Zupełnie nie widzę przyszłego roku na Worldsach dla G2 w obecnej formie. Oni muszą ustalić konkretnie swój styl, dopieścić go i tak grać a nie patrzeć na Chiny czy Koreę. Macro mają wyśmienite ale kuleją pod względem umiejętności na tle azjatów. To może by tak zacząć grać konkretnie mapą?
Jestem też ciekawy jakby im poszło gdyby grali to co w LEC - Jankos na Misiu, Settcie, Shenie. Generalnie może im to nie
Ogólnie mój download to 250Mb/s ale gdy przychodzi do pobierania pliku przez przeglądarke to plik 35MB pobiera mi sie 10min, nie wiem o co chodzi wujek google nie pomaga, macie jakis pomysł? #informatyka #internet
Akcja zdobyła niebywale duże zainteresowanie. Dostałem ponad 500 komentarzy. Wiem, że przy takiej liczbie obecna punktacja jest nieadekwatna, ale już pracuję nad nowym sposobem tak, żeby każdy był zadowolony. Zostanie on wdrożony od nowego tygodnia, a teraz musimy przeboleć na starym.
Mam tylko nadzieję, że nikogo dzisiaj nie pominąłem.
Będąc na bocie lub topie gdzie stawiacie najpierw wardy? Ktoś mi powiedział, ze powinienem zacząć od miejsca na rzece przed bazą smoka/barona(nr 6 na mapce). Czy nie lepiej dać go w krzaki tak jak nr 1 na screenie? Jeżeli dam warda zaraz obok krzaków to nadal będę widział czy ktoś się w nich ukrywa? #leagueoflegends
#leagueoflegends Dlaczego w goldzie jest najwięcej smurfów? Gdyby nie remake grałbym z potężnym smurfem, który na pewno nie jest silverem 1 i w 12 grach Caitlyn ma takie statystyki
#cyberpunk2077