowalać to szybko skoczę po 13 pro tylko czy to dobry pomysł? xD

W tym momencie jakoś super nie potrzebuję nowego telefonu i do tej decyzji pociąga mnie jedynie zakończenie produkcji w tej wersji, sam nie jestem kimś kto super potrzebowałby takiego telefonu i nie mam jakichś specjalnych planów do wykorzystania jego całego potencjału, jednak zawsze o takim marzyłem i wszystko jest takie jakieś nie wiem.
#apple #iphone
  • 11
@MicrosoftOffice
Z ceną do tego poziomu problemu nie mam. Z tego co słyszałem to dużych zmian ma nie być przy 14, a cena jednak prawdopodobnie sporo podskoczy i tu już tak średnio do tego podchodzę. I tak konkretnie w pracy bym tego nie wykorzystywał, ale jednak korzystam bardzo dużo w życiu codziennym z telefonu i według mnie sporo by mi pomógł i też podchodzę trochę do tego w stylu "a nuż się
@krzysiu1123: zawsze można poczekać te trzy tygodnie. Daj se odsiedzieć na tej decyzji.

Jasne że można kupić starszy, ale może czymś 14 zaskoczy. A jak nie to nie tak że ją wymiecie ze sklepów w tydzień. Raczej sklepy porobią obniżki na 13 żeby ją wypchnąć.
@krzysiu1123: Mam bardzo podobny problem do Cb podjąłem decyzję aby poczekać praktycznie do premiery IP14 żeby znać jego faktyczną cenę. Dużo zależy czy potwierdza się plotki i pamięć bazowa urośnie do 256GB, jeżeli tak będzie w mojej ocenie IP14 pro będzie kosztował minimum 6k, a dokładnie okolice 6199. Mówi się o tym że produkty podrożeją o około 10% a do tego musimy uwzględnić kurs dolara, który w stosunku do ubiegłych lat