Jakby ktoś wczoraj nie zauważył, założyliśmy esportowego discorda to omawiania giereczek z lec/lpl/lck/eumasters i clownfiesty https://discord.gg/3rSNHn #leagueoflegends
@littlepieceofheaven: Ja nie przegrywam, ja dalej wygrywam. Ty sie tu spinasz, ty chcesz marnować czas na wołanie porankiem i wieczorem, a ja w tym czasie bede posuwał twoją panne( ͡°͜ʖ͡°)
Ale co jak co, szanuje Jankosa jest dobrym graczem. Ale no już widać że nie jest jakos mechanicznie na wysokim poziomie. Nie spodziewam się jakiś dobrych plejsów na Lilii, nie będzie ona tak wyglądała tak jak ta od Shadowa wczoraj... #leagueoflegends
@PJay320: magikarpusedfly dobrze podsumował, że kiedyś robili championów, którzy są unikalni, ale prości do zrozumienia i dają radochę z gry (np. Jhin). Teraz robi się championów, którzy mają 223423 pasywek i są przekombinowani i tak skomplikowani, że nikomu nawet się nie chce tego czytać. W dodatku nie są nawet tacy unikalni...
@PJay320: Jeden z powodów dla których odechciało mi się grać w Lola. Jak się nie jest już studentem i nie ma tyle czasu na granie to ogarnianie co się dzieje to jakiś dramat. Kiedyś brało się nowego champa, szybko czytało jak działa zanim miniony przyszły i można było ogarniać.
źródło: image
Pobierz